2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Labellaaa kız sende mi giriştin temizliğe
Çok merak ediyorum 3 kişi kaçta bitirecekler
Şimdi çıktılar kızlar aksam 7 den saat 3 e kadar Çok yoruldular ama bana mısın demiyolar ya valla helal olsun 300 tl verdim 250 anlaşmıştık ama fazla fazla hakettiler. Gardrop içleri çekmece içleri ünite dolapları içleri mutfak dolabı iç dış fırın içi tepsiler banyo fayansları banyo dolapları aklınıza gelebilecek herşeyi sildiler. Kadın dediki normalde kişi başı 250 alıyoruz habernz olsn dedi valla şükür bitti şuan evi kapatıp doğuma kadar girmek istemiyorum temiz kalsın diye

Ooo masallahhh kuzu degısık calısma olmus senınkı isine gelmıstır iyi ıste kısı bası 100 tl ye halletmıssın vallaa

Kızlar bakın erken dogan bebege
Bayagı bıcır bıcır bakıyor
Benım kı suan da 33+4 oldu ödumuz kopuyor yıne erken olacak dıe
Yaa boyle görunce benım karnımdakı de bu kadar varmı ki felan dıyorum halen inanamıyorum
Masallahh bu resmen kanlı canlı bır bebek
Bızdencok üzülmeyelim bence bundan sonra dogarsa da anne bebek saglıgı yerınde olsunda demekkı boyle bı bebe cıkar yanı

Günaydın kızlarım güzel haberler alacağımız Bi gün olsun please

cumartesi Dr randevum var yine arayı 25 gün açmışım Dr bu sefer kesin canıma okuyacak 34+4 oluyorum o zaman, ufak ufak doğumu da konuşuruz belki. Bu sefer arayı açmış olmaktan ben de rahatsız oldum ama acaba suyu yeterli mi her şey yolunda mı falan diye böyle kafamda kuruyorum. İnşallah her birimiz vaktinde sağlıkla hayırlı doğumlar yapar alırız bebeklerimizi kucağımıza

Mobilyaların düzenlenmesi, eşyaların yerleşmesi Aralık ilk hafta olacak biraz buna da geriliyorum, keşke her şey yerleşmiş olsaydı şimdi. Mobilya konusunda biraz geeç kaldık maalesef... Şimdi bekle dur. E onlar düzenlenmeden yıkanacakları falan da yapamıyorum ortalıkta kalacaklar diye her şey birbirini bekliyor...

Doktorun ne zaman cagirmisti ki normalde csnim genelde erken gideriz hic gec giden olmadi bilerek mi actin arayi

Günaydın kızlar

Benim kızım da böyle çıkacak sanırım
Ay ayaklarını yediğimmmm

Ooff yaaa masallahh

Kurban olurum seni verene ayy için bir tuhaf oldu duygulandım bizlerin evlatları da böyle olacak ins nerde hamiş varsa hepimiz ins

Doktorun ne zaman cagirmisti ki normalde csnim genelde erken gideriz hic gec giden olmadi bilerek mi actin arayi
Şekerden beri 2 haftada bir maksimum görmek istiyor öncesinde de böyleydim ama ben, 3 haftada bir çağırırken de 5. Haftada gidiyordum iyi hissediyorum hareketler iyi, 5 sene sonra ultrason çok zararlı diyebilirler gibi Bi totemim var.. Daha doğrusu yabancı ülkelerde tüm gebelik boyunca 3 kez ultrasona giriyor olmalarından etkilenmiş olabilirim. Vardır bir bildikleri diyorum... Tabi onlar gibi de davranmıyorum ama esnetebildiğim kadar esnetiyorum diyelim.

Ayy valla iyi sabrediyorsun o zaman

Ya kac kilolar ki suan da önlem amaclidır dedigi gibi sıkma canını dur bakalim perinatalog ne diyecek bakınca üni hastanesine mi gonderiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…