2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya kızlar doktor gezerken yeni kahvaltı yapıyordum neyse iki üç gündür ilk defa yumurta yiyecektim. Görünce masada yumurta iyi bir tercih değil dedi. Karaciğeri yoruyormuş neyse çok yiyen varsa aranızda dozunu kaçırmayın diye yazayım dedim. Şu an benim için en doğru yol bebekleri riske girmeden tutabildikleri kadar tutup karaciğerimi de iflas ettirmeden doğum tarihini doğru belirlemekmiş. Gastroenteroloji sürekli tahlil isteyip duruyor şu an en sinir oldukları hastalardan biriyim sanırım 😅 tedaviye cevap vermiyor bünye. Bugün kaç defa deldiler bilmiyorum. Hemşireye dedim ne oluyor. Gastro dan istiyorlar dedi. Kollarım berbat durumda sürekli kan vermekten.
Canım benim başta ast alt yüksekti demiştim doktor ozamn yumurtanın yerine başka bişey koy demişti işte. Karaciğere iyi gelmiyor hatta senle de konuşmuştum. Boşver yeme yerine tamamlycak bişe ye..
O kan istiyo bu kan istiyo sabır zamanındasın epey Bi Allah yardım etsin

Valla annemler bugun gitti tekrar zaten yol üstüym die ugramislardi asil hedef abimler dogumdan sonra onlara gidemem die biraz oraya gitti kayinvalide de muamma anlamadm doguma kadsr bizimle gecekmis orda ne yapacaksa esimde az gerildigimi anladi dogumdan 1 hafta önce felan gelir heralde dedi ama hic sagi solu belli olmaz ben heran bekliyorm🥴sen naptn
Hee anladım canım. İyi hadi bakalım artık dökğlğler yavaştan zaten öbür anneler de 🤭
Benimki de haftaya başında geliyor

Canım benim başta ast alt yüksekti demiştim doktor ozamn yumurtanın yerine başka bişey koy demişti işte. Karaciğere iyi gelmiyor hatta senle de konuşmuştum. Boşver yeme yerine tamamlycak bişe ye..
O kan istiyo bu kan istiyo sabır zamanındasın epey Bi Allah yardım etsin
Aynen zaten yumurtayı yemeyeceğim demiştim size ya. Arada bebekler beslensin dedim yoksa yemiyorum zaten pek sevmiyorum da 😬 öyle keşke çözüm bulsalar. Her alternatifi düşünüyorlar şimdi onlar da kan verildi mi filan diye sordular yok dedim. Yani müdahale edecekleri sebepte bulamıyorlar o da hem onları hem beni geriyor işte. Bazı vitaminlerim kesildi işte. Acaba vücut tepki mi veriyor diye. Biraz da böyle denenir derken işte doğum gelir gibi hayırlısı. Son son bunları da yaşamak varmış. Bebekler iyi olsun da 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Sağlıkla kavuşalım da geçer elbet bunlarda diyorum

Aynen zaten yumurtayı yemeyeceğim demiştim size ya. Arada bebekler beslensin dedim yoksa yemiyorum zaten pek sevmiyorum da 😬 öyle keşke çözüm bulsalar. Her alternatifi düşünüyorlar şimdi onlar da kan verildi mi filan diye sordular yok dedim. Yani müdahale edecekleri sebepte bulamıyorlar o da hem onları hem beni geriyor işte. Bazı vitaminlerim kesildi işte. Acaba vücut tepki mi veriyor diye. Biraz da böyle denenir derken işte doğum gelir gibi hayırlısı. Son son bunları da yaşamak varmış. Bebekler iyi olsun da 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Sağlıkla kavuşalım da geçer elbet bunlarda diyorum
Hakkaten bilebilirmiydin son son bunları da yaşaman varmış demekki. Hiçbirimizin de iki dakika sonrası belli değil işin aslı. Yarın doktora gidiyorum kimbilir benim farkedemedipim bişey görcek belki. Gerekeni de yaşayacağız. Nihayeti önemli sağlıkla doğsun lar da bence herşey unutulacak. Baksana deryaya kaşla göz arasında doğurdu 🤭 Ben ilk ikizleri bizi beklerken 🤭 anlık bişey. Allahım sağlık versin ondan geri koymasın 🤲🏻🤲🏻

O kadarda ilaç kullanıyon kuzum doktor ne söylüyor kaşıntının geri gelmesi ile ilgili
Değerlerim sürekli arttığı için olabilen bir şeymiş kaşıntı. Değerlerin niye artıyor dersen sebep bulamadılar bazı hamileliklerde oluyormuş. Gebelik sonrası düzeliyormuş. Sebebi bilinmiyor maalesef. Bilinmediği için çözümü de bilinmiyor.

Hakkaten bilebilirmiydin son son bunları da yaşaman varmış demekki. Hiçbirimizin de iki dakika sonrası belli değil işin aslı. Yarın doktora gidiyorum kimbilir benim farkedemedipim bişey görcek belki. Gerekeni de yaşayacağız. Nihayeti önemli sağlıkla doğsun lar da bence herşey unutulacak. Baksana deryaya kaşla göz arasında doğurdu 🤭 Ben ilk ikizleri bizi beklerken 🤭 anlık bişey. Allahım sağlık versin ondan geri koymasın 🤲🏻🤲🏻
Amiin canım amin sağlık derdinde olmak zor zaten. Ama aynen öyle ne zaman ne olacak belli olmuyor. Rabbim hayırlısını nasip etsin 🤲🏻 Kuzulara sağlıkla kavuşup evimize gidelim de. Bunlarda geçer inşallah 🤲🏻

Merhaba kuzular,

İlk bebeğimiz gelmiş cok çok sevindim. Ara sira girip bakiyorum topike ama pek dalamiyorum mevzuya uzak durmak için.

Deryacigim Yasamademek123 Yasamademek123 kızın hosgelmis gozunuz aydin olsun Allah hayirli bir evlat olmayi nasip etsin insallah. Bakalim sirada kim var . Herkes dogurunca olmadi liste yapariz baştaki dosyayi:)

Ben Allah nasip ederse Ocakta baslayabilecegim hazirliklara. Ama bu sefer çok saldim kafama hiç takmiyorm nasip kismet insallah❤🥰

Ah kuzucum takip güzel tabii de. Yine değerlerim yükseliyor. Hiç inişe geçmemiş zaten az önce gelen doktora sordum. Tuttukları kadar tutup doğum planlayacaklar öyle görünüyor. Ne diyim ki ☹️ Hayırlısı olsun 🤲🏻
Cnm hayırlısı olsun..inşallah sağlıklı bir şekilde atlatırsınız bu süreci🙏🏼🙏🏼

X