2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sorayım bugün ve az önce şok şok şok 66 kilo çıktım. Kilo vermişim nasıl oluyor ya canım sıkıldı.
Canım 2 kiloya kadar fark eder bence.
E bi de çok su içiyorsun, metabolizma hızlanmıştır.
Sorun edilecek bir şey değil, bebeklerinin kilosu normaldi çok şükür.

Sorayım bugün ve az önce şok şok şok 66 kilo çıktım. Kilo vermişim nasıl oluyor ya canım sıkıldı.
Bakalım doktor ne dicek bugün sana evdekiyle aynı ölçmüyodur belki tartı ee bide hastane yemeği yani çok normal evde ki gibi olmaz kuzum.Sağlıkla çıkışınız olur inşallah bugün

Yaa kızlar sabah korkuma inanamazsınız bi uyandım yatak kan içinde ellerim falan kan olmuş şoka girdim, hemen lavoboya gittim bişey yok çok şükğr ne geceliğimde ne bişey. Dün gece oksapar iğne yaptık bacağımdan o kanadı herhalde ama sanarsınız birini kesmişler heryere bulaşmış ilk defa böyle oldu sabah sabah kalk yatak yorgan değiş 7 de çamaşır attım makineye süper bi hafta başlangıcı oldu

Hele diyet diye hastane yemeği yedim hep su da çok içince belki fark etmiştir bir iki kilo. Dahiliye doktorum özellikle sordu da kilo kaybın var mı diye. Gerçi sanki değerlerim daha iyidir kaşıntım kalmadı iki gündür hiç çok şükür Ya nst bağlandı artık mimliyiz ilk benden başlıyorlar yine sancı çıkıyordu. Doktor geldi düzeltti aleti normal çıkıyor

Canım 2 kiloya kadar fark eder bence.
E bi de çok su içiyorsun, metabolizma hızlanmıştır.
Sorun edilecek bir şey değil, bebeklerinin kilosu normaldi çok şükür.
Olabilir kuzum bendeki elektronik bunlar eski eczane usulü tartılar var ya büyük. Ondan olabilir. Yani inşallah kilo vermemişlerdir ay şekerimi de endokrine göndereceklermiş. Hastaneye bulaşmama olayını daha iyi anladım

Yaaa cidden doktor geldi sancı probunun yerini değiştirdi. Normal çıkıyor mideme bağlıyorlarmış resmen aşağı çekti azıcık intörnler vardı haftasonu hep. Neyse 20 bile çıkmıyor ya beni endişeden doğurtuyorlardı. Midem ıstırap içinde zaten ya

Bu nedir ya yüreğimiz ağzımızda. Nasıl yapmış o kadar kanama

Su için şekerden olabilir belki celeston düzenini bozmuştur endokrine gönderdik belki düzenleme yaparlar dedi doktor geldi de. Ay ya valla öğrenciler yanlış takmış resmen aleti bugün gelende yapamadı gelip her ikisini de doktor bağlamak zorunda kaldı yüreğime indiriyorlardı

Ahh korkarak okudum ya. Neyseki geçmiş.olsun..sabah sabah aksiyon olmuş sana da
Ohh be kaç gündür seni endişeden mahvettiler ins bugün güzel haberler alırsın evine sağlıkla dönersin.

Ohh ohh..maşallah sana.kolay gelsin

Toplamda kaç kg aldın sen canım. Sen kilo vermiş olabilirsin beslenmen ile alakalı ama bebekler etkilenmiyordur diye düşünüyorum onlar her halukarda buyumeye devam ediyordur kuzum ya

Ayy o korku fena bişey hemen bi kalp çarpıntısı oluyo neyseki bişi değilmiş geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…