2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hamilelik kaynaklıdır diye düşünüyorum kuzum olmadı cildiyeye git bana bile cildiye baktı yani. Hatta yarın yine çağıralım diyeceğim kaşıntım azalmıyor diye
Kortizona tedaviye rağmen düzelmiyorsa kesinlikle çağırsınlar yavrum bir de elinin altında imkan hazır söyle sen baksınlar valla

Öyle öyle az kaydı da insanın canı rahat etmeyince o günler nasıl ağır geçiyor anlatamam
Evde çeksen bu kadar etkilenir miydin ki daha mı iyi olurdu daha mı kötü olurdu. Ben yatırır ihtimaliyle valzii atacaktım arabaya psikolojimi de hazırlıyordum biliyomusun. Gerçi o olmaz başka bişe çıkar belli olmaz da

Bilmiyorum ki fiziksel olarak ev çok daha iyi orası gerçek bak kaç gün oldu her sabah istisnasız kan veriyorum aç karnına tüplerce. Yıprandım bedenen ruhen. Öbür taraftan bebekler açısından daha iyidir diye teselli olmaya çalışıyorum. Her yükseklikte de yatış olmuyor kuzum. Benim gibşr günde bile çok katlıyordu değerim. Hayırlısı ile bebeleri alıp evime gitseydim de onun yolunu gözlüyorum

Y6pranırsın tabi yaa Bi de yalnızsın demi hâlâ. Valla inşallah tutabildikleri kadar tutsunlar tabi yine dr. İnşallahh sağ salim alır kucağına çıkarsın oralardan. Kokularını Bi çeksek hepsini unuturuz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…