2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aman Kilya hazır araştırmış ben hiç üzerine düşmedim güvendim yani
Bence kuşlandırırlar yaa ben teklif ederim
Valla bende kilya arastirmis diye hic düsünmedim bu iyidir dedimsadece hastanede kendileri sunu alın der mi onu bilemedm farketmez derlerse e bebek cok yakinda hastanenin bunu aldiririm esime

Valla bende kilya arastirmis diye hic düsünmedim bu iyidir dedimsadece hastanede kendileri sunu alın der mi onu bilemedm farketmez derlerse e bebek cok yakinda hastanenin bunu aldiririm esime
Yok demezler sanmam öyle dikta olacağını. İlaç değil ki mecbur etsinler. Şimdi Bi tane emzirme atleti bakcam 1 tane vardı benim suwen de indirim varmış bakim Bi.

Ya iyi anestezi icin sevindim atelde takma bari rahatlatmıs miydı seni napıcan az parolla felan idare edicen kuzu az kaldı Allah ın izniyle insallah dogum sonrasi bunların hic birisi kalmayacak
Yok uyuşukluk belki bir nebze ama ağrı sızı arttı bile diyebilirim o yüzden gündüz falan da takmaya başlamıştım aralıklı

Canımm görmemişim bu yazdığını. Sorun olmaz dedi bu doktor da epidural için.
Anestezi kuralı olsun ama Bi zahmet çok önemli bir konu. Neler olabiliyor Allah esirgesin

Canımm görmemişim bu yazdığını. Sorun olmaz dedi bu doktor da epidural için.
Anestezi kuralı olsun ama Bi zahmet çok önemli bir konu. Neler olabiliyor Allah esirgesin
Valla insan planlar yapıyor ama başına ne geleceğini hiç bilemiyor. Allah ım inşallah en sağlıklı sıkıntısız şekilde süreci atlatmamızı nasip etsin hepimize

Kesinlikle girmesi iyi olurdu cesaret alırdım kuzum ama oda öyle diyince birşey diyemedim

Zaman azaldıkça daha çok aklıma geliyo ya cidden geçen akşam sordum benim eşim normalde soğuk kanlıdır hani girerse cesaret ederim dedim dediği şey ben seni o halde görürsem üzülürüm senden medet umuyordum sağol dedim

Ya ben kan verirken önümüzde yeni doğan bebekten almaya çalışıyorlardı. Eşim hemen gözleri doldu. Ben dayanamam diyor. Dedim alış yenidoğandan çok kan alınıyor test yapılıyor ben sanki içim rahat bir şekilde duracağım ya. Her şeyin yükü anneye. Sonra baktık ki ne anne ne baba içeri girmiş ikisi de dışarıda bekliyormuş. Kıyamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…