2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Embriyo lar karışmış kızlar aile şüphelenmiş bebeğin ten rengi niye böyle koyu diye. Dna testi yapmışlar ki klinikte karışmış 🤭
Değişiceklermiş bebeleri şimdi

Eklentiler

• IMG_20211109_195752.jpg
    IMG_20211109_195752.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 29
Şimdi çıktım yeni tahliller ve ultrason istedi ve aslında safra asitleri testini yapacak bir yer yok dedi. Sabah ki doktorun yarım günahını almışım. Ama bu tahlillerde yetersiz dedi. Kaşıntı önemli bir belirti bu ilaçla kesileceğinin garantisi yok ama kolestaz için verilen güvenilir kabul edilen bir ilaç dedi istersen kalan tahlilleri de yaptır. Duruma göre bakalım ekşi baharatlı yeme şampuan kullanma sade su ile duş al. İlaç sadece baskılar kesin çözüm doğumdur. Yani doktorunuz ile sıkı takip içinde olup eğer daha da yükselecek olursa doğum gerçekleştirilmeli dedi. Esasen sendeki etkiler geçici kalıcı bir sorun bırakmaz ama bebekler için riskli bir durum dedi 🥺😞☹️ O yüzden en uygun yakın tarihte doğum olması önemli. İstersen ilaca başla. Bana sorarsan başla ama ilaçtan tedavi etmesini bekleme sadece baskılayacak hiç bir ilaçta yüzde yüz masum değil senelerdir veriliyor bu ilaç esasında sorun da yaşamadık ama sizinle de paylaşmam gerek dedi ve zaman kazanmak için dedi ilaç aslında. Biraz rahatlama sağlar dedi. Bende bu tahlilleri de vereyim sonra başlayayım dedim. Yarın tahlil vereceğim sonra ultrason. Ultrason için biraz bekletirler ama yaptırabilirsen iyi olur dedi. Ilık duş önerdi sabır göstereceksin dedi ☹️
Cnm bu Dr daha ayrıntılı anlatmış hiç değilse ama söyledikleri seni tatmin etmedi tabi üzülme bu ayı çıkarsın senin bidiklar gerisi rahat olacak ilacida içmek zorundaysan iç çünkü biraz rahatlaması lazım seni sen rahat bebisler rahat çünkü yarın ki tahlillerde sonra de.unla enine boyuna konuş cnm ama ins vaktinde sağlıkla gelecek ikizler ins 🤲
Sıcaklıklar 10 derece birden düşüyor kızlar hazırlıklı olun. Marmaradan başlıyor
Offf bizim hala kombi açılacak uğraşıyorlar mis güya😡😡😡

Öyle valla şimdi de nabzım fırladı. Sanırım bana bir şey de dokundu ekstra. Hafif ateşim var üşüme titreme geldi. Kustuğum için mi oldu acaba.
Cnm bugün ki yaşadığın stres sikinti üzüldün ondan da olabilir bir duş al yat dinlen cnm hemen

Cnm bu Dr daha ayrıntılı anlatmış hiç değilse ama söyledikleri seni tatmin etmedi tabi üzülme bu ayı çıkarsın senin bidiklar gerisi rahat olacak ilacida içmek zorundaysan iç çünkü biraz rahatlaması lazım seni sen rahat bebisler rahat çünkü yarın ki tahlillerde sonra de.unla enine boyuna konuş cnm ama ins vaktinde sağlıkla gelecek ikizler ins 🤲

Ben de daha yakmadım sigorta kapsamında kombi bakımı vardı ona ulaşmaya çalışıyorum kaçtır arayıp ulaşamıyorum Bi kış bakımı yapsınlar yakmaya başlamadan diye düşündüm.
Sizin kombide ne vardı

İnşallah kuzum inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ben de daha yakmadım sigorta kapsamında kombi bakımı vardı ona ulaşmaya çalışıyorum kaçtır arayıp ulaşamıyorum Bi kış bakımı yapsınlar yakmaya başlamadan diye düşündüm.
Sizin kombide ne vardı
Bizim merkezi sistem açacaklar yeni taşındım hala ugrasiyoruz diyorlar bakım kapsamı olunca da evet beklemen iyi olmuş umarım bir an önce seninde bakım yapılır açarsın sıcacık

Bizim merkezi sistem açacaklar yeni taşındım hala ugrasiyoruz diyorlar bakım kapsamı olunca da evet beklemen iyi olmuş umarım bir an önce seninde bakım yapılır açarsın sıcacık
Ahh merkezi sistem love 😍
Okadar arıyorum ki onu. Ama merkezi sistem kömür mü yoksa merkezi sistem deniyor ama ortak kombi falan öyle bişey mi. Çünkü kömür bizim bu zamana yakılırdı hep

Okadar arıyorum ki onu. Ama merkezi sistem kömür mü yoksa merkezi sistem deniyor ama ortak kombi falan öyle bişey mi. Çünkü kömür bizim bu zamana yakılırdı hep
Cnm bizim kombiymis doğalgaz yani ben ilk defa yaşayacağım açılsa😀😀

Merkezi sistemden herkea sikayet etmez mi ya 🙄 bizim kombi ben istedigim gibi acip kapiyom 🤷🏻‍♀️

X