2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet dahiliye doktoru ile görüştüm kızlar akut bir sorunun yok hepatit ya da safra da karaciğerde bir sıkıntı görünmüyor yaşadığın gebelik kaynaklı kolestaz dedi. Asıl iş kadın doğum doktorunuzda bebeklerin sıkı takibi uygun zamanda da doğum planlaması ile bir sorun yaşamazsınız. Doğumdan birkaç gün sonra hepsi normale döner dedi. Değerleriniz yükseliyor ilaca mecburen başlayacağız. Sabah bir akşam iki tane alın. Bir de doktorunuz çok elzem olmayan ilaçları da keserse faydalı olur yarın bir konuşun dedi mesela vitaminlerden bazıları kesilebilir dedi.
Canım sevindim valla cok sükür ki gebelik bitiminde insallah hepsi düzelecek ve en azindan sonlara yakın cıktı insan buna da sükrediyor ne yalan soyleyim bakalım senin dr ne diyecek is ona kaldı bi 3 hafta daha dursa zaten yeter Allah ın izniyle ne bebisler var zamanında dogup küveze giren hic onu düsünme o yüzden az daha sabir bakalım dogunca cilekes ananız size hamileyken neler cekti diye anlatırsn artk😅

Canım sevindim valla cok sükür ki gebelik bitiminde insallah hepsi düzelecek ve en azindan sonlara yakın cıktı insan buna da sükrediyor ne yalan soyleyim bakalım senin dr ne diyecek is ona kaldı bi 3 hafta daha dursa zaten yeter Allah ın izniyle ne bebisler var zamanında dogup küveze giren hic onu düsünme o yüzden az daha sabir bakalım dogunca cilekes ananız size hamileyken neler cekti diye anlatırsn artk😅
Öyle gerçekten iyi ki diyorum nispeten geç çıktı buna da hamd olsun. Diyorum bebelere de suç bulamıyorum kıyamam benim vücudum dayanmıyor. Yarın inşallah kiloları iyi çıkar da o da biraz etkili kuvöz konusunda. Zayıf olunca da gözlem altında tutmak istiyorlar çünkü. Rabbim büyük ya inşallah güzel olacaktır sonucu 🤲🏻

Öyle gerçekten iyi ki diyorum nispeten geç çıktı buna da hamd olsun. Diyorum bebelere de suç bulamıyorum kıyamam benim vücudum dayanmıyor. Yarın inşallah kiloları iyi çıkar da o da biraz etkili kuvöz konusunda. Zayıf olunca da gözlem altında tutmak istiyorlar çünkü. Rabbim büyük ya inşallah güzel olacaktır sonucu 🤲🏻
Olur olur insallah sen süt icemiyordun degil mi birazcık meyve hakkini muzdan kullansan yiyebiliyo musun kilo aldirici biseyler yesen

https://ty.gl/cgsapm2d28 cikolata bunu dusundum
Askılarda da bu iikisinden birini alıp bi denerim galiba
https://ty.gl/5i087x39k1

https://ty.gl/f7j1y51fcs
Güzel görünüyor canım bende yaptırma konusunda biraz kafam karışık ya. Ben emzik askısı aldım ama pek kullanacağımı zannetmiyorum. Belki biraz büyürlerse ancak o zaman. Yük olacak gibi bebelere benim ki şöyle

8BC7889F-3CB8-4E84-AB16-25158108BE01.jpeg

Her genel anestezide entübe ediyorlar mı? Ben ikisindede korkuyorum ya gün yaklaştıkça dahada tedirginleşiyorum spinal olsa benim normaldede kalp atış hızım yüksek heyecandan dahada yükselir büyük ihtimal yien genele dönebilir ama uyanık kalıp bebeklerimide görmek istiyorum eşime geçen dedim sen benimle doğuma girer misin diye sen o haldeyken ben giremem dedi yine belki yanımda olsa daha cesaretli olabilirdim
Ben de sordum hastane eşimi almayacakmış bir miktar üzüldüm ve korktum açıkçası güç alırdım ondan 😞

Aynen sağ olsun açıklayıcı konuşuyor baya iyisi ile kötüsü ile. Benim konuşmayan doktorum ne diyecek bakalım yarın 😬 Allah ın izni ile üç hafta filan idare edebilsek inşallah zaten doktorun kafasında olan doğum zamanlarına da girmiş oluyoruz inşallah Allah ın izni ile en sıkıntısız şekilde atlatırız 🤲🏻 40 haftalık doğup kuveze girdi kardeşim gerisi Allah ın takdiri inşallah sağlıkla en doğru zamanda kavuşalım 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Her zaman duam hayırla sağlıkla evlatlarımızı kucağımıza alıp beraber eve girebilmek 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Annenler ne zaman gelecek kuzum

Kızlar benim doktor en son gittiğimde doğuma kadar kan sulandırıcıyi kullanacaksın dedi, siz öncesinde mi bırakacaksınız ?
Benim doktorum 34.haftada hem ecopirini hem oksaparı kesecez dedi ama oksapar için sanki bana biraz erken geldi kanımda pıhtılaşmaya yatkınlık var diye gidince onu hatıraltacam yine

X