2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Son zamanlar hep öyle oluyor kuzum. Bu arada gece kaşıntım tuttu az önce geçti diyordum kaşıntı en azından nerden çıktı pıt diye. Ne tetikliyor niye oluyor anlamadım
Hadi ya cok mu peki evdeki gibi mi bu arada aksam.nst nasıldı senin kendi doktorunda geliyor mu vizite

Bim diyince direkt sen aklıma geldin ne yapayım izletti mi izletti
[/QUOTE]
Bu kadınlar büyü mü yapıyo ne izletiyor yaa

Bugün benzeri şeyleri sağ tarafımda yaşadım ben normal olduğunu düşünüyorum. Beni 31.haftamda istemedi 33 te yani bu hafta isteyecekmi nst bilmiyorum.
Doktordan doktora değişebilir isteyebilir ama

Kızlarr ilk yürüyüşümü yaptım hafıf tem pırtlarımı da yaptım vc ye oturdum tabıı oylee hopp dıe olmuyor ılkı zorluyormuş sonea mutlu oluyorsun ben korıdora mı cıktım vc ye mı gıttım
Ama ayaga kalkımcandıeek bagırsak hareketlerınden pırtpırt a ıyı gelıyor buda ıyı gelısme hatta hemsıre dedı gazı verdı gidebilecek kadar ıyı olursan bebegını goremeye gıderız dedı
Üzüm Kompostosu arpa sehrıyw corba verdıler ıctım
Esım spınal den dolayı kahve aldı ıctım
Kayısı suyu ıctım
Normal suyumuda ıctım bolbol süt olsun bebeme
Herkes bana benzettı beebegı beyaz tenlı bısey sacları da var yanı 6 ay sonrası mıde bulantısı cektıggım ıcın diyorlardı gorucem dıyordum
Kilya sonda takılırken hafıf yakıyor gıbı ama tkaıldıktan 10 dk sonra alısıyroshn hissetmiyorsun
Elifimm30 kuzum spınal yapıldı bana pişman olmadım bayılıp ayılma surecı ıstemedım bırde ben covıdden cıgerlerım rahatsız genel anestezi alamazdım
Hıc belımde agrınacı bısey yok ama uyusukluk gıdınce agrıları hıssedıyrosun
Guzel hemsırelere denk gelırsen senı ıgne ıle rahatlatacak superr oluyorsun bel agrısı ı sordum yaoan anestezıye bende 2 kere bu işlemden yaptırdım bel agrısı ın bununla alakası yok dedı
Hatta bel agrıları ıcın bu tur tedavı uygulanıyor dedı
Sorular oldukca cevaplarım kuzular
Bırde benım memeden ılk gelen sütleri enjeksiyon ıle topladık sagma makınesı burda gogus ucunu cıkardı uclara kadar geldı ama dolu olmadıgı ıcın sagmak oyonden ıse yaramadı daha sonrakı gunler ıcıın ıyı
Hem dolu meme olup hemde rahat oturup one dogru egıle bılen lazım
Yaa sımdı cok heyecanlıyım ınsallah deneme yapıp kendımı az daha kaldırabılrısem belkı kızımı gormeye gıdebılırım

Teyzelerımmmm
Annemle birlikte benınsızde bekleyip dua etmıssınız
Masallahınızı alalım daha duaya da ıhtıyacım var annemın koynuna gırmek ıcın
Insallah sızden gelecek kardeslerımdende guzel haberler alırız
Bız erdik muradımıza darısı tüm bekleyenlere
Insallah bızde annemle kavusmamıza az kaldı
Sızede bu sürecte boll şanslar diliyorum
Not = Adımı degiştirmişler Elisa dan
Eslem e döndüler
Cunku adım ın anlamı aslı guzel degılmiş onlar da karar degıstırmıs bana artık Eslem dıyebılrısnız

Çok iyi cnm ya..gaz çıkarmak çok önemliymiş ki sen halletmişsin o işi ohh ohh bol bol ye iç süt olsun inşallah
Elisan seni bekliyor annesi

Oyyy senin ellerini yerim yaa maşallahsağlıkla sıhhatle büyütmeyi nasip etsin allahım
Kardeşlerben bittim bu kelimeye
Eslem hoşgeldin

Ne güzel yazıyorsun kuzucum darısı hayırlısı ile bizlere olsun. Kazasız sıkıntısız geçsin inşallah Ne zaman çıkaracaklar sondayı filan

Oyyyy maşallah.
Parmaklara bakın, Allahımmmmmm.
Hoş geldin Eslem.
En yakın zamanda anneciğine kavuşursun inşallah.

Yumuş yumuş elini yesinler Eslem kızımızın Ömrü bahtı güzel olsun. Rabbim esirgesin Analı babalı büyütsün meleği

Senin o yumuk ellerini yerim seni verene kurban olsunlar Eslem mi igimiz duamız hep sizinle ins senin kardeslerinle bizde böyle güzel günler yaşarız
Allah'ım analı babalı büyütsün bahti kaderi güzel olsun hayırlı yazıları olsun ins masaallah sübhanallah

Yaaaa maşallaahhh
Sevgili Eslem isminin değişmesne sebep olan teyzen benim umarım bu ismi daha cok beğenirsin

Ayy Allahimmm anali babali buyusunn bahti guzel bi kiz cocugu olsun insallah cok ama cok duygulandimmm ruya gibiii Hosgeldin eslemmmm

Kilya mmmm canımmn sonda cıktı coktan ilk yuruyuse cıkınca hıc sıkıntınyok yazdım hayta ılk vc medengıttım dıe
Bebegımı gördum kızlar 1 alt katımda
Yaa bı gorun bir sürü bebek var 800 gr bılee var
Ama benım kızım bıraz mutsız ıfadedeydı aglamıs kıprıklerınde tuzlu su kurumus kasları catık bakıyordu
Agzındakı hortum mıdeye kadar gıdıyormus mama ıcın
Ondan da muzdarip tı ama ıyı olucak ınsallah
Sabah kınuzm bakıp haver verıcek bıze ınsallah solunuma gerek kalmazsa kucagıma alıp emzırırsem daha mutlu olcam

Yaa masallah masallah Allah im evimize geldik demeyi dd nasip etsin insallah cok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…