2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sağlıkla inşallah gerçekten kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim Ay ben gündüz hiç uyuyamam muhtemelen uyuduğun içindir kuzum
Amin kuzum inşallah İlk defa dün öyle uyudum ya hiç yatağın içinden çıkasım yoktu normalde uyumam bende gece uyuyabileyim diye ama bu sefer vücudum miskinlik yapmak istedi sanırım

Ederim canım doktorum bile burada değil şehir dışında. Neyse bakalım inşallah diğeri düzgün çıkar

Hic bilmiyorum ki nst nasıl oluyor asistan dr lerde nöbetci kalmıyor mu onlar ne diyor aceba

Yaa dua edin Geldiler başıma bebeklerden birinin nst si kötü stabil Bir doğumhaneye soralım dediler. Sonra yine bağlayalım dediler
Dur cnm bakalım hemen doğumu aklına getirme anlık durum da olabilir ins sorun çıkmaz sen iyi düşünmeye çalış Allah'ım içini ferahlatsin...

Ederim canım doktorum bile burada değil şehir dışında. Neyse bakalım inşallah diğeri düzgün çıkar
Sımdı dr um aradı kızdı bama neden gıtmedın psıkıyatr a dıe borc harc bul gıt dıo sen ısın cıddıyetınde degıl mısın dıo
Dogum sınrası belkı olmayacak ama yıne hırmonlar degsıecek ozamanda depresyon a gıreresen belkı hastane kalman bıle gerekır dıo bana psıkıyatr dan yazı getırmeden 38 olsan da bem senı dogurtamam dıo bu ne yaaa stresıme stres eklıyorlar

Ne kadarmis ki seans ücreti hic sordun mu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…