2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar Allah aşkına bu ne yaa bu nasıl bir döt 😍😍
Prematürenin bir avuç dötü😂

Eklentiler

• IMG_20211115_115922.jpg
    IMG_20211115_115922.jpg
    103,5 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_20211115_115849.jpg
    IMG_20211115_115849.jpg
    98,9 KB · Görüntüleme: 29
Kızlarrrrr doguma alınıyorum duaaa duaaneıdnn bebegım gelısmemısss 😭😭😭😭😭😭 saat 4 te hemen akıncaktı kahvaltı yaptım dıe beklneıyıru duaa edınnn
Aa suan kac kg peki iyi misin Allah ım yar ve yardımcınız olsun insallah canım benim insallah sıkıntısız sorunsuz gecer hayırlısıyla sag salim bebegine kavusursun musait olunca bize yazmayi ihmal etme olur mu dualarimiz seninle🙏🙏🙏

Hadi bakalim olsun yarinda gorcen ne guzel sonra bi daha gorcen 😂🤷🏻‍♀️ Insallah suyun da artmistir 🤲 hangisinde karar kildin pekii dogum icin ?
Ayy insallah normaldir🙏 karar verdigim doktor aslında bulundugum sehirde degil 1.5 saat sürüyor yol malum kış yetisemem ani olur Allah korusun diyede burdakine gidiyorum 10 dk evime yarinkine mecbur kalmadigm surece doguma gitmem yani Allah tan ilac vs ayni gidiyorlar da kafam karismiyor🤭

Kızlarrrrr doguma alınıyorum duaaa duaaneıdnn bebegım gelısmemısss 😭😭😭😭😭😭 saat 4 te hemen akıncaktı kahvaltı yaptım dıe beklneıyıru duaa edınnn
Kuzuuum kaçırmışım bunu ben. Ya ağlama bence güzel olacak Allah ın izni ile. Sabah dört niye ne ara gittin ne ara karar verdi doktor. Haberdar et bizi fırsat oldukça. Rabbim yardımcın olsun. Grubun ilk boncuğu o inşallah dualarımız seninle🤲🏻

kac gundur girmiyordum neler olmus allahim grubun ilk dogumu oluyor canim saglikla kucagina al insallah kolaylikla gecsin🤲 Kilya Kilya kuzum sen nasilsin baya birikmis yazilar

Daha vakit var inşallahh hakkında hayırlısı olsun çok üzülme olur mu 👐🏻
Öyle kuzum. Açıkçası Allah bilir tabii bir anda gelişiyor her şey. Rabbim hayırlısını versin de. Doğuma hemen almaz da beni de bırakmaz. Bir diyorum gideyim kendi isteğimle sonra korkuyorum bebeler için kafama göre davranmış olurum diye. Öbür taraftan sürekli ilaç kıyamıyorum kuzularıma ☹️ Bakalım yine kulağım haberde. Bütün bölümler olur vermeden çıkarmıyorlar anladım ki. Kadın doğumculara göre çıkabilirim anladığım kadarıyla ama işte gastro dan olumlu haber bekliyorlar öyle karışık bir de sabah endokrin girdi işin içine de bakalım.

X