2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa gözyaşım pıtCok sükür cokta tesekkur ederiz bizi dusundun hemen yazdinbizim güzel annemiz hayirli ugurlu olsun Allah im saglikla sihhatle anali babali buyutsun insallahh cok sevindim cok

Yaaaaaa, maşallah subhanallah.
Hoş gelmiş dünyaya.
Rabbim analı babalı, sağlıkla büyütsün.
Canım benim, hep dua ettik senin için.
Elhamdulillah, sağlıkla kavuştun yavruna.

Gözyaşlarımı tutamadım yazilanlari tek tek okudum ve sürekli dua ettim canım sana
Hayırlı olsun minik bebeğinin ömrü sağlıklı huzurlu olsun inşallah sen onca sıkıntıya rağmen çok güçlü bir annesin grubun ilk bebişi geldi çok şükür

Oyy kurban olduğum minik elisamiz doğmuş annesiyle tentene değmiş subhanaallah sağlıkla evinize dönün ins

ayy masallah grubumuzun ilk bebisi oldu tuylerim urperdi saglikla buyusun insallah

Ayyy tuylerim diken dikennn allahimin mucizesiii insallah saglikla evinize gitmeyi nasip etsin insallah elisaa geldiii hosgeldiiiii

Oy oy oy Derya nasıl sevindim. İnşallah çok güzel olacak üç gün ne ki. Maşallah kuzucum sana da boncuğumuza da bize uğur getirsin çabucak ağrılarında geçer inşallah sağlıkla evinize gidersiniz

Canım benim gözünaydın Sağlıkla Büyüsün ilk miniğimiz en kısa zamanda Sağlıkla evinize dönersiniz inşallah

Ayyy çok şükür
Canım gözün aydın olsun
Ilk bebeğimiz doğdu
Sıradaki gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…