2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya ben yaptırmayı düşünüyordum ama çevremizde ablamlrdan başka kimse yok hani kalırsada biz yiyeceğiz o yüzden çok kararsızım. Hatta şunu düşünüyordum
Ben yine de anı olsun içimde kalmasın diye istiyorum ya ne bilim. Hediye düşünmüyorum zaten. Çikolata atolyesi ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 in de trendyoldan baktığı satıcı. Sen de trendyoldan aynısını bulabişirmisin belki daha uyguna gelir.

Evet kuzum gündüz baska işte çalışıyolarmıs aksam 7 de gelip bitirene kadar çalışıyolarmıs bakalım nolcak sinir oldm bi tık 1.5 saattr yatak odasındalar napıyolar anlamadım yatak odamda bi yatak bi komodin var boş oda kv ile sinir kriziyiz 😅 o dedi ben kalkayım bari mutfak dolaplarına başlıyım yoksa sabaha kdr sürer. Mutfak dolabı ekstraya girer zaten dedi kadınlar dedm zaten baska iş yokki süpürme silme harici pis değil diğer yerler kv dedi 4 ümüz yapıcaz mecburen bitene kdr tmm dediler ama kücück yatak odasından cıkmadılar daha
Aaa 3 kişi bi iş yapamıolarmı bu nedirr ? Sinir olurdum bende cidden dolap içi yapmamak ne demek niye geldiler o kadar kişi sanki kimbilir kaç para alcaklar 😐

Evet kuzum gündüz baska işte çalışıyolarmıs aksam 7 de gelip bitirene kadar çalışıyolarmıs bakalım nolcak sinir oldm bi tık 1.5 saattr yatak odasındalar napıyolar anlamadım yatak odamda bi yatak bi komodin var boş oda kv ile sinir kriziyiz 😅 o dedi ben kalkayım bari mutfak dolaplarına başlıyım yoksa sabaha kdr sürer. Mutfak dolabı ekstraya girer zaten dedi kadınlar dedm zaten baska iş yokki süpürme silme harici pis değil diğer yerler kv dedi 4 ümüz yapıcaz mecburen bitene kdr tmm dediler ama kücück yatak odasından cıkmadılar daha
Ayy sinir bozucu evin içinde yabancı da hiç sevmiyorum bir de böyle işini ağırdan alan 🙄

Ben yine de anı olsun içimde kalmasın diye istiyorum ya ne bilim. Hediye düşünmüyorum zaten. Çikolata atolyesi ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 in de trendyoldan baktığı satıcı. Sen de trendyoldan aynısını bulabişirmisin belki daha uyguna gelir.
Ben lokum yaptırmayı dağıtmayı daha çok istiyorum. Ama işte Covid sürecinde iyi gelmiyor bu fikir 🙄

Bu saticiyi baska sayfalardan gördum alanları memnunlardi bende öyle kaydettm yorumları felan da iyi simdide indirimde aslinda ds yine de bi aralik gelsin o zaman alıyım diyorum emzik askisi gorunce zaten dedim bizim becerikli hatun kendisi yapar kesin😂

Güzel görünüyor canım bende yaptırma konusunda biraz kafam karışık ya. Ben emzik askısı aldım ama pek kullanacağımı zannetmiyorum. Belki biraz büyürlerse ancak o zaman. Yük olacak gibi bebelere benim ki şöyle

Eki Görüntüle 2949727
Bunlarda cok güzelmis ama isimli özellikle esim istiyorum bunu tercih ederim aslinda ds ilk defa bisey istedi garibim😅

Ben lokum yaptırmayı dağıtmayı daha çok istiyorum. Ama işte Covid sürecinde iyi gelmiyor bu fikir 🙄
Kırkları için böyle birşey yaptırmayı düşünüyorum hem annem hem kayınvalidem memlekete gidince yakın çevreye veririler diye düşündüm

Evet dahiliye doktoru ile görüştüm kızlar akut bir sorunun yok hepatit ya da safra da karaciğerde bir sıkıntı görünmüyor yaşadığın gebelik kaynaklı kolestaz dedi. Asıl iş kadın doğum doktorunuzda bebeklerin sıkı takibi uygun zamanda da doğum planlaması ile bir sorun yaşamazsınız. Doğumdan birkaç gün sonra hepsi normale döner dedi. Değerleriniz yükseliyor ilaca mecburen başlayacağız. Sabah bir akşam iki tane alın. Bir de doktorunuz çok elzem olmayan ilaçları da keserse faydalı olur yarın bir konuşun dedi mesela vitaminlerden bazıları kesilebilir dedi.
Çok şükür cnm sorun çıkmamış bu tetkiklerde..bundan sonraki süreç senin,bebişlerin için sağlıkla geçsin.inşallah uygun zamanda da doğumun gerçekleşir..🙏🏼

Bu saticiyi baska sayfalardan gördum alanları memnunlardi bende öyle kaydettm yorumları felan da iyi simdide indirimde aslinda ds yine de bi aralik gelsin o zaman alıyım diyorum emzik askisi gorunce zaten dedim bizim becerikli hatun kendisi yapar kesin😂
Evet çikolatayı geç yaptırabilirsin. Ya bizim burda Usluoğlu diye yer var onlar yapıyolar mış Bi sorayım dedim.2 lira tanesi. Ne kadar pahalı oluyo buna nispeten.
Bu emzik askısı da sanırım aynı hesaba geliyor o yüzden hazır alırım 🤭🤗

Kırkları için böyle birşey yaptırmayı düşünüyorum hem annem hem kayınvalidem memlekete gidince yakın çevreye veririler diye düşündüm
Güzelmiş bende böyle bir şey tercih ederim açıkçası canım 🥰

X