2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzular bu hafta kimler gidiyor kontrollereee ? Benim cumartesi Allah izin verirse tam 1 ay oldu
Benim ayın 29 unda a cuma gidicem bu gidişle dünden beri ağrım arttı kız rahime vururyor ağrım cogaliyor anlamadım bir de midem bulanmaya başladı gene ilk üç ayda ki gibi gozuksem iyi olacak dr.a

Kızlar ya sabahtan beri benimde rahimde ağrım var kız oraya vurdukça şiddetleniyor ağrı normal mi bu dünde bayağı oynamadı sonra oynadı niye böyle oldu anlamadım ..

Ay cnm benim ilk anda büyük bir koku yaşamışsındır neyse ki iğnedenmiş.benim de iki haftadır Pamukta bayağı kan oluyor önceden olmazdı

Kızlar ya sabahtan beri benimde rahimde ağrım var kız oraya vurdukça şiddetleniyor ağrı normal mi bu dünde bayağı oynamadı sonra oynadı niye böyle oldu anlamadım ..
Sadece vurdugunda agriyorsa normal dicem banada oluyor arada cünkü ama gecmeyen ayrı bir rahim agrın varsa doktoruna git bence hareket konusuna gelince bu konuda bende cok muzadaribim bazen cok iyi bazen tık yok anlamıyorm korkmali miyim bilmiyorm yarn dr ye sorucam bakalim

Cnm ya kaç gündür her türlü stresi yaşadın..şükür sıkıntı yok..
Benim annemin arkadaşı senin gibiymiş son aylarında sürekli buz atıyormuş ağzına

Evet gerçekten onun vicdanı da kötü olur sonra kendi isteğinle çıkar da Allah korusun bişey olursa. Ya araştırma hastaneleri fakülteler falan hep böylr devlet gibi değil. Kons Kons üstüne biri dahi onay verip kapatmazsa maalesef salmıyorlar. Dur bakalım sen 1 veya 2 gün daha gidişata göre sabret. Baktın bunlar kalıcı diyolar kendi dopumcunla Bi tekrardan irtibata geç bence. Senşn doğumunu yapacak doktor nerde

Vurunca ağrım oluyor ama bir kaç saniye acısı kalıyor sonra geçiyor aman son aylar haftalar ne zormuş sağlıkla alsak kucaklarimiza ins bende cuma gideyim sorarım bende bunları bakalım ne diyecek

Vurunca ağrım oluyor ama bir kaç saniye acısı kalıyor sonra geçiyor aman son aylar haftalar ne zormuş sağlıkla alsak kucaklarimiza ins bende cuma gideyim sorarım bende bunları bakalım ne diyecek
Bi ara benim ki hep ordaydi nasil canım yanıyordu sükür dr dönmüs artk dediginden beri hic vurmadı ayaklar yukarda kaldı galibs valla icerde neler dönüyor bize nelee yapiyorlar bilmiyorum

Güya dedikleri onun bilgisi dahilinde oluyor her şey. Hemşiresini aradım size gereken bilgiyi onlar verir dedi. Değerlerim düşmemiş 300 e çıkmış 170 lerde idi. Şimdi çıktı odamdan doktor. Taburcu olmak görünmüyor dedi. Tedavinde değişikliğe gidilecek dedi. Peki benim kaşıntım nasıl geçti anlamadım yükseliyorsa. Bugünkü sonuçlar daha yeni değerlendirilmiş. Hey Allah ım. Böyle giderse beni tutabildiği kadar tutup doğurtacak. Hızlı yükseliyor maalesef. Kaldık burada. Bir şey de diyemiyorum 300 çok gerçekten

Benim ayın 29 unda a cuma gidicem bu gidişle dünden beri ağrım arttı kız rahime vururyor ağrım cogaliyor anlamadım bir de midem bulanmaya başladı gene ilk üç ayda ki gibi gozuksem iyi olacak dr.a
Kuzum normaldir agrilar ya valla arada banada oluyor actim kaan kocatepe nin videosunu agrisiz hamilelik geciren var mi acaba dio izle bi rahatlarsin sende Maalesef beklemek zor oluyo ama iste degiyo sonrasinda Allahim hayirli yazilar yazmis olsun

kızlar selam bu ara baya işlerim var giremiyorum girincede son sayfaya geliyorum direk umarım hepiniz iyisinizdir size bişey sorucam yoykonun park yatağını aldım da onun içine şimdi hangi yatağı alacağıma karar veremedim süngermi pamuk mu fikir verirseniz sevinirim

Kilyacım galiba sabretmen gerekecek gitsen dedigin gibi Allah korusun bisey olsan daha stres olursun kasıntıyı verdikleri ilac belki de kesiyordur isler malesef biraz gec isliyor oralarda napalim bebekler sen iyi olda hayırlısıyla insallah son haftaların

Hakikaten kaşıntın naısm geçiyo ozman. Yok doğumuna kadar tutmaz inşallahh. Ama ola ki tutacak ozamn da üzülme bak tamam herşeyin hazır toplatırsın annene eşine.ufak eksiklerin de oluverir hesapta olmayan bişeydi bu sonuçta. Sen bu ihtimale de kendini hazırla ki yine de, çok üzülme.
Umarım düşer değer de Allahım neymiş bu son ay çıkıverdi başına yaa hey Allahım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…