2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

😅😅aynen kacti uykum annemler geldi biraz mutfakla ugrastm yanlarimda oturdum bu hale geldim valla
Al işte bak. Hemn farkediyo. Senin de annenler geldi. Ya işte yatılmıyo anlamıyorlar bunu mutfağa hep ben geçtim valla açık söylim annem bişe yapmadı anlamadım 🤭 sofra kurup toplarken yardım işte.
Ama işte genel olarak gün içinde yattığımız için otursak bile bize ağır geliyo. Ben ilk geldikleri gece değişik Bi kasık ve bacak ağrısı çekmiştim.
Sen de yoruldun büyük ihtimal

Ben de henüz uyumadım kızlar ama her an dalabilirim. Akşamdan sarma sarıyordum. Fena yoruldum ve uykum geldi. Erbaa'daki kuzenimden tuzlanmış yaprak istedim, geldi. Doğurana kadar ne kadar olursa sarıp dondurucuya atacağım ki sonrasında çok lazım olacağını düşünüyorum. Şimdilik sadece 250 g kadar yaprak kullanmışımdır. Daha çoook yolu var. Hadi inşallah. ☺️

Su içmekten bir hal oluyorum son günlerde inanılmaz hortum dayasam ağzıma diyorum nasıl içim yanıyor 🔥 ilaçlar mı yaptı acaba. Hayatımda su hiç bu kadar güzel gelmemişti. Günde dört beş litre gidiyor hayret bir şey. Bir bardak su ile gün geçiren biri için. Yatıyorum su kalkıyorum su o haldeyim 🙄

Ben de henüz uyumadım kızlar ama her an dalabilirim. Akşamdan sarma sarıyordum. Fena yoruldum ve uykum geldi. Erbaa'daki kuzenimden tuzlanmış yaprak istedim, geldi. Doğurana kadar ne kadar olursa sarıp dondurucuya atacağım ki sonrasında çok lazım olacağını düşünüyorum. Şimdilik sadece 250 g kadar yaprak kullanmışımdır. Daha çoook yolu var. Hadi inşallah. ☺️
Helal olsun yavrum valla. Kolay gelsin sağlıkla yiyin

Su içmekten bir hal oluyorum son günlerde inanılmaz hortum dayasam ağzıma diyorum nasıl içim yanıyor 🔥 ilaçlar mı yaptı acaba. Hayatımda su hiç bu kadar güzel gelmemişti. Günde dört beş litre gidiyor hayret bir şey. Bir bardak su ile gün geçiren biri için. Yatıyorum su kalkıyorum su o haldeyim 🙄
Ay ne güzel darısı başıma 😊 ama sabah uyandıgımda yıllardır su içmemiş gibi dikiyorum şişeyi sonrası yine fıss zorla 😅

Ay bu da korkutuyor zira hiç su içemem normalde kanmıyorum resmen şekerden mi diyorum aman aman yüksek çıkmıyor anlamadım. Yani şişe şişe su içiyorum resmen 🙄
Şeker yüksek çıkmıyorsa bişey olmaz diye düşünüyorum kuzum Yasamademek123 Yasamademek123 öyle çok su içiyordu kii 🙈 yine de bugun kontrole gelenlere sor bence canım hazır hastanedeyken herşeyi sor 😊

Şeker yüksek çıkmıyorsa bişey olmaz diye düşünüyorum kuzum Yasamademek123 Yasamademek123 öyle çok su içiyordu kii 🙈 yine de bugun kontrole gelenlere sor bence canım hazır hastanedeyken herşeyi sor 😊
Ewet kuzu 7.8 lt kasar ıcııyrodum
Aman o kadarın zararlıymıs
Gecen hafta bı dr la o muhannetı yaptık bana ıyıkı ölmemıssın beynınde bıle ödem olabilirdi dedı 🤣 dedım hocam her yolun sonu ölme ye varıyor
En fazla 3lt hadı 3 bucuk olsun dedı

