2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Maalesef değilim kuzum. Bir dakika bile uyumadım sanırım. Dengem şaştı hala kaşıntı var ama gece gibi mahvetmiyor. Doktor geldi sabret dedi bir hafta filan. Cildiye ye soralım belki tavsiyesi olur seni rahatlatacak dedi. Sanırım sıradaki doğuracak kişi benim. Ve evime gidemeden burada doğuracağım gibi. Kolestaz ve ikiz gebelik normal yaşadıkların dedi. Kolestaz da ikiz ve tüp bebekte daha yaygınmış.
saglikla insallah kucagina al bebisleri hic uzulme canim en azindan haftalar artik dogum icin normal

saglikla insallah kucagina al bebisleri hic uzulme canim en azindan haftalar artik dogum icin normal
Doktorda öyle söyledi 34 sonrası olacak en azından dedi. Benim için beklenmedik bir şekilde olacak ama önemli olan onların sağlıkla gelmesi 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Rabbim büyük belki hiç gerek kalmaz alıp evime gelirim kuzularımı

Doktorda öyle söyledi 34 sonrası olacak en azından dedi. Benim için beklenmedik bir şekilde olacak ama önemli olan onların sağlıkla gelmesi 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Rabbim büyük belki hiç gerek kalmaz alıp evime gelirim kuzularımı
Aynen öyle belki de hic gerek kalmaz bebisler seninle olur zaten son 1 hafta sık disini o zaman canım cok zor oldu Rabbim insallah bebislerle mükafatlandıracak seni

Hadi inşallah burdan bul çareni de yüzün tam anlamıyla gülsün senin de 🤲🏻
Zordur elbet o psikoloji kolay değil ben başından beri hep konuluyorum eşimle yavrularımızı oraya bırakıp çıkabiliriz çok zor Bi durum hazırlanmam lazım psikolojik olarak buna diye. Senin hiç hesapta yokken olmuş oldu ya küvöz işi bir de. Ama olsun 3 gün olsun da 1 hafta olsun eve götürüp solunum sıkıntısı yaşayacağına toparlanmış olur hem minicik. Bu sürede sen de kendini toparlarsın inşallah.
Ben de ağrımayan yerim yok sabahları bas bas bağırıyorum. 2 gecedir de kan görüyorum rüyamda
Zaman yaklasinca kabuslar oluyor galiba bnde kötü kötü rüyalar görüyorm Allah hayırlara cıkarsn cogu gittti azı kaldı insallah

Azcık güldüreyim seni bak seansına 500 lira veiyosun kac dakikaysa bütün anlatacaklarini sıgdir gerekirse konudan konuya atla hepsini anlat icinde kalmasn sonraa hoop biitti derler 😂
Yaaa kurban olurum benım hassas düşünceli arkadaslarım 🥺🤲🥰 bakalım ılac vs ne yapıcak şu beynımı ele gecıremıyorum ahh bı yakalasam 😡🥴😹

Zaman yaklasinca kabuslar oluyor galiba bnde kötü kötü rüyalar görüyorm Allah hayırlara cıkarsn cogu gittti azı kaldı insallah
Amin. Dün etkilenmim bakmim dedim bugün de görünce baktım hayırlı da bişe yazmıyor. Allah büyük. Valla herşeyin hayırlısı olsun.
11 de randevum var yataktan kalkamıyorum biliyomusun

Aslında onlar öyle hesaplamıyor şu an 34 görünüyorum 35 i beklemeyi düşünüyorlar. Doktorum da 36 demişti. Bugün yine yükselişte çıkmış değerlerim zaten. Önlenemediği için yoksa bir hafta daha bekleyip planladığı gibi olabilirdi. Hayırlısı olsun diyorum son günlerimi burada geçiriyor olmak üzüyor. Ama ne yapalım Rabbim beterinden korusun yeter ki sağlıkla gelsinler 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
En azından hafta olarak güzel haftalardasın kuzum tabi gönül isterki daha ileri haftalar olsun ama bundada vardır bir hayr elbet Rabbim sağlıkla sıhhatle bebişlerinle eve dönmeyi nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Amin. Dün etkilenmim bakmim dedim bugün de görünce baktım hayırlı da bişe yazmıyor. Allah büyük. Valla herşeyin hayırlısı olsun.
11 de randevum var yataktan kalkamıyorum biliyomusun
Etkilenme ben bu ara tabirlere bakmiyorum iyi yazmiyor dedigin gibi aman deyip geciyorum kalk kalk minnoslarini gorucen hadi gec kalirsin sonraa

