2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Nevresim emzik askısı bide serum fizyolojik aldm ama baya indirimli geldi 2 nevresim aski serum fizyolojik kargoyla 144 tuttu e bebegin nevresimleriydi insallah iyi gelir
Çok iyi. Yatakları olsaydı benim bebelerin ben de alırdım çok uygun ve çok güzel desenleri vardı. E bebeğin lastikli çarşafları nıaldım yıkadım da gayet iyi. Nevresimi de iyidir eminim. Güle güle kullansın bebişin inşallah. Benim de favorimde.
Az bak aklıma geldi sen naptın çanta valiz işini

Ee iyi bakalım baby gelir güzel 😍 siz arayı açtınız ya online da uzun zaman oldu bi paslandınız herhaldee tedirginlik ondan oldu 😂 bandanalar benimde kargoda bakalım gelir bugün ne çıkcak merak ediyorum 😂
Paslanmışızdır 😂
Yaa gelir senin atarsın resim çok hevesliyim onlara da 🤗🥰

Çok iyi. Yatakları olsaydı benim bebelerin ben de alırdım çok uygun ve çok güzel desenleri vardı. E bebeğin lastikli çarşafları nıaldım yıkadım da gayet iyi. Nevresimi de iyidir eminim. Güle güle kullansın bebişin inşallah. Benim de favorimde.
Az bak aklıma geldi sen naptın çanta valiz işini
Yaa benim besik 3 4 yasa kadar uygun babanneside yorgan yapti 100e 130 ddi bunlarda 100 e 150ydi 20 cm den bisey olmaz dedim ekledim😂Canta isi esim beni deli ediyor bavul en yukarda artik sunu indirde hazırlayim ufaktan diyorum amann daha erken napıcan diyo ve indirmiyor benimde alabilecegim bi yükseklikte degil sinir ediyor beni

Yaa benim besik 3 4 yasa kadar uygun babanneside yorgan yapti 100e 130 ddi bunlarda 100 e 150ydi 20 cm den bisey olmaz dedim ekledim😂Canta isi esim beni deli ediyor bavul en yukarda artik sunu indirde hazırlayim ufaktan diyorum amann daha erken napıcan diyo ve indirmiyor benimde alabilecegim bi yükseklikte degil sinir ediyor beni
Kız ben daha hazırlamadım 😅😅

Paslanmışızdır 😂
Yaa gelir senin atarsın resim çok hevesliyim onlara da 🤗🥰
Trendyoldan aldigim gelmis cok tatlii yaaa ponponlu 😂 senin semsiye deidigin hala o neyse 😂😂

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    189,8 KB · Görüntüleme: 25
Bişe olmaz okadarcıktan. Ama ilk başlarda hatta uzunca süre yorgan kullanma olur mu.
Ay ben dün plastik basamağa çıkıp ii gördüm az yukarıya bişey koymam lazımdı 🤗 akşam benimki farkedşnce kızdı. E dapınıktı yapsaydın dedim 🤭😂
O da versin de anlamaz onlar erkenden hazırlan 😐

Bennd
Ben şimdi cuma saati dua açıcam hepimizi ama seni bi tık fazla sölicem 🥰 🤲 güzel haberlerini bekliyoruz Allahın izniyle 🤲
bende sela okunurken herkeseee dua ettim gözumun onune gelen tum isimlere ısmen dua ettım sonrada buradakı tum arkadaslarıma dır ettım unuttugum olmasın dıe rabbbım saglıkla kavustursun ınsallah Hepımızı 🤲

Bişe olmaz okadarcıktan. Ama ilk başlarda hatta uzunca süre yorgan kullanma olur mu.
Ay ben dün plastik basamağa çıkıp ii gördüm az yukarıya bişey koymam lazımdı 🤗 akşam benimki farkedşnce kızdı. E dapınıktı yapsaydın dedim 🤭😂
O da versin de anlamaz onlar erkenden hazırlan 😐
Yok yok kullanmam ucuz diye aldim simdi😂😂kız cıkma gecen ben sandalyeye ciktim bulgur alacaktm resmen dengemi kaybediyordum tövbe ettm o günden sonra cumadan gelsinde insallah temizlik yapıcaz sonra indirir diye umut ediyorum😂

X