2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım sevindim valla cok sükür ki gebelik bitiminde insallah hepsi düzelecek ve en azindan sonlara yakın cıktı insan buna da sükrediyor ne yalan soyleyim bakalım senin dr ne diyecek is ona kaldı bi 3 hafta daha dursa zaten yeter Allah ın izniyle ne bebisler var zamanında dogup küveze giren hic onu düsünme o yüzden az daha sabir bakalım dogunca cilekes ananız size hamileyken neler cekti diye anlatırsn artk

Öyle gerçekten iyi ki diyorum nispeten geç çıktı buna da hamd olsun. Diyorum bebelere de suç bulamıyorum kıyamam benim vücudum dayanmıyor. Yarın inşallah kiloları iyi çıkar da o da biraz etkili kuvöz konusunda. Zayıf olunca da gözlem altında tutmak istiyorlar çünkü. Rabbim büyük ya inşallah güzel olacaktır sonucu

Olur olur insallah sen süt icemiyordun degil mi birazcık meyve hakkini muzdan kullansan yiyebiliyo musun kilo aldirici biseyler yesen

Ben de sordum hastane eşimi almayacakmış bir miktar üzüldüm ve korktum açıkçası güç alırdım ondan

Her zaman duam hayırla sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza alıp beraber eve girebilmek Annenler ne zaman gelecek kuzum

Kızlar benim doktor en son gittiğimde doğuma kadar kan sulandırıcıyi kullanacaksın dedi, siz öncesinde mi bırakacaksınız ?
Benim doktorum 34.haftada hem ecopirini hem oksaparı kesecez dedi ama oksapar için sanki bana biraz erken geldi kanımda pıhtılaşmaya yatkınlık var diye gidince onu hatıraltacam yine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…