2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar merhaba bugün transferimin 7. Günü.. kabızlık problemim var bugün biraz zor çıktım tuvalete çok canım sıkıldı 😭 bebeği etkiler mi acaba düşmemiştir degilmi 😭
Hayırlı olsun birşey olmamıştır çok zorlanmadigin sürece Dr una sorman da da fayda var hemen kayısı ye akşam dan suya köy iki kayısıyı sabah suyu ile kayısıları ye rahatlatacaktir kefir iç eğer aşırı rahatsız ediyorsa duphalac şurup icilebiliyir transfer sonrası ama hergun kayısı yaparsan suruba ihtiyacın kalmaz ins hayırlı haberler verirsin☺️

Kızlar merhaba bugün transferimin 7. Günü.. kabızlık problemim var bugün biraz zor çıktım tuvalete çok canım sıkıldı 😭 bebeği etkiler mi acaba düşmemiştir degilmi 😭
Canım birçok kişi yaşadı ve olumsuz bir etkisi olmadı sen doktoruna söyle uygun ilaçlar var verir. Yemeni de ona göre düzenle inşallah pozitif sonuçlar alırsın. Stres yapma. Hemen düşecek bir şey değil ama kabızlığını da kontrol altına almak iyi olur.

Eki Görüntüle 2951982 Eki Görüntüle 2951983
Size bir soru ile geldim kızlar harfleri sallanan ürün 190 TL. Diğer bulutlu olan 250 TL gibi bir fiyatı var. Şimdi alttakini yaptırsam kafamda sonra üstü yastık olarak kalır da. Alttakileri dönence yaparım diye düşündüm. Tabii ona alacağım ekstra malzemede var sonrasında. Üstekinin harflerinden bir şey olmaz gibi. Yani aslında kararda vermedim muhtemelen bu gelene kadar doğururum 😅😬 bakarken öyle aklıma geliverdi. Ne diyorsunuz ?
Ben ilkini beğendim gerçi ikinci için de fikrin güzel ikiz olduğu için ilki sanki daha güzel gibi ben ilk i diyorum 🥰

Ayy bir uyandım uyuyamıyorum sinir oldum. Rahmimi de dolu dolu hissediyorum hayır olsun döndü mü bebeler acaba 🙄 acıyor. Çıkmadan bir ultrasona alırlar inşallah 🤲🏻 Şekerim iyice yüksek çıkmasa bari 🙄 az önce doğum sonrası neler yerim diye düşünürken buldum 🤦🏻‍♀️😂 durumum iyi değil 😅
Bugün dördü geçiyordu uyudum heralde gündüz hiç yataktan çıkmayınca olacağı buydu 😂 bende bu sabah kendimi bunu düşünürken buldum 😂😂 birde iki üç gündür doğum ve bebişleri görüyorum rüyamda gün geçtikçe bilinçaltıma daha çok işliyo ☺️

Günaydın kızlar 💜
Ben gece sürekli karnımın taş gibi oldugunu hissdiyorum ve o gerginlik gitsin diye sürekli wc ye kalkıyorum ama nasıl böyle dik bile duramıyorum yürürken elimle karnmı tutuyorum aşağıya öyle bi baskı oluyor ki geriliyor geriliyorr böyle bu kasılma demek mi acaba sizde de böyle oluyor mu
Geçen gün doktorun asistanına sordum canım kasılma nasıl oluyor hiç bir bilgim yok diye senin dediklerini söyledi bana

Açlıklar 105 lerde çıkıyor açlık hiç 90 geçmedi diyet yokkende geçmedi yani önce de. Tokluklar 150 lerde. Ama rahat ol ilaç böyle yapar diyorlar hocalar ona göre değerlendiriyor endişe etme diyorlar bakalım 🤔 🙄
Aynen endişe etme kuzum ters bir durum olsa söylerler zaten hem orada farklı ilaçlar ciğer geliştirici iğne falanda kullandın onlarında yapabileceğini söylemiştin

