2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hadi bakalım güle güle kullansınlar 🥰 ben hızımı alamadım trendyoldan da iki bişi söyledim bakmak isterseniz 😂 ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 Ayceeeee Ayceeeee Labellaaa Labellaaa

Bi laf var şemsiye ile ilgili 😂😂
Ver anacım ordan da sipariş ver 😂😂

Yaa 😂😂
He kız yaa çok heveslendim baktım aldınız hepiniz de. Uygun gerçekten.
Yaa Bi de cahilliğime ver ben pek havale ile ödeme yapmadım. Bu nasıl çekicek parayı
Bende cok iyi degilimdir ne cahilligi hep esim yapar🤭🤭sen hesabına bak o cekmistir zaten ama farkli bankalarsa mesai saatlerinde cekiliyor diye biliyorum

Akşam 7'de temizleğe gelenden de bu beklenirdi zaten 😆
Dolaplara girmemek için yatak odasını bahane ediyorlar demek ki. Benimkiler orayı yarım saatte halletti. Üstelik koskoca gardrobu bile öne çekip arkasını tertemiz ettiler. Üstünü de sildiler. He bu arada benden 450 tl aldılar. Dolaplara benimkiler de girmedi ama ben zaten baştan bunu konuştuğum için günlerdir dolap içlerini düzenleyip siliyordum. Senden ne kadar alacaklar?
Tüm dolapları iç dış sildiler kaloriferleri bile söktüler valla ama yavaşlar onu anladım fırın içindeki tepsileri bile yıkadılar 🤩 şuan ev yenilendi ve hala burdalar bitince gitçez diyolar 🐣 gündüz baska yerde çLışıyolarmış ondan benim için gelmişler normalde aksam gitmiyoruz artk cok yoruluyoruz dediler sen hamilesin diye geldk dediler ama bayaa iş yaptılar ya helal olsun. 3 kişi toplam 250 tl alıckalar ama ben 300 vermek istiyorum da kv müsade etmez sanırm

Hadi bakalım güle güle kullansınlar 🥰 ben hızımı alamadım trendyoldan da iki bişi söyledim bakmak isterseniz 😂 ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 Ayceeeee Ayceeeee Labellaaa Labellaaa

Ay yerim favorimdeydi ponponlu alayım bariiii 🥰🥰🥰🥰

X