2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Masaallah kucagin aldın ten tene değsin sütünu verdin bundan sonrası eve gelip annesiyle doya doya emmek ve büyümek olacak ins ...

Yaaa masallah ne guzel.haberlerle gelmissin Allah ım evine alıp gotürmeyide nasip eder insallab bundan sonrasi annesi sen kendine iyi bak toparlan ki minnosta iyi olsun hersey güzel olacak allah ın izniyle

İyi yapıyorsun cnm kafanın rahat olması çok önemli bu süreçte..İnşallah o günleri görürüz sağlıkla kucağımıza alırız
Sende haberdar et bizi cnm dua ederiz sana
Sende kendine çok iyi bak

Gözün aydın cnm benim

Cok sukur kuzum benim iyi olmanıza çok sevindim bir daha ne zaman çağırdı oeki ? Suyun nasılmış onu söyledi mi asıl

Oyy yerim ben onun minik canını. Gelişmeler çok güzel maşallah aynen 2 kilo altını muhakkak tutuyorlar kuzum. Senin içinde ele avuca gelmesi biraz daha rahat olur bakım yönünden. Merak ettiğim son usg de kaç çıkmıştı kuzu. Fark oluyor ya usg ölçümü ile gerçek arasında. Hastane ortamında ilgileri nasıldı ?

Cok sukur kuzum benim iyi olmanıza çok sevindim bir daha ne zaman çağırdı oeki ? Suyun nasılmış onu söyledi mi asıl
Ya bu dr öyle cok ölcüm yapmiyor asıl doktorum daha iyi kontrolle ilgili hic bisey demedi bile inan isin ilginc yani cok guler yuzlu iyi birisisuyunu ben sordum diyemedim ki diger dr böyle dedi diyesuyu nasil dedim fena degil biraz sınır ama bizi doguma götürür dedi havuc suyu iciyorum dedm devam et dedi bnce oda farkinda onda dogum yapmayacagımın

Oy oyyy maşallah kuzuya.
Kilo almaya başlamış bile.
Normalde 2.gün kilo kaybeder bebekler.
Anneye de maşallah tabi.
Kızını görünce ayaklanmış hemen.
Hadi bakalım, önce sen sonra da kızın evinize kavuşun inşallah.

Kilya canım, sen nasılsın?
Var mı bir gelişme?
Yanlış hatırlamıyorsam eşin öğretmendi, iyi ki tatile denk geldi.
Sürekli gelip gidiyor değil mi?

Çok şükür cnm..herşeyin yolunda olmasına çok sevindimne güzel birlikte vakit geçirmeyede başlamışsınızen kısa sürede sağlıkla evine götürmek nasip olsun

Alerjik bir şey olsa hızlıca yayılmaz mıydı canım?
Nerede var pütürlenme?
El ve ayak bileklerinde mi yine?

Bacaklarımda canım aynen hemşire de öyle düşündü yayılacak mı bakalım dedi. Şu an sırtım filan da kaşınıyor ama bacaklarım bir fena
Bir an önce nedeni bulunur ins kaşıntı yayılma var mı cnm simdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…