Size bir soru ile geldim kızlar harfleri sallanan ürün 190 TL. Diğer bulutlu olan 250 TL gibi bir fiyatı var. Şimdi alttakini yaptırsam kafamda sonra üstü yastık olarak kalır da. Alttakileri dönence yaparım diye düşündüm. Tabii ona alacağım ekstra malzemede var sonrasında. Üstekinin harflerinden bir şey olmaz gibi. Yani aslında kararda vermedim muhtemelen bu gelene kadar doğururum 😅😬 bakarken öyle aklıma geliverdi. Ne diyorsunuz ?
İlki daha hoşuma gitti benim ☺️

Geçen gün doktorun asistanına sordum canım kasılma nasıl oluyor hiç bir bilgim yok diye senin dediklerini söyledi bana
Bence de bu kasılma çnkü normal bir sertlik değil bildğin taş oluyor dr bana sürekli soruyordu toplanma varmı bi anda sertleşme var mı ben de diyorum yani sancı yok ama genelde semsert hiç karın gibi yumuşak değil cok gergin duruyor aniden sertleşmiyor hep sert dedm tmm dedi not aldı pc ye. şimdi gittiğimde dicem daha farklı olmaya başladı daha yoğun ve aşağı doğru çeken bir baskı hissi diye bakalm ne dicek

Günaydın kızlar 💜
Ben gece sürekli karnımın taş gibi oldugunu hissdiyorum ve o gerginlik gitsin diye sürekli wc ye kalkıyorum ama nasıl böyle dik bile duramıyorum yürürken elimle karnmı tutuyorum aşağıya öyle bi baskı oluyor ki geriliyor geriliyorr böyle bu kasılma demek mi acaba sizde de böyle oluyor mu
Benimde oluyor cnm aşağıda sertlik oluyor bide rahimin tam ortasına bir tekme atıyor acayip acı oluyor o zaman
Senın yukun daha agır kuzu
Rabbım hayırla kurtarsın ıns...
Bende böyle olunca 2 yüzüm güldü sımdı yıne boyleyım dıe sınırlerım bozuluyor sabaha kadar sınırden cekyattlara vuruyorum ıcten gelen bı huzursuzluk bı gergınlık uyjuya tam dalıyorum beyın tekrar uyandırıyor bakıyorum bacakalrım felan kasılmıs
Artık uykumun arasında bıle kahretsın kahretsınn neden neden dıe cıldırıyorum
Agrılardan uyku uyuyamazsam sıkıntı yok sinirsel uyuyamadıgımda bas edemıyrıum kendımle cok geriliyorum
Gectıgımız hafta cok ıyıydı bu gecekı benı tekrar korkuttu ama hangı hangını tetıkledı hıc bılmıyorum sabah kalktıgımda yataktan artık yeter uyumaya cakısmayacagım dıe ögurerek kalkıyroum mıdeme vuruyor sımdı ılaclar ıcın kemnık suyu ıle ablam pancar corbası yapmıstı yesıllık hafıf dıe ondan ıctım zorla 1 kase ekemeksız
Kahvaktılıga korkudan bakamadım bıke heosı ya tuzku ya yagkı ya bal pekmez vs dıe
Yavvas yavas ılacları onume dızdım ıcmeye baslıyorum 🥺🤲 rabbım bızı kurtarısın ıns.
Hayırlara vesıle kılarak 🤲 guzel anı olarak kalsınlar 🤲🤲🤲🤲
Uykusuzluk çok zor birde üzerine panik atak olunca off ins hepsi gececk cnm çoğu gitti azı kaldı ya Allah rabbim dayanma gücü versin hepimize

