2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aminnn kuuzmm ınsallahh 🤲 rabbım yardımcısı olsun herkesınnn ınsallahhh
Sende bebeklerın le saglıkla sıhhatle huzurla evıne donuceksın
Bana hep sabır ve zaman dıyorlar hersey ıcın gerek benım rahatsızlıklarım ıcın gerek bebek kuvezde dıe vs
Insana o kadar zor gelıyor kı camlara cıkıp gokyuzune bakıp RABBIMMM benı kımseye muhtac etme dr larıın elıne de bırakma
Bedenıme ruhuma kalbıme bana şifamı sen ver
Ben ılac almaya bıle korkuyorum ya bebegıme zarar olursa dıe
Bu merhametı ıcıme sen verdın
Bızı merhametlı yaradan sensın sende bendekı olan bu duygunun kat ve katı var oyuzden gunahsız yavrumun hurmetıne
Şifamı senden diliyorum yalvarırım dıe cok dualar ettım caresız kaldıkca
Bazende demekkı Rabbım benım agzımdan ona yalvarmamı ıstıyor gözyası dökmemi istiyor dıe düşündüm
O kadar bebek ıstedık dua ettıkkı
Demekkı bıraz daha sabır kulum dıo
Dıe dusundum ama ınsan oglu ımtıhanalr kolay olmuyor kuzummm
Ben aciz caresiz bır kulum yarabbımm yalvarıyorum dıe cok haykırdım
Cok şükür bebegım ıyı
Kafa usg sı
Kalp ekosu felan cekıldı bı sıkıntı yok Rabbıme şükürler olsun
Dün bulanık kafa girdiğim yogun bakım odasından gayet hıc bsıey yasamam ıs bı anne vardı
Cıkısta normal hayattakı gıbı oluyorum
Insana ılac gelıyor o bebekler
Onu kucagıma alınca hıc busey olumsuz degıl sadece ona adapte. Oluyorsun
Sımdı süt sagdım oglen 1 de emıyor gıtmeden bı kerre daha sagarım ınsallah rabbım nasıp edıp verırse 😍
Ohh misss
Oyuzden ınsan olumlu seykerı de yasamaya baslayınca ne kadar kıyemtlı zamanlar cok şükür dıyorsun
Sende onları gordugunde onların telasına düştüğünde bunları hıcc yasamamısa dönuceksın kuzum
Bana esım kokusu nasıl dıo koklayamıyırum cıft maske takılıyor
Zaten kıyamam koklamaya bıle
Aa ewet haklısın dıo
Bız annelern1 den 2 ye kadar emzırme saatımız 2 de baba saatı bı5 veya10 dk duruyorlar
Babalara gırıste stırıleze edılmıs onluk verılıyor elelr yıkanıp dezenfekte edılıyor oyle ıcerı alınıyor
Onlar gırıs yaomadan bız bebeklerı kuveze verıyoruz tekrardan
Babası na dun tekrar dezenfekte sıkıp kuvezın mınık camından parmaklarına vs dokun babası hısset dedım
Cekınerek tamam dedı oda dokunmaya bıle kıyamıyor kucuck bebek cunku
Burnuna ve el parmagına dojundu gerı cekıldı
Cıkısta ablamın ogluna dıyorkı
Aliii bıkıyormusun burnuna dokundum😭
Allahım okadar ınsan duygusal oluyor ki bızım kızımız dogdu dıyrouz
Son dklar kuvezın yanından bakarken bıle azcık gozu acılsa aaa actı actı ben ona dıyroum bak o bana dıo sen bak sen bak ben dıyorum kucagıma alıp emzırıyorum ben sen bak 😅😅🥰🥰🤲🤲 o baana kıyamıyor annesı sen bak dıe bana ıyı geldıgını bıldıgı ıcın ben ona kıyamıyorum evladını gorsun dıe 🤣 yaa oyle boyle ılac oluyorlar
Insallahhh Rabbım evımıze getırmeyı de nasıp etsın
Hep dualarımda aklımdan burdakı arkadaslarımda gecıyor
El acıp dılıyerrek ısteyen herkese nasıl et dıe dua ediyorum 🤲
Oyyy 🥺 maşallah tez vakitte evinizde doya doya koklamayı nasip etsin Rabbim inşallah 🤲🏻 Bedenlerimize ruhumuza şifa nasip eylesin. Valla bende ağlayarak yakarıyorum Allah a. Özellikle kaşıntım çok azdığında. Geçecek inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Minnoşlarla sağlıkla çiş kaka derdine düşeceğiz 😅😬

Oyyy 🥺 maşallah tez vakitte evinizde doya doya koklamayı nasip etsin Rabbim inşallah 🤲🏻 Bedenlerimize ruhumuza şifa nasip eylesin. Valla bende ağlayarak yakarıyorum Allah a. Özellikle kaşıntım çok azdığında. Geçecek inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Minnoşlarla sağlıkla çiş kaka derdine düşeceğiz 😅😬
Ayy insallah bem daha gaz cıksrmyaı beceremedim hemsıreler çıkarıyor yandım dıyroum 🙈

