2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cnm bizim kombiymis doğalgaz yani ben ilk defa yaşayacağım açılsa😀😀
Hee o annemlerde de var onun şöyle bir dezavantajı var diye biliyorum çok mantığını anlamasam da. Diyelim ki Eylülde ortak kararla açılması istendi. Çoğunluk istedi binadan. Sen aralıkta dahi açsan o yapmadığın aylarda belli bir miktar sabitini ödüyorsun

Merkezi sistemden herkea sikayet etmez mi ya 🙄 bizim kombi ben istedigim gibi acip kapiyom 🤷🏻‍♀️
Bak o benim dediğim merkezi sistem değil iç onun ki. Ortak kombili o herkesin şikayet ettiği. Benimki kömür yakılan eski binalarda vardır o daha çok. Onun sıcağını hiçbir doğal gaz karşılamaz miss gibi sıcacık ben de sıcağı çok sevdiğimden 😊😊

Sıcaklıklar 10 derece birden düşüyor kızlar hazırlıklı olun. Marmaradan başlıyor
Ayy burasi zsten soguk adam yakmıyor sinirde catlayacak esim kavga etmesin diye yoo ev iyi felan diyorum da gece baya soguk ama yakan adam laftan anlamiyor kendi evler güney bati cepheli tuzları kuru sinir oluyorz bu merkezi sistem illetine ya kendi kombimiz olsaydi keske
Embriyo lar karışmış kızlar aile şüphelenmiş bebeğin ten rengi niye böyle koyu diye. Dna testi yapmışlar ki klinikte karışmış 🤭
Değişiceklermiş bebeleri şimdi
Ayy hangi merkez bu bi kere bahcecide duymustum tedaviye baslayacaktik hic unutmuyorm hemen vazgecmistim

Bak o benim dediğim merkezi sistem değil iç onun ki. Ortak kombili o herkesin şikayet ettiği. Benimki kömür yakılan eski binalarda vardır o daha çok. Onun sıcağını hiçbir doğal gaz karşılamaz miss gibi sıcacık ben de sıcağı çok sevdiğimden 😊😊
Kizz aynen sicaktan yanardik resmen simdi tövbe ısınmıyoruz bile

Evet ya bundan önce ilcedeydik mis gibiydi valla dogal gaz yoktu ani tüp bitmesi disinda hersey cok güzeldi🤭
Haa bizim banyo ve ocak doğalgaz ısınma kömür sistemydi. Şimdiye çoktan yakardı kapıcımız 😍
Hatta gecikince sultan abi ne zman yakıyon çok üşüyom bak ben derdim. Başlardı yakmaya anlatırken bile kemiklerim ısındı. Evime gelen yanardı. Ayyh uyhh yaa diyodum noluyo Allah aşkına bana çok normal gelirdi çünkü. İşte onlar doğalgaz dan gelenlerdi.
Ama işte tek şeyi kömür parasını dolar hesabından öderdik. Ve hesaba döktüğümüzde doğalgaz dan fazla olurdu yani o kadar paralık doğalgaz yaksak belki aynı oranda ısınırdık😂😂

Haa bizim banyo ve ocak doğalgaz ısınma kömür sistemydi. Şimdiye çoktan yakardı kapıcımız 😍
Hatta gecikince sultan abi ne zman yakıyon çok üşüyom bak ben derdim. Başlardı yakmaya anlatırken bile kemiklerim ısındı. Evime gelen yanardı. Ayyh uyhh yaa diyodum noluyo Allah aşkına bana çok normal gelirdi çünkü. İşte onlar doğalgaz dan gelenlerdi.
Ama işte tek şeyi kömür parasını dolar hesabından öderdik. Ve hesaba döktüğümüzde doğalgaz dan fazla olurdu yani o kadar paralık doğalgaz yaksak belki aynı oranda ısınırdık😂😂
Evet parasıda iyidi🤭bundan 4 yıl oncesinden bahsediyorum her kıs 3 bine yakin oderdik ama burdaki yömetici de suyunu cıkarttı 130 tl gelmis bu ay yakmıyor cunku adam ısınmıyorsam napim ben ucuzlugu cocuk olsa direk hasta olur esimde fevridir bisey desem simdi arar kavga eder ev iyi deyip geciriyorm bakalim simdilik

Ben hic oyle yasamadim kuzum bilemiyorum o yuzden buralarda da gitmedim biz de herkesin evi kombili kendi yakio yani 🤷🏻‍♀️ Ben yaktigimda da sicacik olur evim giris kat olsakta bi de bu sene kaplattik halifleks diye ekstra bi sicaklik var tshirtle gezioz bir de en dusukte yakiyorum henuz o kadar soguk olmadi diye ☺️

Ben hic oyle yasamadim kuzum bilemiyorum o yuzden buralarda da gitmedim biz de herkesin evi kombili kendi yakio yani 🤷🏻‍♀️ Ben yaktigimda da sicacik olur evim giris kat olsakta bi de bu sene kaplattik halifleks diye ekstra bi sicaklik var tshirtle gezioz bir de en dusukte yakiyorum henuz o kadar soguk olmadi diye ☺️
Sıcaktan zarar gelmez der babam hep ohh miss😊

Evet parasıda iyidi🤭bundan 4 yıl oncesinden bahsediyorum her kıs 3 bine yakin oderdik ama burdaki yömetici de suyunu cıkarttı 130 tl gelmis bu ay yakmıyor cunku adam ısınmıyorsam napim ben ucuzlugu cocuk olsa direk hasta olur esimde fevridir bisey desem simdi arar kavga eder ev iyi deyip geciriyorm bakalim simdilik
Ama soyleyin niye oyle yapio yaa kasim ayindayiz yaniii bide hamilesin sonuçta üşütmemen lazım bunun banyosu bilmem nesi var

Ama soyleyin niye oyle yapio yaa kasim ayindayiz yaniii bide hamilesin sonuçta üşütmemen lazım bunun banyosu bilmem nesi var
İnan kac kere söyledik en son esimin telefonlarini acmamaya basladi sonra bi ara yakti simdi 3 gundur yine kapatti bnde klima acıyorum banyoya da gündüz giriyorum napim

Bnde aksine aslinda soguk severim bi üsümem lazim gelemem sıcaga simdi hamileyim die istemiyorum yoksa tam benim havalar🤭
Ay ben ne çok soğuk ne çok sıcak aradayım ben 😂 soğuk eve kalkmayı seviyorum sadece diriltiyo insanı bir de evlenmeden önceyle evlendikten sonra bünyem de çok değişti siz de öyle oldu mu bilmiyorum çok çabuk hasta olmaya başladım eskiden atlet falan giymez saç kurutmazdım şimdi nene gibi 😂

Bebesinin beşiğini ya da park yatağını kuran analar. Çarşaf nevresimlerinizi serdiniz mi. Ben sereyim diyorum sonra aman erken tozlanır diyorum ne diyosunuz.
Benim park yatağım cumartesi geldi. Ama henüz kurmadım. Mobilya beşiğim de bugün geldi, kuruldu. Yarın evde genel temizlik var. Onun tamamlanmasını bekliyorum. Bitince yatakların nevresimlerini sereceğim ama en son üzerlerine çarşaf gereceğim, tozlanmasın diye. Sen de öyle yapabilirsin. 😊

X