2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bi laf var şemsiye ile ilgili
Ver anacım ordan da sipariş ver

Onu düsündüm bu kesin oglana da alır diyehayırlı ugurlu olsun insallah güzel gelirde valla uygun bi site cesit cesit alırız
Yaa
He kız yaa çok heveslendim baktım aldınız hepiniz de. Uygun gerçekten.
Yaa Bi de cahilliğime ver ben pek havale ile ödeme yapmadım. Bu nasıl çekicek parayı

Yaa
He kız yaa çok heveslendim baktım aldınız hepiniz de. Uygun gerçekten.
Yaa Bi de cahilliğime ver ben pek havale ile ödeme yapmadım. Bu nasıl çekicek parayı
Bende cok iyi degilimdir ne cahilligi hep esim yaparsen hesabına bak o cekmistir zaten ama farkli bankalarsa mesai saatlerinde cekiliyor diye biliyorum

Tüm dolapları iç dış sildiler kaloriferleri bile söktüler valla ama yavaşlar onu anladım fırın içindeki tepsileri bile yıkadılar şuan ev yenilendi ve hala burdalar bitince gitçez diyolar gündüz baska yerde çLışıyolarmış ondan benim için gelmişler normalde aksam gitmiyoruz artk cok yoruluyoruz dediler sen hamilesin diye geldk dediler ama bayaa iş yaptılar ya helal olsun. 3 kişi toplam 250 tl alıckalar ama ben 300 vermek istiyorum da kv müsade etmez sanırm

Ay yerim favorimdeydi ponponlu alayım bariiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…