2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Perinatoloji de şöyle Bi güzel değerlendirse. Çok uzun tutwcaklarını niyeyse düşünmüyorum yaa seni orda 🤲🏻
Hastanede hayat çok erken başlar ebet sabah tedavisi kahvaltısı rutin kanları herşey erken. Gündüz ve gece 12de yapıyorum oksaparı bn.
Eşinden de iste zor olması ne fizandan getrmiyo ya boşver. Hiç yiyemeyip daha mı elden ayaktan düşesin
Ah öyle en çok onların yolunu gözlüyorum. Söyleyeceklerini merak ediyorum. Oksapar iki kere mi yapıyorsun kuzum. Öyle yoksa iyice gideceğim yani. İsterim artık 🙂

Kolumdan kan alıyorlar diye el üstünden de el yıkamak filan zor olur bileğimin yan tarafından açtılar damar oradan bulabildiler 😑 istersen çıkarıp yeni açalım dediler az önce ama ay dedim daha kötü bir yere götürürlerse ne olacak 😬 şimdi beş tüp kan verdim ben sabah akşam bu kadar verirsem kan kalmaz ki 🥴 sordum da heralde zor çıkaracaklar bugün gastroenterelojiye soracaklarmış daha sonuçlarımı 🙄 nasıl bir şeyin içine düştüm sağ Salim bebelerimle çıkıp evime gitseydim bir daha sadece doğumda göreyim hastaneye yatmayı. O da zamanında olsun ne olur 🤲🏻 Zayıf olurlarsa her türlü kuveze girerler 😞
Canım çok geçmiş olsun
Umarım en sağlıklı en iyi şekilde hastaneden ayrılırsın tedbir amaçlı almıştır hem sana git gel olmaz daha az yorulursun. Sakın stres yapma kendine kuzucum en iyi şekilde takip edeceklerdir. Dualarımız seninle canım🙏🤗

Yaa kızlar bn hepsiburadadan Bi puset örtüsü aldım ama. Kışlık Bi örtünün 50lira olması da mümkün değil fena tırsıyorum nasıl bişey gelcek diye, 🥴

Canım çok geçmiş olsun
Umarım en sağlıklı en iyi şekilde hastaneden ayrılırsın tedbir amaçlı almıştır hem sana git gel olmaz daha az yorulursun. Sakın stres yapma kendine kuzucum en iyi şekilde takip edeceklerdir. Dualarımız seninle canım🙏🤗
Kuzum çok teşekkür ederim artık hayırlısı ile inşallah sağlıkla ayrılırız ne diyeyim 🙂🌺

Şimdi size soru soruyorum gençler. Karaciğer için ultrasona indim. Neyse bakıldı bir şey var mı dedim önemli bir şey yok dedi. Yani bir şey var ama önemsiz mi demek oluyor. Daha yaşarsın mı demek ne demek yahu 😬😑

Günaydın yavrum. Olmadı ama az önce gelip nst bağlanacak perinatoloji ultrasona alacak karaciğer için ultrasona gideceksiniz bir kaç kere daha kan vermek zorunda kalabilirsiniz gün içinde dedi ve gitti. Kahvaltı da süt vardı şansıma içemiyorum. Peynir yumurta ve ekmek 🥴 benim diyetimden de kötü eşimden isteyeceğim artık getirsin ne yapayım. Zor olacak ama birkaç gün getirsin. Burada hayat erken başlıyor 😬😅 uyku gözümde kahvaltı yaptım dedim şimdi gelirler tokluk filan şeker isterler saatleri sabit genelde de 🙄 oksaparı da kendileri yapıyor saat sekize çekeceğiz bir şey olmaz bir saatten diyorlar. Acil sezaryen gerekirse en iyisi akşam biraz geç saatte yapmakmış neyse aklınız da olsun 😅 ay doğum ile ilgili rüya görmedim hiç yaklaştıkça tırsıyor insan 🥴
Kuzum benim sağlıklı olun da kontrol altında ol birazcık sık dişini kuzum 🤲 zor ama geçicek Allahın izniyle dualarımız sizinle 🤲

Şimdi size soru soruyorum gençler. Karaciğer için ultrasona indim. Neyse bakıldı bir şey var mı dedim önemli bir şey yok dedi. Yani bir şey var ama önemsiz mi demek oluyor. Daha yaşarsın mı demek ne demek yahu 😬😑
😂😂😂 kız yokmuş işte bişeyy ne duymak istiyonn 😂

3 ten beri mide yanmasıyla oturur vaziyetteyim 😋 ve 1 saattir doğum düşünüyorum 🤔 doktorun lokalde herşeyi hissedersin demesi beni düşündürdü 😊 şuanda bile heyecan yapıyorum orada ne hissederim dişlerim takır takır takırdar artık 🙈 lokal düşünenler bana destek verin lütfen siz de bi panik oluyomusnuz benim gibi 🐣
Nasipte ne varsa ol olsun bende epidural istiyorum.ama bakalım ne olacak sağlıkla evlatlarımız biz iyi olalım da ....
Yaa kızlar bn hepsiburadadan Bi puset örtüsü aldım ama. Kışlık Bi örtünün 50lira olması da mümkün değil fena tırsıyorum nasıl bişey gelcek diye, 🥴
Bende bunu aldım dün bakalım kalın mi ince mi bilemedim🤔zaten pusete battaniyeyle yatiricaz örtü sadece rüzgarı koruyacak 🤔

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-12-10-12-30-033_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2021-11-12-10-12-30-033_trendyol.com.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 25
Ya nrt bisry dememeleri yoruyor zaten insanı usg raporunda ne yaziyor karacigerle ilgili felan
Asistan doktor geldi söyledi az önce bakmış raporuma da safrada biraz çamur varmış gerisi normalmiş. İki gün önce bakan doktor hiç bir şey yok demişti. Vay arkadaş paranoyak gibi bir şey için birkaç doktora ayrı ayrı gitmek mi gerek anlamadım. Neyse önemli bir şey yok demesine göre demek ki önemli değil diyeyim 🙄

Günaydın yavrum. Olmadı ama az önce gelip nst bağlanacak perinatoloji ultrasona alacak karaciğer için ultrasona gideceksiniz bir kaç kere daha kan vermek zorunda kalabilirsiniz gün içinde dedi ve gitti. Kahvaltı da süt vardı şansıma içemiyorum. Peynir yumurta ve ekmek 🥴 benim diyetimden de kötü eşimden isteyeceğim artık getirsin ne yapayım. Zor olacak ama birkaç gün getirsin. Burada hayat erken başlıyor 😬😅 uyku gözümde kahvaltı yaptım dedim şimdi gelirler tokluk filan şeker isterler saatleri sabit genelde de 🙄 oksaparı da kendileri yapıyor saat sekize çekeceğiz bir şey olmaz bir saatten diyorlar. Acil sezaryen gerekirse en iyisi akşam biraz geç saatte yapmakmış neyse aklınız da olsun 😅 ay doğum ile ilgili rüya görmedim hiç yaklaştıkça tırsıyor insan 🥴
Kilyacim ins sağlıkla biran önce evine çıkarsın🤲

X