2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy inanmiyorm dokuz dogurttular resmen senibuna sükür

Kizzzz aman Allah korusunn

Değerlerim yeteri kadar düşmemiş henüz. Ama versinler evime gideyim gider taktırırım yani çok bunaldım artık Allah dert vermesin mecbur bırakmasında. Yoruldum artık ortamından
En azından hafta sonunu atlattın canım. Bundan sonra doktor geliyor her gün hastaneye. Bir sorun gördün mü anında sor. Hadi geçmiş olsun

Ayy Allah korusun nasıl o kadar kanamıs ki bacagin ne durumda bu arada
Hiç biyerimde bişey yok işin ilginç tarafı bacağım da yani gözle görülür bişey yok dokununca acıo sadece ama zaten mordu yani dün eşim ilk iğneyi batırdı olmadı sonra bir daha batırdı falan normalden fazla acıdı ama böyle kanamasını almadı aklım elime nerden bulaştıı ya bildiğiniz gibi değil sanki birini öldürmüşüm gibi

Valla cok ilginc olmus bununla gecmis olsun ne deyim

En azından hafta sonunu atlattın canım. Bundan sonra doktor geliyor her gün hastaneye. Bir sorun gördün mü anında sor. Hadi geçmiş olsun
Tekrar sordum kadın doğumdaki doktor bana göre çok yüksek değil artık ama gastroenterolojiye tekrar sorduk dönüş olmadı dedi. Hadi bakalım inşallah Dua edin.

Ayy Allah seni bian rüya mı gördü dedim. Niyr bastırmadın kanayabilir o kılcala denk gelirse yaa tühh nasıl da korkmuşsundur. Neyse korktuğun başına gelmemiş ya şükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…