2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Öyle ne zaman yazıldı ise kadelerine o zaman gelecekler Allah ın izni ile sağlıkla gelsinler. Rabbim yardımcımız olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Zamanı gelince sağlıkla gelecekler Allah sana dayanma gücü versin cnm bu rahatsızlıkta ins geçer evine döner evinden günü gelince doğuma gidersin cnm.🤲

Aslında onlar öyle hesaplamıyor şu an 34 görünüyorum 35 i beklemeyi düşünüyorlar. Doktorum da 36 demişti. Bugün yine yükselişte çıkmış değerlerim zaten. Önlenemediği için yoksa bir hafta daha bekleyip planladığı gibi olabilirdi. Hayırlısı olsun diyorum son günlerimi burada geçiriyor olmak üzüyor. Ama ne yapalım Rabbim beterinden korusun yeter ki sağlıkla gelsinler 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Amin canım herşeyin hayırlısı ama ne olursa hakkınızda en güzeli olacak insallah öyle düşün 🥰

Kuzular ben de çıktım şimdi muayeneden 35+0 olduk bugun 2.750 gr olmuş kızçem ama yüzünü sakladı yine artk doğuma görücez gibi geliyor :) hala dönmemiş hala sezaryen :) doğum yapacagım hastanedeki anestezi doktoru lokal anestezi sevmiyormus önceden lokal istediğinizi gidip konusun dedi dr um bir de onu ikna etmekle ugrasacağız sanırım cunku genel anestezi hiç istediğim birşey değil umarım istediğimiz olur şimdilik suyu ve gidişatı iyi Allahıma bin şükür bir daha 1 aralıkta çağırdı 37.haftada 😊 o gün doğum tarihi seçeriz dedi 🧿🙈😍

Kuzular ben de çıktım şimdi muayeneden 35+0 olduk bugun 2.750 gr olmuş kızçem ama yüzünü sakladı yine artk doğuma görücez gibi geliyor :) hala dönmemiş hala sezaryen :) doğum yapacagım hastanedeki anestezi doktoru lokal anestezi sevmiyormus önceden lokal istediğinizi gidip konusun dedi dr um bir de onu ikna etmekle ugrasacağız sanırım cunku genel anestezi hiç istediğim birşey değil umarım istediğimiz olur şimdilik suyu ve gidişatı iyi Allahıma bin şükür bir daha 1 aralıkta çağırdı 37.haftada 😊 o gün doğum tarihi seçeriz dedi 🧿🙈😍
Ya masallah cok sükür Allah saglikla sıhhatle gelmesini nasip etsin kizlar nazlı galiba bizde hic yüzünü göremedik😅

Amiiin Allah razı olsun 🤲🏻 İnşallah kuzum. Çaresi yok maalesef içimde olduğum durumun. Bilinen tek şey doğum yaptırılması. Sanırım doğumun da burada olacak artık. 36 öncesi doktor burada diyordu bunlarda 35 gibi belirliyor doğumu değerlerime bakarak. Hayırlısı sağlıklı olsunlarda 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Olsun orda olsun her türlü imkan var belki daha iyi bile olur hic oraları düsunme insallah Allah ın izniyle hepsi gececek bugünlerin bir bir geliyor minnoslar masallah

Masaallah yok ya bizim kızlar nazlı yüz gorumlugu istiyorlar göstermediler adam akıllı su yüzlerini anestezi iyi de halledersin sen ins döner normal olur gerçi sağlıkla gelsin de normal sezeryan farketmez sağlıkla ins.😍

X