2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaaa kuzuummmmmm ağlattın beni ÇOK ŞÜKÜRRR kavuşturana sağlıkla büyüsün minik kızımız inşallahh sana da çook geçmiş olsun ne güzel kızın yanına geldiğinde ağrıların baya hafiflemiş olacak inşallah GÖZÜNÜZAYDINNNN

Kızlarr son durumum cok asırı sancım tuttu spınal uyusukluk gecınce
2 tane ıgne yapıldı maa mahvoldum popodan ılla dedıler selavaltlar cektım odalar dolsuu sesle ama sunu unutmayın dogum seklı ne olursa olau en fazla 2 saat sonrası hemsıre ve aıle deategı ıle hafıflıyor
Sımdı ancak ıccamasırımı ve yarım kollu pıjama ustu mu taktım hemsıreler gelıp sımdı yurıtıceklermıs sonda takılı 2 lt dolmak ıuzere dıyroum ıyıkı var yoksa gıt gel vc napardım hıc kalkamayn ınsan oyuzden hıc bıseyı reddetmeyın
Bebegımı merak edıyroum ancak yatygom yerde 2 cc cıkarabıldım süt meme ıle oynayımca karında daaha agrı hısaedılıdıgı ıcın o ara sancım coktu cunku
Esıme sut sagma aldırıdm eczneden elektırıklı duruma gore alınır demıstım lazım oldu oyle aldık
Sımdı yasakelma ızlıyrouz ablamla

Yaa cok heyecanla okuyorum inan yazdiklarini bize yol göstericeksin böyle böyleyürüdükce agrı azalırmıs öyle diyor dogum yapanlar insallah seninde öyle olur bebisinle beraber sag salim dönersiniz insallah eve

Ohhhhh, keyfiniz bol olsun canım.
Maşallah, çok sevindim.

Çok şükür cnm yürüdükçe ağrım kalmayacak ins bebeğini sevip koklayacaksin yolu açtın sorayla arkandan geleceğiz ins sana sorum var ya epidural iyi mi bende istiyorum ama korkuyorum ondan

Yaa cnm benim maşallah.anlatıyorsun ya bu güzel süreci tamamladın ya rüya gibi geliyor çok şükür bin şükür kavuştun.hayırlı bir evlat olsun,analı babalı büyüsün inşallah

Kızlar bisi sorcam ben insallah yarin 31+2 yim kontrolde dr nst ister mi ben galiba kasılıyorum biraz önce pijemamı giymek icin egilemedim midemin oldugu tarafa sanki bebek sertlesti kaldı egilmeme izin vermedi bu ara ara oluyor ve benim adet sancisi gibi agrilarim gun icinde cok olmaya basladı özellikle soluma yattigimda bebek ordan ittriyor gibi geliyoe sonra o taraf ful tutuluyor gibi geliyor bana bu bir kasılmamı aceba sizlerde de var mı

Ben normal olduğunu düşünüyorum toplanıyordur ondan oluyordur yavrum

Canımsın ya geçti şükür bak. İnşallah sende bebişinde daha iyi olacaksınız Rabbim sağlıkla kurtardı bak. Ayy sonda acıtıyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…