2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay gece 12 de serum yapmaz şimdi kesin. Bakalım sabah artık devam etmez heralde bu serumlar dengemizi şaşırttı bir sürü ilaç ilaç. Sabah ola hayrola bakalım. Bugün biraz zor sabah edeceğiz

Ay gece 12 de serum yapmaz şimdi kesin. Bakalım sabah artık devam etmez heralde bu serumlar dengemizi şaşırttı bir sürü ilaç ilaç. Sabah ola hayrola bakalım. Bugün biraz zor sabah edeceğiz
Saat kacta aliniyorsa kan o saatte degistirir kanı ordan alır fikir benden gerisi sendenhic öyle düsünme zor biliyorm ama Allah in izniyle bak gor guzel cikacak yarn

Saat kacta aliniyorsa kan o saatte degistirir kanı ordan alır fikir benden gerisi sendenhic öyle düsünme zor biliyorm ama Allah in izniyle bak gor guzel cikacak yarn
İşte belki yarın artık serum kesilir sabah altı gibi alıyorlar. Serum gece 12 de veriliyor. O yüzden işte bilemiyorum. Yeter daha sürekli ilaç aldım dengem gitti birini yapıp diğerini bozmasınlar inşallah yavrum inşallah

Ona da ilerleyen saatlerde bakariz o zaman
Hadı Bakalım ben sımdıden tırsıyırum acaba denesemmı var kalbımde darlanma bıraz ama melısa cayınıctım ilkidıde papatya ıctım
Sımdıde actıvıa yıgurt ve sade süt ictim
Progestan hap yuttum 200 mg
Bırde bıdr un verdıgı pasıflora hap
Bakalım ınsallah sıfa olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…