Annen söyleyince kv bana gerek kalmadı demiştir içinden söylemek için keşke onun yanında söylemeseydi ben çok sinir olurdum. insanın en çok nazı geçtiği kişi eşi oluyo kuzum bende Allah nasip ederse ablam ve eşimle gidecem doğuma kararımız o yönde annemde çok gelmek istiyo sma hastaneye bir kişi alıyorlar diyorum refakatçi olarak eşimede babalık hakkından dolayı birşey demezler diye düşünüyorum ☺️ Hem birde bu salgın döneminde hastane ortamına girmelerine gerek yok diye düşünüyorum Kayınvalidemin yanında hiç rahat edemem vücudumu görmesine gerek yok yani hem yanında emzirememde eşime dedim hani gelmeden söyleki annenin haberi olsun doğuma giderken öğrenmiş olmasın diye tepkisi ne olacak merak ediyorum açıkçası.
Geçen gün bende anneme diyorum ki emzirirken kimseyi yanımda istemiyorum hani kv buradayken böyle birşey söyleyince üstüne alınma annemin dediği şey kadına ayıp olur üstüne emzirme örtüsü alırsın öyle emzirirsşn rahat rahat emzirmek varken niye o şekilde emzireyim dedim sen bilirsin ayıp olur ama diyo syıp olacak birşey yok dedim
Ay bak sen de mi öyle düşünüyorsun. Yaa yaşamadan bilemeyiz ama sanki eşime daha çok nazım geçecek gibi. Zaten acil bişe olsa hemşireler orda. Öyle değil. Yani annemde bile emzirme örtüsü almak zorunda kalırım tamam ben valziimr koydum ama demen gibi rahat rahat denemek varken zaten sezeryanlıyız niye Bi daha sallamakla uğraşalım 🙄

Eğleniyorlar bizimle şimdiye kadar böyle şeyler görmedikleri için onlarda haklı 😂
Ben dün gece uyumak için parol içtim mayıştırıyor genel vücut ağrılarımı da dindirir diye. 2 gündür de uyumadım diye horlamışım gece 🙈 bu sefer de benimki uyutmadı ben horladıkça yastığını düzelt aşkım, aşkım düz yatıyon yan yat o uyuyamayıp döndükçe bu sefer ben de huzursuz oldum 😁

Gunaydin kuzularim 😍 iyi, mutlu ve saglikli haftalarimiz olsun insallahh 🤲 nurselek nurselek hadi iyi haberler kuzum Kilya Kilya sık dişinii babyy çok zordur eminimki ama geçicek Allahın izniyle ☹️ Yasamademek123 Yasamademek123 ah kuzum benim ne güzel ifade etmişsin duygularını Allah çok büyük inşallah bebeğinizi alıp bir daha hiç ayrılmicaksınız ❤️🧿 Birumuttuyasataninsani Birumuttuyasataninsani kuzum allahım acil şifa versin inşallah yakınınıza maalesef hayat böyle 😐

Sağ ol canım. Ölçüsü 70x120
Kuzum sana bi link atıcam burda istediğin ölçüde var ben de kendi park yatağımıza alıcam çok memnun kalan var. İstersen yüksekliğini de yine satıcının hesabında aratabilirsin belki işine yarar kuzum 😘

Gunaydin kuzularim 😍 iyi, mutlu ve saglikli haftalarimiz olsun insallahh 🤲 nurselek nurselek hadi iyi haberler kuzum Kilya Kilya sık dişinii babyy çok zordur eminimki ama geçicek Allahın izniyle ☹️ Yasamademek123 Yasamademek123 ah kuzum benim ne güzel ifade etmişsin duygularını Allah çok büyük inşallah bebeğinizi alıp bir daha hiç ayrılmicaksınız ❤️🧿 Birumuttuyasataninsani Birumuttuyasataninsani kuzum allahım acil şifa versin inşallah yakınınıza maalesef hayat böyle 😐
Tesekkur ederim canımm 🥰 ınsallahhh 🤲

ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 ciğim sen nasılsınn iyimisin konuşamıyoruz yahu neler oldu bize
Valla bütün aktifligimiz gitti anlamadm bende ne enerjik gruptuk oysaki🤷‍♀️cok sükür iyiyim klasik bel sirt kasık agrıları uykusuzluk bugüne hamd olsn diyorum alistim😅bugun insallah bavula basladim ama karar veremiyorum neler koysam diye oysaki zorlanacagimi hic dusunmemistim🤔sen nasilsin kuzu napysn nasil gidiyor

