2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yavrum onun seninle alakası yok sevgili annene iletiver lütfen bünye yapıyor ben en zayıf ve spor yapar halimde kolestrolüm yüksekti bazen onlarda işe yaramıyor yani abuk subuk yemekten yükselmiyor :)
H Hazel9 Aynen katılıyorum. Ben her türlü tatlıyo, yağlıyı yerim, üstüne hamilelikte hareketten de çoğunlukla kesildim. Ama kolesterolüm hiç yükselmedi. Eşim ise en hareketli zamanında bile yüksektir. Azıcık tatlıyı abartsın, gece terlemelerinden anlar daha da yükseldiğini. Genetik yani bu mesele. Benim ailemde hiç yok. Onun annesinde hep yüksek.

H Hazel9 Aynen katılıyorum. Ben her türlü tatlıyo, yağlıyı yerim, üstüne hamilelikte hareketten de çoğunlukla kesildim. Ama kolesterolüm hiç yükselmedi. Eşim ise en hareketli zamanında bile yüksektir. Azıcık tatlıyı abartsın, gece terlemelerinden anlar daha da yükseldiğini. Genetik yani bu mesele. Benim ailemde hiç yok. Onun annesinde hep yüksek.
Benim ailemde de hiç kimse de yok akdeniz usulü beslenme var çünkü 😂 ben doğululara gelin geldim bunlar bozdu benim ayarımı 😂😂 saka bi yana kuzum valla hamilelikte oluyomus onun harici zaten iyi ile kötü kol. Kendi arasında denge kururmus ☺️

Evet dahiliye doktoru ile görüştüm kızlar akut bir sorunun yok hepatit ya da safra da karaciğerde bir sıkıntı görünmüyor yaşadığın gebelik kaynaklı kolestaz dedi. Asıl iş kadın doğum doktorunuzda bebeklerin sıkı takibi uygun zamanda da doğum planlaması ile bir sorun yaşamazsınız. Doğumdan birkaç gün sonra hepsi normale döner dedi. Değerleriniz yükseliyor ilaca mecburen başlayacağız. Sabah bir akşam iki tane alın. Bir de doktorunuz çok elzem olmayan ilaçları da keserse faydalı olur yarın bir konuşun dedi mesela vitaminlerden bazıları kesilebilir dedi.

Kuzular ben sütüm de yetse mama takviyesi vermeyi düşünüyorum geceleri özellikle iyi uyusun diye ☺️ İlk baştada süt yetmezse bebek beslenemezse sarılık oluyo biz ilk yeğenimde yaşadık o yüzden tedbirli olmak önemli bence iyi yaptınız bulunsun nolur nolmaz 😊
Altı ay sadece anne sütü verebilen bir babayiğit görmedim yavrum zaten 🤭😬 neyse bizim ki hayaller 😂

Altı ay sadece anne sütü verebilen bir babayiğit görmedim yavrum zaten 🤭😬 neyse bizim ki hayaller 😂
Kız var valla benim etrafımdaki arkadaşlarım inek gibi maşallah 😂 ama ben ablalarımı dinlemeyi tercih ediyorum ☺️ İnşallah bol bol olur sütlerimizz olmazsa da dünyanın sonu değil emziren de anne emzirmeyen de 🤲🥰

Ya ben kan verirken önümüzde yeni doğan bebekten almaya çalışıyorlardı. Eşim hemen gözleri doldu. Ben dayanamam diyor. Dedim alış yenidoğandan çok kan alınıyor test yapılıyor 😅 ben sanki içim rahat bir şekilde duracağım ya. Her şeyin yükü anneye. Sonra baktık ki ne anne ne baba içeri girmiş ikisi de dışarıda bekliyormuş. Kıyamam
Cidden insan kıyamıyor ya onlara 🥰 bende eşime diyorum aşıda falan ben içeriye giremem sen girip tutarsın dedim diyoki ne olacakki ben tutarım 😂

Evet dahiliye doktoru ile görüştüm kızlar akut bir sorunun yok hepatit ya da safra da karaciğerde bir sıkıntı görünmüyor yaşadığın gebelik kaynaklı kolestaz dedi. Asıl iş kadın doğum doktorunuzda bebeklerin sıkı takibi uygun zamanda da doğum planlaması ile bir sorun yaşamazsınız. Doğumdan birkaç gün sonra hepsi normale döner dedi. Değerleriniz yükseliyor ilaca mecburen başlayacağız. Sabah bir akşam iki tane alın. Bir de doktorunuz çok elzem olmayan ilaçları da keserse faydalı olur yarın bir konuşun dedi mesela vitaminlerden bazıları kesilebilir dedi.
Güzel haber cnm artık iş doğum Dr un da ins sağlıkla kucağına al evlatlarını güzel anlatmis doğum sonrası zaten herşey duzeliyormus ins öyle olur...

Böyle herşeyi güzelce anlatan doktorları seviyorum ya iş artık doktorunda yanı demi kuzum o zaman duamız en doğru zamanda hayırlısıyla dünyaya gelirler kuzular 🤲🏻🥰

Böyle herşeyi güzelce anlatan doktorları seviyorum ya iş artık doktorunda yanı demi kuzum o zaman duamız en doğru zamanda hayırlısıyla dünyaya gelirler kuzular 🤲🏻🥰
Aynen sağ olsun açıklayıcı konuşuyor baya iyisi ile kötüsü ile. Benim konuşmayan doktorum ne diyecek bakalım yarın 😬 Allah ın izni ile üç hafta filan idare edebilsek inşallah zaten doktorun kafasında olan doğum zamanlarına da girmiş oluyoruz inşallah Allah ın izni ile en sıkıntısız şekilde atlatırız 🤲🏻 40 haftalık doğup kuveze girdi kardeşim gerisi Allah ın takdiri inşallah sağlıkla en doğru zamanda kavuşalım 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X