2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Doktora atim Bi sonuçları da yine
Canım yaa, PLT dikkatimi çekti.
Bi sorsana doktoruna.
Oksapar ve kan sulandırıcı fazla mı sulandırdı acaba kanı?
Düşük çıkması kanın normalden sulu olduğu diye biliyorum.
Ben Oksapar kullanmaya başladığımdan beri ara ara baktırıyorum ona.
Yani bilmiyorum, belki ileri hafta gebeliklerde böyle oluyordur.
Yakın zamanda başka kan tahlili yaptıran var mı?

Cano ben yaptırdım bi bakiim var mı.
Baktım kuzum 254 çıkmış normal seviyede ama, ikizlerde farklı oluyodur belki nurselek attı doktoruna bakalım

1 ay olmadı yaptıralı Benim o değer 265 kuzum

Eki Görüntüle 2957850
Kızlar hemsıreye sütü nasıl yaglandırabılirim deıdm bana bunu verdıler sanıırm süt arttıcı dıe verılıyor aklınızda olsun bakalım bana fark yapacak mı
Bende gördüm bunu kuzu yeni doğum yapmış biri tavsiye ediyordu. Sen kullan bakalım işe yararsa alırız bizde teşekkür

Düne göre iyiyim keyif olarak kaşıntı olarak kötüyüm maalesef gebelik alerjisi kaynaklı sanırım
Ah canım ya çok zordur eminim ki güzel birşey için sabrediyosun inşallah kuzuların iyi karnında mutlular demekki sık dişini birazcık daha sonra inşallah hepsi ama hepsi geçicek

Saol canım valla cok bunalmistim ama simdi biraz daha iyiyim

Valla olamiyorum ekstra hassasız iyice üzülüyorm bisey olunca ama sükür daha iyiyim saol canim benim
Öyle kolay değil biliyorum ama sağlık gibisi yok onu düşün belki on gün sonra hepsi önemsiz olacak. Ciddi zor bir durum hamilelik hormonlar her şeyi alt üst ediyor

Öyle kolay değil biliyorum ama sağlık gibisi yok onu düşün belki on gün sonra hepsi önemsiz olacak. Ciddi zor bir durum hamilelik hormonlar her şeyi alt üst ediyor
Cok haklisin Allahım can sagligi versin hepimizede insallah cok inaniyorum yavrular gelince hepimizde cok iyi olucaz

O a kadar bütün değerler bozuk kuzum farkındaysan ama doktor normal dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…