2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cnm geçmiş olsun.inşallah sorun çıkmaz

Daha yeni verdim kız 10 dk anca oldu valla esim hazir ikna olmusken hemen veriyim vazgecmeden dedimhadi sende sec hemen trendyola baktmda hala tanesi 10 15 tl ya inmedi
Bak trendyolda da sadece şu attığım linktekiler düştü o da her rengi değil yani. Bu 5 tl in son günümü. Bi de kaç tl den sonra kargo bedavaydı orda
https://ty.gl/q7r7zxl30r

Cnm gözün aydın.sağlıkla ilerlesin inşallah.
Hadi bakalım 36 da daha ileri bir tarihe atar doğumu inşallah

Ben her durumda annemi isterim,eşim çok ama çok beceriksizdir kanamadan hastanede yattığım gece onu şunu yap bunu ver demekten sinir küpü oldum.birde uykuyu çok sever yastık görsün uyuR

Bak trendyolda da sadece şu attığım linktekiler düştü o da her rengi değil yani. Bu 5 tl in son günümü. Bi de kaç tl den sonra kargo bedavaydı orda
https://ty.gl/q7r7zxl30r
Bak bunlarda güzelmis de arada afarkli renk geldi diyenler olmus bu 5 tl 4 gunluktu bugun kacıncı günü hatirlayamadm ya 3 ya 4.gün hic bedava kargo yazisi görmedm bnce kac olursa olsn var kargo ucreti 13 tlydi yurtici kargo

Hizmet hastanesinde yapıcam canım en makul o dr çok para aldıgı için anlaşmalı oldugu uygun hastaneyi seçtim ama orası da cok güzel bir hastane kime sorsam memnun kalmış
Yok lokal biliyorum da aralarında fark varmıydı tam onu bilemedim yaa yoksa aynı şey mi oluyordu
Biri kasa iğne biri dokuya sanırım canım neye göre karar veriliyor bilmiyorum ama
Kiz bana doktor dedi ya senin boyundaki birinin sekiz kilosuyla normal kilodaki birinin dort kilosu ayni bosver doktoru sen vucut kitle endeksiyle hesaplamakmis dogru olan
Aynen bana da öyle dedi boyun uzun oldugu için kurtarıyorsun dedi 15 e kadar alabilirsin dedi ben tabi boyuna yiyorum
Yap gitsin valla ugrastırmaz barii kızz ne dicem az önce bandana siparisi verdim o siteden hala 5 tl bakalm nasıl gelecekk Labellaaa seninkiler geldi mi
Gelmedi yavrum daha
İnsallah canım sağol valla eşimi merak ediyorum baba pozisyonunda ne kadar yardımcı olur

Yaa masallah cok tatlis olmuss
Sağol kuzum
Aaa hem kıza uyar hem erkeğe güle güle kullan kuzum
Ama Bi de gündüz ışığında isteriz fotisini.
Bir de camın ne kadar büyükmüş odaları baya büyük anlaşılan
Sağol kuzum eve gidince çeker yollarım gündüz
Yeterince büyük evin 2.büyük odası prensesin yatak odam daha küçük

Neden taktıysam ben de bu konuya belki uyuşturup takarlar sonrasında çıkarırken de olsun artık deriz

Cnm herşeyin hayırlısı..Çok kolay süreç yaşamadın ve çok güçlü olduğunu düşünüyorum.doktorun güzel konuşmuş.kilosunu da çok takma kafana farklı bir usg ile bakıldı farklılık olabilir.Allah’ın izniyle sağlıkla zamanında gelecek elisamız

Kuzum benim ablam da ilk dogumunu orda yapmisti on bes sene once ama cok guzeldi o zamanda simdi kim bilir nasil omustur hayirlisiyla insallah saglikla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…