2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben en fazla 7 kilo aldım. Ben de bir tane büyük beden eşofman altı ile hamileliği tamamlıyorum. Geri kalan giysilerim testtürden ötürü normalde de bol kesim olduğu için çoğu üzerime oluyor. Onlarla devam ediyorum. Kışlık montlarımın önü kapanmıyor sadece. Üstten en fazla 2 düğmesi kapanıyor ama hiç dert değil, az kaldı bitiyor zaten. Ben asıl hamileliğe alışıp da doğumdan sonra eski düzene hemen nasıl uyum sağlarım onu merak ediyorum.

Kız sen Doğumdan sonra 7 den de fazla verebilirsin ha maşallah
Ne yediysen bebeğe yaramış maşallah

Yavrum öyle değil bir yerde değil her yer morardı. Benim vücudum öyle renkte morarmıyor. Sözün gelişi elbette de zehir şeysi. Öyle hissediyorum. Cildiyeden geldim doğum tek çaresi ben geçirecek bir şey olmadığını söylemiştim zaten onlara dedi. Doğumu ne zamana planlıyorlar dedi ah bilsem 36 yı görmek istiyorlar dedim. Yani çekeceksin dedi kısaca.

Evde olsam kesin eşofman ve tayt takılırdım herhalde. Çalışıyorum diye bir tane kot aldım salopette almıştım ama çok giymedim onu zor geliyor. Bu şekilde tamamlarız artık kısmetse. Asıl ben ev yaşantısına nasıl uyum sağlayacağım

Ben de 24 haftadan sonra direk doğum iznine ayrıldığım için rahat ettim giyim konusunda. İşe gitmeye devam etseydim tek eşofman yetmezdi. Allah kolaylık versin ya

Yok canım, küçüldü de kapanmadı henüz.
Olsun olsun, kal kalabildiğin kadar.
Ne güzel, annen gözünün içine bakıyo işte.

Heh görümdünmü cildiyeye. Onlar da çare bulamayınca tek çare doğum diyorlar işte
Hepsi Bi anda geçer inşallahh doğumla. Senin aslında haftan 36 oldu mu bu takvimin doğrumuydu yani

Kuzu alırlar yaa metak etme 1.2 gune geceer ınsallahh

Yaaa ahh mınıkler mınıkklerr ıyısınız cok şükür rabbım hayırla kavustursun hroımızın evlatlarına Masallahh

Ay sorma ben de şaşırıyorum. Ben adam akıllı kilo almazken bebiş tombiş tombiş geliyor. İçtiğim vitaminler ona yarıyor sanırım bir tek yarasın anam yarasınnn
Ohh ohh geliyor tosun paşa
Bu gidişle Senin bebişi de anaokuluna direk gönderebilirler

Eklentiler

• A271C35E-0551-4B13-AA87-AA2B0F2173DB.jpeg
    54,2 KB · Görüntüleme: 31
Kac kılo dogdu lar canım

Yok canım, küçüldü de kapanmadı henüz.
Olsun olsun, kal kalabildiğin kadar.
Ne güzel, annen gözünün içine bakıyo işte.
Yaa cumartesi günü tamamen bitmiş olurda rahat edersin
Valla normalde evimi arardım ama şu zamanda hiç aramıyorum Rahatlığım gözünü seveyimbiraz eşime üzülüyorum yalnız kalıyor diye neyse geçici günler bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…