2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bacaklarımda canım aynen hemşire de öyle düşündü yayılacak mı bakalım dedi. Şu an sırtım filan da kaşınıyor ama bacaklarım bir fena
Belki ilacın dozu artık yeterli gelmiyordur, 300’e çıktı ya değer.
1-2 hafta daha beklese bebişler, ondan sonra geçecek zaten canım.
Biliyorsun.

Bi takip et bakalim alerji mi degil mi insallah tez zamanda gecer su sıkıntılarn ya

oh kuzum olsun iyi haber almışsın yine de çok şükür diğer doktor ne zaman peki ?

Hiç sorma ağlayacağım resmen saçlarımın içi kaşınıyor. Evimde olsam duşa girer çıkarım ne bileyim mahvetti beni ya ne ise. Alerji olsa çıkardı diyorum ne bileyim
Orda alsan sıcak su felan yokmudur ki koluna dökmezsin su olmaz mi ya da cıkarttirsan yeniden acsalar damarların iyiyse en azindan rahatlarsn belki dustan sonra

Orda alsan sıcak su felan yokmudur ki koluna dökmezsin su olmaz mi ya da cıkarttirsan yeniden acsalar damarların iyiyse en azindan rahatlarsn belki dustan sonra
Su var odada. Girsem mi bilmiyorum koluma tutmadan. Hasta olmaktan da korkuyorum şimdi sabaha mı sabretsem. Sabredemezsem öyle yapayım madem. Acil doğumlar varmış doktor oradaymış hemşire söyledi doktora bilgi verecektim dedi. Yapacağı bir şeyde yok ki ne diyeyim. Bir anda böyle patlaması kaşıntının. Şansıma ya iki üç gün nasıl iyiydi kaşıntı konusunda. Öyle gitseydi en azından. Mahvoldu her yanım. Yani Allah ım inşallah bir an önce şifa versin. Keşke şöyle 35 36 olsaydım beni alın artık derdim. Bir iki hafta daha müsade etse bana keşke dayansa.

Ah keske canım bakalim dogumlar bitince illaki gelecektir ne diyecek oda soguksa üsütme haklısın kanlar ne zaman alınıyor onunla beraber yeniden durum degerlendirilir heralde insallah geçer birazda rahatlarsn

Ah keske canım bakalim dogumlar bitince illaki gelecektir ne diyecek oda soguksa üsütme haklısın kanlar ne zaman alınıyor onunla beraber yeniden durum degerlendirilir heralde insallah geçer birazda rahatlarsn
Her sabah altı gibi veriyorum. Bugün iki kere de idrar aldılar. Enfeksiyon araştırıyorlar sanırım. Aslında tablo kolestaz gibi ama hiç tepki vermediği için ilaçlara vücut onlarda başka sebep arıyorlar. Hemşireden değerlerimi istedim alt ast ye baktım. Aslında yattığımda bir iki derece düşmüş sonra bir anda iki katına çıkmış dün. Sanırım gastro dan doktor da o yüzden geldi. Verdikleri serum mu yaptı desem bilirler heralde ne bileyim. İyi gelmesi gereken bir şeydir illa. Hayırlısı ile bir sabahı etseydik

Dualarımız seninle canım.
İnşallah bu gece çok rahat uyursun ve en kısa zamanda şifa bulursun.

Yavrum hemşirelere poşet sor kapat damar yolunun üstünü komple git yanlarına flasterlesinler biz yapıyoruz öyle. Haa olaki ıslandı yeni açılır. Yap duşunu rahatla napcan sabaha kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…