2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ah öyle en çok onların yolunu gözlüyorum. Söyleyeceklerini merak ediyorum. Oksapar iki kere mi yapıyorsun kuzum. Öyle yoksa iyice gideceğim yani. İsterim artık

Canım çok geçmiş olsun
Umarım en sağlıklı en iyi şekilde hastaneden ayrılırsın tedbir amaçlı almıştır hem sana git gel olmaz daha az yorulursun. Sakın stres yapma kendine kuzucum en iyi şekilde takip edeceklerdir. Dualarımız seninle canım

Yaa kızlar bn hepsiburadadan Bi puset örtüsü aldım ama. Kışlık Bi örtünün 50lira olması da mümkün değil fena tırsıyorum nasıl bişey gelcek diye,

Kuzum çok teşekkür ederim artık hayırlısı ile inşallah sağlıkla ayrılırız ne diyeyim

Şimdi size soru soruyorum gençler. Karaciğer için ultrasona indim. Neyse bakıldı bir şey var mı dedim önemli bir şey yok dedi. Yani bir şey var ama önemsiz mi demek oluyor. Daha yaşarsın mı demek ne demek yahu

Kuzum benim sağlıklı olun da kontrol altında ol birazcık sık dişini kuzum zor ama geçicek Allahın izniyle dualarımız sizinle

kız yokmuş işte bişeyy ne duymak istiyonn

Nasipte ne varsa ol olsun bende epidural istiyorum.ama bakalım ne olacak sağlıkla evlatlarımız biz iyi olalım da ....
Yaa kızlar bn hepsiburadadan Bi puset örtüsü aldım ama. Kışlık Bi örtünün 50lira olması da mümkün değil fena tırsıyorum nasıl bişey gelcek diye,
Bende bunu aldım dün bakalım kalın mi ince mi bilemedimzaten pusete battaniyeyle yatiricaz örtü sadece rüzgarı koruyacak

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-12-10-12-30-033_trendyol.com.jpg
    59,2 KB · Görüntüleme: 25
Ya nrt bisry dememeleri yoruyor zaten insanı usg raporunda ne yaziyor karacigerle ilgili felan
Asistan doktor geldi söyledi az önce bakmış raporuma da safrada biraz çamur varmış gerisi normalmiş. İki gün önce bakan doktor hiç bir şey yok demişti. Vay arkadaş paranoyak gibi bir şey için birkaç doktora ayrı ayrı gitmek mi gerek anlamadım. Neyse önemli bir şey yok demesine göre demek ki önemli değil diyeyim

Kilyacim ins sağlıkla biran önce evine çıkarsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…