2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay iyi bari su ekipte gelse bence kalmanı gerektirecek bisey yok gibi ya insallah öyle de olurda evine gidersin orda hic beslenemiyorsun cünkü

Hamilelikte yaparmış neyse valla bende olan şeyler değil bebişleri merak ediyorum hala gelecek dedikleri perinatoloji ekibi gelmedi
Ya sabır kuzucum gelicekler birazdan inşallah ya Şafi ismiyle acil şifa versin evine çıkarsın Allahım içinden çek istersen rahatlatır biraz kuzum

Bunu da görmüştüm bu daha şaşaalı

Eklentiler

• Screenshot_20211112_080934_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20211112_080747_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    43,6 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Ay iyi bari su ekipte gelse bence kalmanı gerektirecek bisey yok gibi ya insallah öyle de olurda evine gidersin orda hic beslenemiyorsun cünkü
Saat kaç oldu ses yok. Sanırım haftasonu da buradayım ben ya. Huylanmaktan kaşınıyorum resmen şimdi de. Duş almak istiyorum. Beslenme konusunda da aynen hiç beslenemiyorum gelseler konuşacağım. Az önce diyetisyen geldi de mutfağa ileteceğim kalori hesaplamasınızı yapıp dedi. Ay dedim daha da kalacağım

Yaa o her ihtimale karsi yapmak zorundadir perinatalog gelse bi hersey onda bitecek galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…