2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzuum ne güzel oluyor sizden de haber aldıkça. İnşallah yeni yılla birlikte çok güzel bir sürece başlarsın hep yaz gel

Bildirimi okuyunca acaba yanlış okuyorum dedim çok sevindim yazdığına.cnm iyisindir umarım yeni yıl sana güzellikler getirsin herşey yolunda gitsin inşallah

Bildirimi okuyunca acaba yanlış okuyorum dedim çok sevindim yazdığına.cnm iyisindir umarım yeni yıl sana güzellikler getirsin herşey yolunda gitsin inşallah
Hepinizi takip ediyorm ama dedigim gibi ben bu sefer kafami resetleyerek baslayacagim. Ama sizlerin dogum haberlerine hep bakacagim kuzum. Artik herkes dogurunca burda yeni bi liste yapariz bebek büyütme topigimiz olur burasi. Allahim herbirinizede saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah... cok cok iyi bakin kendinize.

Hadi gözün aydın kuzum işte sabah akşam bağlıyorlar bana o cihazı artık resmen anlıyorum ne olunca iyi ne olunca kötü

Hadi gözün aydın kuzum işte sabah akşam bağlıyorlar bana o cihazı artık resmen anlıyorum ne olunca iyi ne olunca kötü
Ayy valla stresmis önce usg yapmasaydı dr gerilirdim kalp atisi bulamadi hemsire baya bi cok hakliymissin valla insan korkuyor öyle oldukca

ZEYNEPP5555 gittin mi canım doktora Anaa ne güzel annesi. Bak nst ye de girdin
Hadi çok şükür olumsuz bişey de yok

gozunaydin canim ahh o nstyle 22.haftada tanistim o kadar alistim girmedigim hafta gariplik hissediyorum

Merhaba canım benim.
En iyisini yapıyorsun salmakla.
Aynen öyle, nasip kısmet.
Elbet var bir zamanı.
Ocak ayında hazırlıklara başladığında haberdar et muhakkak.
Öpüyoruz.

Ay hadi gözün aydın canım.
Çok sevindim.

Ayy valla stresmis önce usg yapmasaydı dr gerilirdim kalp atisi bulamadi hemsire baya bi cok hakliymissin valla insan korkuyor öyle oldukca
Ah aynen her bir şeyi ayrı macera. Bulmaları bağlamaları bebek uyuyorsa dümdüz çıkıyor o zaman yenilenmesi gerekiyor ama tekrar öyle çıkarsa bebek sıkında da demektir. Üst incelemelerle hemen doğuma gidilmesi filan olay yani başlı başına.

Yaaa bunları hic bilmiyorm valla Allah tan normal cıktı oysa bende kafamda kurar da kurardm

Tesekkur ederim rabbım tum ısteyen ve bekleyenlere nasip etsin ınsallahhh

Kızlarımmm sizee yeni haberlerle geldım
Bebegım solunum cıhazından cıkmıs
Hergun saat 1 de emzırme saatj
Saat 2 de babalarla saat
1 saat kucagımdaydı miniğim
Emzırme ye basladım
4.5 kere cektı aha dedımmmm
Sonra uyudu garibim
Hemsıreler sıvı besın alıyor 10 cc kadar ancak alıyor belkı karnı tok olursa memeyı almaz tentene temas edersınız dedı
Ama cok kucuk yaa nerden tutsam kıyamıyorum
Parmakları kolları bedenı ufacık gelıyor
Ilk ciş ve kakamızı yapmısız
Benı yarın cıkarıyrolar
Ama bebek dr un dedıgı dogdugunda 1960 gr dı bugun baktıklarında 2000 kg dedı ama once bıraz ınmesını beklıyrouz dedı dogdugunda şişlik atıyorlar ya
Sonrası ıcın aldıgı besıne gore aldıgı kıloyu takıp edeceğiz dedı
2000 kg altına bebekler hep kuveze alınır dedı
Ne zaman cıkar bısey diyemem sıze net dedı takıpteyız dedı
Bırde bende seker oldugu ıcın bebegı ayrıca
Usg cekmısler cok şükür guzel sorun yok dedı
Bebek kardıyoljısı de bakıp eko cekecekmıs annedekı sekerden dolayı
Insallah onuda atlatırız
Bu arada benım aldıgıım 1 no lu bez ancak oluyor baby turco markası idi ona gore bebegınızın kılosuna gore düsünün
Aahhh yavrumu oyle ce orda bıraktık cıktık ınsallahh evıme de goturmeyı nasıpneder rabbım yıne duanızda unutmayın kızlar
Bu gecee de vc ye cıkmak ıstedım oncesındede kabızlık problemım oldugu ıcın lavman ıstedım cok şükür oda rahatlattı
Sekerım vs de ıyı cıktı
Bebegım ıcın erken den ayaga kalkabılemem ıcın bol bol kalkmaya sıvı seyelr yeyıp ıcmeye ve gaz atmaya calısıyroum ablam dıo bu kadar erken beklemezdım ayaklanmanı
Dedım benı bekleyen mınık kızım var artık ıyıce sırkelenıp kendıme gelmem lazım
Cok hasta hasta gezdım ıyı olmam lazım
Cok şükür rabbıme bugundem haberler de bu kadar

Gozunaydin çok şükür sorun olmasın önemli olan o ağrılara dayaniyoruz yeterli bebislerimiz iyi olsun nst de kaç dk. suruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…