2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzular ben de çıktım şimdi muayeneden 35+0 olduk bugun 2.750 gr olmuş kızçem ama yüzünü sakladı yine artk doğuma görücez gibi geliyor :) hala dönmemiş hala sezaryen :) doğum yapacagım hastanedeki anestezi doktoru lokal anestezi sevmiyormus önceden lokal istediğinizi gidip konusun dedi dr um bir de onu ikna etmekle ugrasacağız sanırım cunku genel anestezi hiç istediğim birşey değil umarım istediğimiz olur şimdilik suyu ve gidişatı iyi Allahıma bin şükür bir daha 1 aralıkta çağırdı 37.haftada 😊 o gün doğum tarihi seçeriz dedi 🧿🙈😍
Gözün aydın canım ne güzel herşey yolunda gün yaklaştıkça sanki insandaki stres mutluluk herşey birbirine giriyo ☺️ Kızlarımız hep öyle ya benim biri eliyle yüzünü kapatır diğeri poposunu döner kendisini göstermez 😂

Son düzenleme:
Kız normal daha iyi ya hemen ayaktasin keşke bende normal olma imkanım olsaydı he korku var sezeryan da da var onları görünce korku morlu kalmaz bizde🥰😍
Ya inan hic cesaretim yok belki asamalarini bildigim icin öyle bilmeseydim keske ha sezaryen cok mu kolay degil ama bari agrisiz sancisiz giriyosun😂bilmiyorum zaman gosterir ama cok yakin degilim galiba normale🤭

Sen de şimdi 33 sün normalde 34 te bağlarız ama ikizlerde bağlayabiliriz görelim dedi kuzum kesin sen de bağlanırsın 😊
İdrar da istedi benden inşallah Bi sıkıntı çıkmaz
Aynen doktor geldiğinde nstye gireceksin dedi bakalım artık ☺
Benim kanımda enfeksiyon olduğu için idrar tahlilini ayda bir veriyorum canım enfeksiyon doktoru öyle istemişti. Allah’ın izniyle bir sıkıntı çıkmaz içini ferah tut

Aynen doktor geldiğinde nstye gireceksin dedi bakalım artık ☺
Benim kanımda enfeksiyon olduğu için idrar tahlilini ayda bir veriyorum canım enfeksiyon doktoru öyle istemişti. Allah’ın izniyle bir sıkıntı çıkmaz içini ferah tut
İnşallahhh canım ben toplasan 3 kez vermişimdir iyi yapıyosun valla

Montajlama bitmedi daha

Eklentiler

• IMG_20211117_122935.jpg
    IMG_20211117_122935.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20211117_122922.jpg
    IMG_20211117_122922.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 32
X