2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hayırlı haberler kuzum inşallah egzama gibi bişi olabilir, yumuşatıcı bile yapabilir bakalım ne dicek doktorr
Valla bişe demedi kuzum sonuçlar iyiymiş. Ee ne bu ozamn dedim asistanı a. Yani alternatif de sunmadı sinir oldum. İnşallah gelip geçici bir kaşınmadır

O a kadar bütün değerler bozuk kuzum farkındaysan ama doktor normal dedi
Canım hamileliğin son zamanları zaten alt üst oluyo bütün değerler.
Merak etme, normal dediyse doktorun problem yoktur.
Hele ALT AST maşallah, baya iyi.
Bu kadar ilaç kullanmaya yüksek olması beklenirdi.
Benim bile şimdiden üst sınıra yaklaşıyo.

Hamdolsun tabi. Ama insan net bişe çıksın istiyor inşallahh geçici Bi kaşınmadır hamilelikte böyle bişey vardır umarım

Valla bişe demedi kuzum sonuçlar iyiymiş. Ee ne bu ozamn dedim asistanı a. Yani alternatif de sunmadı sinir oldum. İnşallah gelip geçici bir kaşınmadır
Cnm kolestaz çıkmamasına sevindim..
Cnm bazı değerlerin tek başına çok önemi olmuyor biliyorsundur sende.
İnşallah geçici alerjik bir durumdur..bence git ciddiyeye bir görün için rahat etsin

Progesteronlar çok yükseltiyor alt ast senin şu an ondan yüksek çıkar kuzum benimde öyleydi ilk aylar onu bıraktım düzeldi

Cnm kolestaz çıkmamasına sevindim..
Cnm bazı değerlerin tek başına çok önemi olmuyor biliyorsundur sende.
İnşallah geçici alerjik bir durumdur..bence git ciddiyeye bir görün için rahat etsin
O kadar sıkıldım ki sürekli bişe çıkmasından artık bakalım devam ederse daha gidicem canım

O kadar sıkıldım ki sürekli bişe çıkmasından artık bakalım devam ederse daha gidicem canım
Insanın aslında tahammulu bıtıyor bız en baslarda tukettık aslında dsha embrıyo takıp ederken
Rabbıme sükür kı nimetlerinden verdı bıze az kaldı dayanın kızlar sabrın sonu selamet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…