2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sımdı dr um aradı kızdı bama neden gıtmedın psıkıyatr a dıe borc harc bul gıt dıo sen ısın cıddıyetınde degıl mısın dıo
Dogum sınrası belkı olmayacak ama yıne hırmonlar degsıecek ozamanda depresyon a gıreresen belkı hastane kalman bıle gerekır dıo 😭 bana psıkıyatr dan yazı getırmeden 38 olsan da bem senı dogurtamam dıo 😭😭😭 bu ne yaaa stresıme stres eklıyorlar
Streese stres katıyor de un da ama haklı cnm ah bu muayene ücretleri neden böyleler😡Allah yardımcın olsun .😔

Ewet yenı ogrendık 500 tl
Ama o kadar sıra gelmıyor kı anlatamam mecbur gıdıcem bem daha fazladır dıe dusunuyordum hatta 1000 e kadar sormaya bıle cekınıyordum klınıge yazdım bakalım bugun veya yarın dönerler 😣
Baya da varmis haklisin valla ama doktorun yaklasimi seni daha strese sokuyor gitsen iyi olur felan dese neyse diycem de dogurtmam ne yani neasraflar yaptik sira gelmiyor ki iste

Biraz daha tuttular düzensiz olduğu için şu an anlamı yokmuş. Yine bağlayacaklar öğleden sonra. Ay ultrasona çağırdılar 😑
Stres yapmamaya çalış kuzum biliyorum çok zor ama en azından bebişlerde daha az etkilenir birşey olsaydı birde öğleden sonraya kalmazdı bence bir daha bağlamaları dualarımız seninle ve kuzularla canım 🤲🏻

Stres yapmamaya çalış kuzum biliyorum çok zor ama en azından bebişlerde daha az etkilenir birşey olsaydı birde öğleden sonraya kalmazdı bence bir daha bağlamaları dualarımız seninle ve kuzularla canım 🤲🏻
Sağ olun kızlar ❤️ Ultrasona gittim sağdaki bebek minimal hareket etti solunum da yaptı sorun görünmüyor dedi. Yemekten sonra yine nst bağlasınlar dedi. Soldaki orada da daha hareketli idi. Sağdaki çok sessiz🙄 sorun yok dedi ama yine de hiç alışık değilim o kadar vurdu filan çok az tepki verdi asla yapmazdı öyle ☹️

Sağ olun kızlar ❤️ Ultrasona gittim sağdaki bebek minimal hareket etti solunum da yaptı sorun görünmüyor dedi. Yemekten sonra yine nst bağlasınlar dedi. Soldaki orada da daha hareketli idi. Sağdaki çok sessiz🙄 sorun yok dedi ama yine de hiç alışık değilim o kadar vurdu filan çok az tepki verdi asla yapmazdı öyle ☹️
Dur bakalim insallah yemek sonrasi nst güzel cıkar canım kontrol altındasn tamamen hersey elinin altında suan stres yapmamaya çalış bakalm

Baya da varmis haklisin valla ama doktorun yaklasimi seni daha strese sokuyor gitsen iyi olur felan dese neyse diycem de dogurtmam ne yani neasraflar yaptik sira gelmiyor ki iste
Yaa benım hıc bıtmıyor kı derdım kuzu
Bak sımsı nst ıcın geldık bı yere ucretı odedık bagladılar sancı degerı yok
Soyledım bız sadece kalp atısına bakıyoruz dedıelr ıptal edın dedım
Ucret ıade yok dedıler lanet olsun dedık esımle cıktık sımdı baska yerse gırcem beklıyorum
Bem gunluk dr dr gezmekten zaten ılaclar vutamınler hem dr lar verıyor hemde heosı cok ılac alıyorsun dıolar onumde duean ılaclar bıle mıdemı bulandırıyor artık napayım oyle korktum kı gece gıdıcem yıne randevu alıp aynı seyelrı yasamak ıstemıyroum 😣🤲

Çok şükür belki de minik uykuludur cnm olamaz mı kötü birşey dememişler Allah'a şükür ki yemekten sonra bak annesi sen ona kıpır kıpır olucak ..☺️

Yaa benım hıc bıtmıyor kı derdım kuzu
Bak sımsı nst ıcın geldık bı yere ucretı odedık bagladılar sancı degerı yok
Soyledım bız sadece kalp atısına bakıyoruz dedıelr ıptal edın dedım
Ucret ıade yok dedıler lanet olsun dedık esımle cıktık sımdı baska yerse gırcem beklıyorum
Bem gunluk dr dr gezmekten zaten ılaclar vutamınler hem dr lar verıyor hemde heosı cok ılac alıyorsun dıolar onumde duean ılaclar bıle mıdemı bulandırıyor artık napayım oyle korktum kı gece gıdıcem yıne randevu alıp aynı seyelrı yasamak ıstemıyroum 😣🤲
Aa nasık yani nst degilde sadece kalp atısı mı bakılıyormus valla cok ilginc mız haftan büyük devlete sancim var deyip gitsen mecbur nst cekerlerdi Allah yardimicimiz olsun valla ne deyim zor cok döküldük harcandık insallah bebegimiz mükafatı olur

Aa nasık yani nst degilde sadece kalp atısı mı bakılıyormus valla cok ilginc mız haftan büyük devlete sancim var deyip gitsen mecbur nst cekerlerdi Allah yardimicimiz olsun valla ne deyim zor cok döküldük harcandık insallah bebegimiz mükafatı olur
Aminn kuzum ınsallahh korkuyorum devletlerden bı bahane ıle benı alırlar ıcerı dıe psıkolojık 😰

X