Bence de bu kasılma çnkü normal bir sertlik değil bildğin taş oluyor dr bana sürekli soruyordu toplanma varmı bi anda sertleşme var mı ben de diyorum yani sancı yok ama genelde semsert hiç karın gibi yumuşak değil cok gergin duruyor aniden sertleşmiyor hep sert dedm tmm dedi not aldı pc ye. şimdi gittiğimde dicem daha farklı olmaya başladı daha yoğun ve aşağı doğru çeken bir baskı hissi diye bakalm ne dicek
İlk hamileliğimiz olduğu için kuzum anlamayabilirim diye ben sormuştum oda anlarsın diğerlerinden çok farklı oluyo demişti nasıl diyince senin dediğin şeyleri söyledi toplanma olduğunu söyledim ama hani toplanıp hemen açılıyo dedim yok o şekilde değil dedi uzun süre o şfkilde kalıyo karnının şekli falan değişiyo gibi şeylerde söyledi ama dediğim gibi şeyler olduğunda gel nstye bağlayalım dedi hani eğer randevun yakın değilse doktorunu arayıp bilgilendir canım belki yine nst falan ister tedbirli olmak gerekiyor ama tabiki inşallah ters bir durum yoktur ne kadar içeride kalsalar bizler için o kadar iyi

Benimde oluyor cnm aşağıda sertlik oluyor bide rahimin tam ortasına bir tekme atıyor acayip acı oluyor o zaman

Uykusuzluk çok zor birde üzerine panik atak olunca off ins hepsi gececk cnm çoğu gitti azı kaldı ya Allah rabbim dayanma gücü versin hepimize
Aminn kuzumm sımdı dr um yazdı nst cektır dedı gıdeyım de cektıryım bari🥴😣

Ben de ilkini beğendim canım.
Kapılarına veya duvarlarına asarsın, ille bir şey için kullanmana gerek yok ki. 😉
Çok istersen doğum günlerinde harfleri kullanırsın. 🥰

Bugün dördü geçiyordu uyudum heralde gündüz hiç yataktan çıkmayınca olacağı buydu 😂 bende bu sabah kendimi bunu düşünürken buldum 😂😂 birde iki üç gündür doğum ve bebişleri görüyorum rüyamda gün geçtikçe bilinçaltıma daha çok işliyo ☺️
Sağlıkla inşallah gerçekten kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim 🤲🏻 Ay ben gündüz hiç uyuyamam 😬 muhtemelen uyuduğun içindir kuzum 🙂

Merhaba canım.
2 transferimde de transferden sonraki gün yaşadım o dediğin zorlanmayı.
İkisi de tuttu.
Aklına kötüyü getirme.
Bol su iç, kızların dediği gibi kayısı ve zeytin yağı takviyesi ve gerekirse doktoruna danışıp duphalac kullan.

Aynen endişe etme kuzum ters bir durum olsa söylerler zaten hem orada farklı ilaçlar ciğer geliştirici iğne falanda kullandın onlarında yapabileceğini söylemiştin
Evet o ilaç yaparmış yavrum. Nst bağladılar şimdi kafayı ona taktım sabit sürekli arada artması lazımdı. Bakalım ne diyecekler 🙄

Stajyerdi sanırım 🙄😬 neyse yanlışlık yokmuşum bir korktum. Tamam yandaki de gebe ama sonuçta zaten tonla ilaç aldım ne gerek var 😅😂 benimkiler beni aştı. Günde üç defa veriyorlar ya yeter bence ilaçta alıyorum. İnşallah son gündür. Yarın yine kan verecekmişim çıkınca gastro değerlendirecekmiş ondan sonra inşallah ne olur çıkayım yavrularıma çok ilaç gitti ☹️
Ayy insallah hayırlısıyla cıkarsn kuzum🙏
Valla ikiside cok güzelmis üsttekide hos ama alttaki icin de düsümcen güzel kararsız kaldm bn😅

Yaa dua edin ☹️ Geldiler başıma bebeklerden birinin nst si kötü stabil ☹️ Bir doğumhaneye soralım dediler. Sonra yine bağlayalım dediler ☹️
Ahh kuzummm yıne takarlar belkı nst den kaynaklıdır
Sımdı benımde dr nst ıstedı hazırlanıyorum ınsallah saglıkla dogarlar
Hıc endıse etme ben aetık korkkmuyorum 34 haftam bugun bıttı 🤲 32 lerde bıle almayı dusunuyorlardı
Sımdıdıen sonea saglıkla gelsınler
Aman hanerdar ett bızızdeee

X