2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Altı ay sadece anne sütü verebilen bir babayiğit görmedim yavrum zaten neyse bizim ki hayaller
Ben yakın zamanda çok gördüm ilk 6 ayı sadece anne sütü ile geçiren bebekleri. Ama bu ikiz bebekler için geçerli değil. İki bebeğe aynı anda sütünün yetmesini kimse senden beklemez, rahat ol

Her zaman duam hayırla sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza alıp beraber eve girebilmek Annenler ne zaman gelecek kuzum
Ah kuzum buraya yazmadım ama ard arda vefatlar oldu. Annem amcasını halasını halasının eşini ve kuzenini kaybetti. Diğerlerinin yaşı vardı ama kuzeni gençti kalp krizi geçirmiş. Diğerleri de Covid kaynaklı vefat etti Halam yoğun bakımda bağırarak vefat etmiş ve hepsi bir anda oldu. Dedem bütün kardeşlerini kaybetti bir anda. Çocukluğu gidiyor insanın çok üzülüyor. Annem de gelişini sürekli ertelemek zorunda kaldı. Çokta yıprandı. Halam daha yeni vefat etti. Gelirim ben oradayken vefat eder diye de hep erteledim dedi annem size de yük olurum üzülürüm diye korkuyordum filan diye konuştu. Birkaç gün durup öyle geleyim kalabalığa girdim çok dikkat etsemde dedi. Bende nasıl rahat edeceksen dedim. Haftaya gelmiş olacak inşallah nasipse canım

Kuzummm canımsın temizlikçi ablalar geldi şimdi 3 kişi geldiler 7 de başladılar bitmeden çıkmıyolarmış bakalım kaça kadar sürecek
Sabah 7'den akşam 8'e 3 kişi nasıl bitiremediler ben şok. Bana da bugün 2 kişi geldi, 8.30'da geldiler, önce kahvaltı ettik. 9'u geçiyordu başladılar. Akşam 5. 30 civarı gittiler. Evim de 190 m2 yani. En son iki odanın perdesini henüz yıkanmamıştı diye asmadan gittiler gerçi ama evi pırıl pırıl ettiler sonuç olarak

Ben yakın zamanda çok gördüm ilk 6 ayı sadece anne sütü ile geçiren bebekleri. Ama bu ikiz bebekler için geçerli değil. İki bebeğe aynı anda sütünün yetmesini kimse senden beklemez, rahat ol
Nasip valla ne diyim kuzum. Mümkün mertebe doya doya emsinler isterim ama bakalım Mevlam ne yazmış

Allah rahmet eylesin kuzum benim ya Yaşlı da olsa insan üzülüo üzülmezmi maalesef hayat bu işte bir varmış bir yokmuş

Kızlar çikolata yaptıran varmı bir yere insta ya falan fiyatlar nerelerde
Ya ben yaptırmayı düşünüyordum ama çevremizde ablamlrdan başka kimse yok hani kalırsada biz yiyeceğiz o yüzden çok kararsızım. Hatta şunu düşünüyordum

İnsan yanında olsun istiyor ya o ameliyathane ortamı bile insanı geriyor Rabbim hepimize bir kolaylık versin
Benimki ilk günden beri girmiceğini söylüyo ki girmicek yani o yüzden zorlamıyorum kız bana dioki cuma günü doğur efendim işe gitcekmiş çünkü cuma olursa cumartesi pazar gitmez aklı kalmaz iyi olurmuş dedim sen gelme hiç ben gider doğurur gelirim arabayı da kullanırım çok rahattt

başınız sağolsun kuzum mekanları cennet olsun Allah geride kalanlara sabırlar versin Hayırlısıyla gelirler inşallah

Rezervasyonda yapıyor çok iyiymiş bende bir kere söyledim öyle diyince daha birşey diyemedim

Kız şimdi bu saatte mi geldiler
Evet kuzum gündüz baska işte çalışıyolarmıs aksam 7 de gelip bitirene kadar çalışıyolarmıs bakalım nolcak sinir oldm bi tık 1.5 saattr yatak odasındalar napıyolar anlamadım yatak odamda bi yatak bi komodin var boş oda kv ile sinir kriziyiz o dedi ben kalkayım bari mutfak dolaplarına başlıyım yoksa sabaha kdr sürer. Mutfak dolabı ekstraya girer zaten dedi kadınlar dedm zaten baska iş yokki süpürme silme harici pis değil diğer yerler kv dedi 4 ümüz yapıcaz mecburen bitene kdr tmm dediler ama kücück yatak odasından cıkmadılar daha

Yok yavrm aksam 7 den gece bitene kdr dediler ama mutfak dolabı içleri extraya girer diyorlar şimdi e biz zaten ondan çağırdık kalan yerler temiz sadece süpürme silme yani boş boş yatak odası 1.5 saat ordalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…