Ayy anlıyorum senı kuzu olsun kımılerın5 lt ye kadar kımılerın3 lt kadar ıcın dıo bısey olmaz allahın izni ılendemekkı vucudun ıhtıyacı vaar kı istiyor bobrekelr felan bebeler bı gzuel sulanıyırdur
Ayy ben yazın nasıll iciyordum bana su yetısmıyordu🙈😂

Gunaydın kızlarrr bugunden bildiriyorum bende
* Sabaha kadar telefonumda hem flasım hemde film acıktı
* Yataktan kalkıp salona sonra yıne yatak odasına sonra yatagın ayak ucuna gırdım
* Sonuc = Duzenlı uyumasamda gezınsemde yarı yarıya uykusuz olsam da mutluyum
* Çünkü = Sakindim hic gerılme kasılma huzursuzluk yasamadım
Allahıma hamd olsun
Bı gözü acık uyanık gezen bebeler gıbı olsamda
Beni sinir stres kastıgı gerdıgı icin etkılenıyorum ben
Cok dua ettım aksam olunca cok agladıım korktum yıne aynı seylerı yasamaktan
Rabbımm cok şükür kafamı yastıga rahat koydurdu 🤲🥰
Rabbım bana degıl gunahsız bebe etkilenmesin ona merhamet et dıe dua ettım cok şükür 🤲 🥰 🤩🧿😇😊

Al işte bak. Hemn farkediyo. Senin de annenler geldi. Ya işte yatılmıyo anlamıyorlar bunu mutfağa hep ben geçtim valla açık söylim annem bişe yapmadı anlamadım 🤭 sofra kurup toplarken yardım işte.
Ama işte genel olarak gün içinde yattığımız için otursak bile bize ağır geliyo. Ben ilk geldikleri gece değişik Bi kasık ve bacak ağrısı çekmiştim.
Sen de yoruldun büyük ihtimal
Günaydnnn🥰valla aynen öyle annem sagolsn yapti da dedigin gibi biz ful yatmaya alismisiz azcik oturmak bile zor geliyor calissak napardik bu surede aceba hic bilmiyorum

Sorayım bugün ve az önce şok şok şok 66 kilo çıktım. Kilo vermişim 🙄 nasıl oluyor ya ☹️😞 canım sıkıldı.

Ayy anlıyorum senı kuzu olsun kımılerın5 lt ye kadar kımılerın3 lt kadar ıcın dıo bısey olmaz allahın izni ılendemekkı vucudun ıhtıyacı vaar kı istiyor bobrekelr felan bebeler bı gzuel sulanıyırdur
Ayy ben yazın nasıll iciyordum bana su yetısmıyordu🙈😂
Hayır anormal bir şey yaşadığım. Sorayım doktora bir içten gelen bir arzu. Ve kilo vermişim canım 66 çıktım az önce tartıda 😞☹️ Evdeki ile fark ediyordur tartı dedim ama. 3 kilo fark var. Çok üzüldüm ya ben ne yapacağım. Şeker de açlık 100 lerde hep ☹️ geri düzelmeyecek mi ☹️

Hayır anormal bir şey yaşadığım. Sorayım doktora bir içten gelen bir arzu. Ve kilo vermişim canım 66 çıktım az önce tartıda 😞☹️ Evdeki ile fark ediyordur tartı dedim ama. 3 kilo fark var. Çok üzüldüm ya ben ne yapacağım. Şeker de açlık 100 lerde hep ☹️ geri düzelmeyecek mi ☹️
Bence su icmen sekerle alakalı canım kilo da pek bisey yiyemiyosn ki ondan olabilir mi aceba dün usg bakıldı bebeklerin gelisiminde bi sorun olsa görünürdu heralde sıkma canını sabah oldu cok sükür aklına takılanların hepsini sorarsn insallah😕

X