Ben bavulu yaptım baya bi eşya oldu içinde ben mi abarrtim bilemedim bi yandan da eksik biseyler var gibi geliyor .
Bebeğe 1 adet beşli hastane çıkışı( ilk olarak hemşireye verilmesi için )
1 adet onlu hastane çıkışı
Çıtçıtlı iç badiler
15 adet bez
Pişik kremi
1 tane hastane çıkışının penye battaniyesi
1 adet normal battaniye
Biberon
Emzik
Şampuan
Terlik
Yelek
Islak mendil
Agiz bezi
Bi de hava soğuk olacağı için dış tulumu var peluş gibi çıkarken giymesi için onu koyacagim gerek var mi bilemedim?
Kendime
Bir gecelik sabahlik
Bir pijama takimi sabahlik
Fotoğraf için ayri bir gecelik
3 adet alt çamaşır
1 emzirme sütyeni
1 emzirme atleti
3 çorap
Havlu
Diş macunu ve fırçası
Tarak
Kolonya
Göğüs ucu kremi
Süt sağma pompasi
Göğüs pedi
Kizlar eksik yada fazla var mi yardim eder misiniz mesela müslin koyayim mi?mama almadim gerek var mı?

Valla bütün aktifligimiz gitti anlamadm bende ne enerjik gruptuk oysaki🤷‍♀️cok sükür iyiyim klasik bel sirt kasık agrıları uykusuzluk bugüne hamd olsn diyorum alistim😅bugun insallah bavula basladim ama karar veremiyorum neler koysam diye oysaki zorlanacagimi hic dusunmemistim🤔sen nasilsin kuzu napysn nasil gidiyor
Oyyy en güzel kısımlar geldi çattı inşallah 🥰 yavaş yavaş halledersin baby ya o kadar video falan izledin sen de karışmasın kafan genel hatları belli zaten hepiniz aynılarını koyuyosunuz aşağı yukarı 😅 iyiyim ben de çok şükür kuzum bir şeker testi vercem ama bana açlık falan demedi tok baktırabilirsin dedi 50 mg yazmış ne anlama gelio bilmiyorum 🤷🏻‍♀️😂

Oyyy en güzel kısımlar geldi çattı inşallah 🥰 yavaş yavaş halledersin baby ya o kadar video falan izledin sen de karışmasın kafan genel hatları belli zaten hepiniz aynılarını koyuyosunuz aşağı yukarı 😅 iyiyim ben de çok şükür kuzum bir şeker testi vercem ama bana açlık falan demedi tok baktırabilirsin dedi 50 mg yazmış ne anlama gelio bilmiyorum 🤷🏻‍♀️😂
Valla cok sükur zaman aksın inslalah hepimiz kavusalım minnoslara🥰ac olur diye biliyorum ama ozellikle hatta geceden bisey yeme felan denildi sen yinede ac git bence riske atma bi sise su icicen kucuk sonra 2 kez kan vercen insallah normalde gelir bor sorun cikmaz😊

Ben bavulu yaptım baya bi eşya oldu içinde ben mi abarrtim bilemedim bi yandan da eksik biseyler var gibi geliyor .
Bebeğe 1 adet beşli hastane çıkışı( ilk olarak hemşireye verilmesi için )
1 adet onlu hastane çıkışı
Çıtçıtlı iç badiler
15 adet bez
Pişik kremi
1 tane hastane çıkışının penye battaniyesi
1 adet normal battaniye
Biberon
Emzik
Şampuan
Terlik
Yelek
Islak mendil
Agiz bezi
Bi de hava soğuk olacağı için dış tulumu var peluş gibi çıkarken giymesi için onu koyacagim gerek var mi bilemedim?
Kendime
Bir gecelik sabahlik
Bir pijama takimi sabahlik
Fotoğraf için ayri bir gecelik
3 adet alt çamaşır
1 emzirme sütyeni
1 emzirme atleti
3 çorap
Havlu
Diş macunu ve fırçası
Tarak
Kolonya
Göğüs ucu kremi
Süt sağma pompasi
Göğüs pedi
Kizlar eksik yada fazla var mi yardim eder misiniz mesela müslin koyayim mi?mama almadim gerek var mı?
Simdi bugun baslayan birisi olarak konusayim sana😅dis kundak owliden bahsediyorsun degil mi galiba alıcam onu yanıma muslinde 2 tane aldm 1 tane yatagina sererim diye dusundum 1 tanede belki lazim olur dedim sampuan almadm almiycam mama almadm almiycam o anki duruma göre hareket etmeyi dusunuyorm eczane cok yakin zaten cöp poseti koyabilirsn izlediklerimde koymuslardı bnde 3 tane 5li takim 1 tane tulum koydm zaten ilk onlar giydiriyor ben yedek koydum dedigin gibi bi penye bi normal battaniye aldm bnce diger koyduklarn normal seyler ha bide alt acma örtüsü koydum 2 tane

Kızlar bu sleepy cok kucuk degil mi ya 1 numara premature gibi geldi bana bide ince stok yapmamistim sanki ben bunu degistiririm gibi alanlar var miydi

Eklentiler

• 20211122_120430.jpg
    20211122_120430.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 31
X