2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnşallah değildir kuzum ya egzama filan da olabilir alerji olabilir. Ama psikolojik olarak yıpranıyorsun yani o kesin. Bende öyle diyorum hala da benimde korkum var acaba uyuz filan mı diye cildiye baktı ama hali hazırda bir hastalık var o eksenli bakıyor. Benim hiç kimse yoktu yani birinden kapmam mümkün değil. Bu hastane yatakları dışında. Ona dikkat buna dikkat tükeniyor insan. İsyan etmeye girmesinde vardır hayır diyorum imtihan diyorum. Bugün yine depresifim iki haftaya yaklaşacak hastanedeyim. Ağır ameliyat geçirenler bu kadar ancak kalıyor. Hayırlısı ile sağlıkla huzurla çıksaydık günleri ileri sarabilsek keşke.
Ama insan ister istemez isyana gidiyor affetsin Allahım.
İki hafta oldu mu senin ne zman olmuş okadar inanmıyorum 🙁
Valla hal böyle olunca ben sonrası için de umutlarımı yitiriyorum. Elbette Rabbim sağlık versin sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin ama. Biz gene dikkat edicez insanlar rahat. Bununla uğraşmak bunları düşünmek yordu beni. Bi an önce çekirdek aile kalmak istiyorum bir an önce ama ona da çok var gibi

Ama insan ister istemez isyana gidiyor affetsin Allahım.
İki hafta oldu mu senin ne zman olmuş okadar inanmıyorum 🙁
Valla hal böyle olunca ben sonrası için de umutlarımı yitiriyorum. Elbette Rabbim sağlık versin sağlıkla dünyaya getirmeyi nasip etsin ama. Biz gene dikkat edicez insanlar rahat. Bununla uğraşmak bunları düşünmek yordu beni. Bi an önce çekirdek aile kalmak istiyorum bir an önce ama ona da çok var gibi
Perşembe günü iki hafta olacak. Bende hastanelerden kurtulmak istiyorum sağlıkla. Psikolojik olarak dağılıyorum artık. Kuzularım böyle hastanede kalacağına ben kalayım diyorum. Sabır diyorum. Şu kaşıntım kalmasa artık🤲🏻 Baştan bu yana yaşadığım olumsuz şeyler sürekli kafama üşüşüyor.

Cnm ya çok geçmiş olsun..
Kantaron yağı çok iyi geliyor yaralara aslında ama gebelikte kullanılabilir mi bilmiyorum..
Sağ ol kuzum kullanılıyor aslında eşime söyleyeyim alsın olmadı inşallah azdırmasın da doktor şampuan filan kullanma demişti ama sürekli dezenfektan kolonya burada ne yapayım mümkün mü.

Perşembe günü iki hafta olacak. Bende hastanelerden kurtulmak istiyorum sağlıkla. Psikolojik olarak dağılıyorum artık. Kuzularım böyle hastanede kalacağına ben kalayım diyorum. Sabır diyorum. Şu kaşıntım kalmasa artık🤲🏻 Baştan bu yana yaşadığım olumsuz şeyler sürekli kafama üşüşüyor.
Valla bende de az buz şeyler olmadı sayarım da ağzım yorulur şimdi. Demin de eşime dedim bi şeyden konu geldi de Bi kuş paşası olmadığım kaldı dedim

Ayy sinir olduğum bir gün daha bana evde olmak yaramıyor valla çalışmam daha iyimiş kafa rahat en azından evde ki dağınıklığı görmedikçe ortada hiç birşey yok ben acele etsem de herkes ağırdan alıyor. Kv gelecek eşyalar daha gelmemiş bile artık kafama göre ne varsa alacağım. Sıkıldım belirsizlikten canım sıkıldı elde ne var ne yok sayayım dedim baş edemedim onlara da sinirlendim nerden çıktı bu sinir bilmem.
Hormonlar yavrum asıl 30 dan sonra azıyor 🙄 benim sinir katsayım da son dönemde arttı hep. İlla düzene biner

