2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar doğumdan önce son posta geliyor 😊
Puset örtüsü almamış olanlar da korktuğum başıma gelmedi gaaayet iyi 50 liraya kesinlikle fazla bile içi pike dışı müslin ve hediyeli çok severiz dimi hediyeyi 🤭😊
Ama kızınkini de aynı yerden aldım o neden gelmedi anlamadım
Yaaa bayildimm gule gule kullanin insallahhh cok guzell yahu 🥰

Benim de 😁
Ama satıcıya yazdım şimdi aynı anda sizden 2 ürün aldım biri geldi biri kargoya verilmemiş görünüyor umarım Bi sorunla karşılaşmayız dedim😁
Rengi farklıysa belki uzun sürmüstür bizimki dr ptt kargoyla geliyor sabahtab dagitimdaydi cok korkuyorm yolda kaybolacak die🤣

Kızlar doğumdan önce son posta geliyor 😊
Puset örtüsü almamış olanlar da korktuğum başıma gelmedi gaaayet iyi 50 liraya kesinlikle fazla bile içi pike dışı müslin ve hediyeli çok severiz dimi hediyeyi 🤭😊
Ama kızınkini de aynı yerden aldım o neden gelmedi anlamadım
Valla süper olmuş kuzum. İyi günlerde kullanmak nasip olsun inşallah 🤲🏻💕

Kızlar cıktım beld en asagı uyusuk kendımdeyım mınık kızım cok ıyı teneme segsı sıcaklıgında hıssettım sımdılık bunkadar agrım baslıyor ılk sıze yazdıım 3 gun oksıjen alacak demısler ıyı demısler sızı sevıyroum mınık kızım cok ıyı 43 cm 1960 dogdu

Kızlar cıktım beld en asagı uyusuk kendımdeyım mınık kızım cok ıyı teneme segsı sıcaklıgında hıssettım sımdılık bunkadar agrım baslıyor ılk sıze yazdıım 3 gun oksıjen alacak demısler ıyı demısler sızı sevıyroum mınık kızım cok ıyı 43 cm 1960 dogdu
Yaa ağlattın beni😢
An an yazabiliyor helal olsun.
Hadi geçmiş olsun deryam gözün aydın Allahım sağlık sıhhat versin çok şükür yaa bin şükür 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Yaaaa cnm benim ne kadar mutlu oldum anlatamam sevinçten ağlıyorum..allahım sana kavuşturdu Şükürler olsun🙏🏼🙏🏼🧿🧡

X