Aynen öyle belki de hic gerek kalmaz bebisler seninle olur zaten son 1 hafta sık disini o zaman canım cok zor oldu Rabbim insallah bebislerle mükafatlandıracak seni
Amiiin Allah razı olsun 🤲🏻 İnşallah kuzum. Çaresi yok maalesef içimde olduğum durumun. Bilinen tek şey doğum yaptırılması. Sanırım doğumun da burada olacak artık. 36 öncesi doktor burada diyordu bunlarda 35 gibi belirliyor doğumu değerlerime bakarak. Hayırlısı sağlıklı olsunlarda 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

En azından hafta olarak güzel haftalardasın kuzum tabi gönül isterki daha ileri haftalar olsun ama bundada vardır bir hayr elbet Rabbim sağlıkla sıhhatle bebişlerinle eve dönmeyi nasip etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Öyle kuzucum ne yapalım Allah ın takdir ettiği zamanda olacak. Elimizden bir şey gelmiyor. İnşallah hiç bir şeye gerek kalmadan sağ salim atlatırız doğum sürecini 🤲🏻

tabi bir de senin ikiz. benim kisisel gelisimle ugrasan bir arkadasim bir gun bana sen bosuna kendini hirpaliyorsun bebek kendi istedigi zaman gelicek demisti cok dogru aslinda biz elimizden geleni yapiyoruz sonucta. ben de surekli yatarak hamilelik gecirdigim icin hepimiz bir yoldan geciyoruz yeterki saglikla kucagimiza alalim bebekler kadar senin sagliginda onemli canim

tabi bir de senin ikiz. benim kisisel gelisimle ugrasan bir arkadasim bir gun bana sen bosuna kendini hirpaliyorsun bebek kendi istedigi zaman gelicek demisti cok dogru aslinda biz elimizden geleni yapiyoruz sonucta. ben de surekli yatarak hamilelik gecirdigim icin hepimiz bir yoldan geciyoruz yeterki saglikla kucagimiza alalim bebekler kadar senin sagliginda onemli canim
Öyle ne zaman yazıldı ise kadelerine o zaman gelecekler Allah ın izni ile sağlıkla gelsinler. Rabbim yardımcımız olsun 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Kilya Kilya ahh canımmm ınsan nereden cekıyorsa canı orada hıc bırı kolay degıl 🥺☹️
Ben bugun azıcık kestireyim dedım ılkındı gıbı
Maalesef yıne uykumda yakaladı panık atak cok zor sakınleşmeseye calıstım
Bu sefer tum yüzümde karıncalanma uyuşma oldu 😢
Bana yazanlara hatta cevap verecektım veremedim
Şu bı tane kadın dogumun tavsıye ettı 500 tllık senası olan kadına ulastım aglaya aglaya bana nolur randevu cok kotuyum dıe
Normalde 9 da senas almıyorlarmıs nana dedıler gelebilirsen o saat dedım tamam gelırım
Burdakı dr umu aradım soyledım sabah senı cıkarıcaktım zaten nobetcı dr cıkısını yapar dedı
Gorevlı hemsıreye soyle benı araasın dedı
Sonra hemsıre elınde ıgne ıle geldı kuvbetlı agrı kesıcı hemde sana da ıyı gelır dedı yaptı ne yaptığını bıle bılmıyorum
Hersey cok ıyı bın sukur hıc bıey yok kafamda hatta yanımda bu gece kalmaları ıcın kızlarım geldı azıcık kestireyim dedım yıne uykuya dalısta aynı seyı yasıyorum cocukalrım da korktu ne oldugunu sasırdı lar
Demekkı ben kendım basa cıkamıyorum artık mecbur gıdıcem benı bekleyen 2 kg luk bebegım var mınıcık ılerlemeden ne gerekiyorsa yapmam lazım daha seruvenık bıtmedı rabbımın sıfasını diliyorum ıns bunuda atlatırım
En cok üzüldüğüm bebegım aklıma gelıyor ıyı olmam lazım dıe ☹️😢😣😭 rabbım herkese saglık sıhhat afıyet versın ınsallah allaha emanet olun
Cnm hemen atlatman imkansız zaten ama ins bu gittiğin dr.un tedavisi işe yarayacak minik kızın seni bekliyor annesi sen iyi ol o eve gelince bütün evlatlarınla huzurla yaşayacaksın ins

X