Sağ ol kuzum kullanılıyor aslında eşime söyleyeyim alsın olmadı inşallah azdırmasın da doktor şampuan filan kullanma demişti ama sürekli dezenfektan kolonya burada ne yapayım mümkün mü.
Canım bende geçen sene strese bağlı gül hastalığı denilen bir cilt alerjisi ortaya çıkmıştı. Stresin sebebi bitince kendiliğinden kaybolmuştu ama alerji doktorum, banyoda liflenmeyi bırakmamı söylemişti. Ki ben, istisnasız her banyoda liflenen biriydim. Aksini banyodan saymazdım falan, o derece. Liflenmeyi bıraktıktan sonra kızarıklıkların kaybolmaya başladığını fark etmiştim. 2 ay boyunca hiç liflenmedim, sonra da hastalık bitti. Şimdi de hiç kalmadığı halde hafta 1 ya da nadiren 2 kez liflenirim. Uzatabilirsem de 2 haftada 1e düşürmeye çalışırım. Yani sana da tavsiyem, liflenme banyoda.

Canım bende geçen sene strese bağlı gül hastalığı denilen bir cilt alerjisi ortaya çıkmıştı. Stresin sebebi bitince kendiliğinden kaybolmuştu ama alerji doktorum, banyoda liflenmeyi bırakmamı söylemişti. Ki ben, istisnasız her banyoda liflenen biriydim. Aksini banyodan saymazdım falan, o derece. Liflenmeyi bıraktıktan sonra kızarıklıkların kaybolmaya başladığını fark etmiştim. 2 ay boyunca hiç liflenmedim, sonra da hastalık bitti. Şimdi de hiç kalmadığı halde hafta 1 ya da nadiren 2 kez liflenirim. Uzatabilirsem de 2 haftada 1e düşürmeye çalışırım. Yani sana da tavsiyem, liflenme banyoda.
Kız hepimiz biliyoruz, Kilya Kilya 9 aydır liflenmiyo zaten. 😂😂😂

Eşinin elinden gelen eşine versin analar zaten sonra yorulurlar iş güç😁
Evet yarın gün verir 😍
Ay ne dicem dün öyle konuşurken kv deme odayı kıyafetleri falan gösteriyorduk eşimle annem de var tabi. Neyse şu valiz daha kapanmadı Bi Eşofman da eşime koycam dedim işte. Annem benim kendi annem ne dese on anapcan ki eşofmanı dedi. Nası napcan dedim anlamazlıktan gelerek kalcak ya yanımda falan dedim. Gülerek erkek haliyle ne işi varmış dedi annem. Ben şok. Kv bişe der derken anneme şok oldum. Ama ben eşimi istiyorum ben annemle çok içli dışlı değilimdir tamam annem de. Yani Bi mememi açamam emzirirken bu hep böylr oldu eşimle daha rahat ederim daha nazım geçip iş gördürürüm. Sen ne diyosun bu işe
Annen söyleyince kv bana gerek kalmadı demiştir içinden söylemek için keşke onun yanında söylemeseydi ben çok sinir olurdum. insanın en çok nazı geçtiği kişi eşi oluyo kuzum bende Allah nasip ederse ablam ve eşimle gidecem doğuma kararımız o yönde annemde çok gelmek istiyo sma hastaneye bir kişi alıyorlar diyorum refakatçi olarak eşimede babalık hakkından dolayı birşey demezler diye düşünüyorum ☺️ Hem birde bu salgın döneminde hastane ortamına girmelerine gerek yok diye düşünüyorum Kayınvalidemin yanında hiç rahat edemem vücudumu görmesine gerek yok yani hem yanında emzirememde eşime dedim hani gelmeden söyleki annenin haberi olsun doğuma giderken öğrenmiş olmasın diye tepkisi ne olacak merak ediyorum açıkçası.
Geçen gün bende anneme diyorum ki emzirirken kimseyi yanımda istemiyorum hani kv buradayken böyle birşey söyleyince üstüne alınma annemin dediği şey kadına ayıp olur üstüne emzirme örtüsü alırsın öyle emzirirsşn rahat rahat emzirmek varken niye o şekilde emzireyim dedim sen bilirsin ayıp olur ama diyo syıp olacak birşey yok dedim

İlk günler bende öyle diyordum her şey önüme geliyor işte filan diye bu kadar kaşıntım yoktu ve çıkacağımı düşünüyordum esprisini yapıyordum ama ilerdikçe işte espri mespri kalmadı. Kaşıntım olmasa kalmayı geçtim aslında
İnşallah oda geçer rahata erersin kuzum az bir zaman kaldı sabır

X