2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Cnm herşeyin hayırlısı..Çok kolay süreç yaşamadın ve çok güçlü olduğunu düşünüyorum.doktorun güzel konuşmuş.kilosunu da çok takma kafana farklı bir usg ile bakıldı farklılık olabilir.Allah’ın izniyle sağlıkla zamanında gelecek elisamız🥰
Insallahh kuzumm sagolsun keske yakın olsakta bırbırımızendestek olsak 🥰🙏

Kizlarr napiosunuz nasilsiniz ?? ayy simdi oturdum esimin kiz kuzenleri geldi canim cikti vallaa eski gucum kalmamis agirlayamiyor insan 🤣 onlarin arkasindan da sirkeli suyla sildim nolur nolmaz iyi goz olur kotu goz olur diye🤷🏻‍♀️
Aman dikkat et valla yorma kendini sıcagıyla anlamıyorsn da pert oluyorsn aslında

Hadi canımmm hayırlı ugurlu olsun en büyük derdinden kurtuldun valla indirimde miydi bari kızz
Yok kuzum dur Anlatim bak şimdi. 90küsür liraydı. Ondan 2 tane aldım. Penye yelek yoktu valizlerine de koycaktım 25 liradan 2 de öyle aldım. Temizleme pamuğum yoktu Bime gelenden 2 adet almıştım o vardı Bi. Onun çoklu paketini aldım 50 liraya. Kuponu kullandım pamuk 22 ye düştü derken hepsi 200 e geldi. Gene üzmedi beni canına yandığımın e bebeği 😂
Bi de emzirme sğtyenleri var ya onların baby mom 35 lira ondan alacaktım siyah da beden yoktu. Penti ktemim var bunu da uygun alayım demiştim

Yok kuzum dur Anlatim bak şimdi. 90küsür liraydı. Ondan 2 tane aldım. Penye yelek yoktu valizlerine de koycaktım 25 liradan 2 de öyle aldım. Temizleme pamuğum yoktu Bime gelenden 2 adet almıştım o vardı Bi. Onun çoklu paketini aldım 50 liraya. Kuponu kullandım pamuk 22 ye düştü derken hepsi 200 e geldi. Gene üzmedi beni canına yandığımın e bebeği 😂
Bi de emzirme sğtyenleri var ya onların baby mom 35 lira ondan alacaktım siyah da beden yoktu. Penti ktemim var bunu da uygun alayım demiştim
Valla cok kârlı bir alısveris olmus tebrik ederim😅Güle güle yatsın insallah minnaklar ya o pamuktan coklu paket almadm ben 3 pk var simdilik ama ciddi ciddi kızceme ıslak mendil mecbur kalmadıkca kullanmasam mı diyorum ya da en fazla kakasını felan yaptiginda mecbur kalirsam kullanırm pamukla gitsem yapabildigim yere kadar idrar temizligi icin bile tek onu kullansam sanki pisigi baya engeller

Valla bilmiyorum kuzum. İnşallah en az sıkıntı ile atlatırız ne diyim 🙄
İnsallahh🙏bi arkadasm var acaip rahatlatıyor beni 5 aylık kizı hic bisey hissetmedim genel oldu o ilk gün ağrımda olmadi elimde agrı pomlası vardı oldukca sıkıyordm ilac gidiyordu dedi 2.gün hafif oldu 3.gün taburcu oldum oturarak geldim o kadar yolu evde de hic yatakta yatmadm bile yeterki kafan rahat olsun dedi ahh dedim bana boyle seylerle gelin😅inan hasta anjioya girerdi bizde ne kadar tereddütle gırse hep basına bisey gelirdi ya by pass cıkardı ya kanama olurfu sallamayanada hicbisey olmazdı bosver bozde kafada bitirelim millet nasil oluyorsa olucaz biz tüp bebek savasindan cıkmısız bu ne kii😄😄

Valla cok kârlı bir alısveris olmus tebrik ederim😅Güle güle yatsın insallah minnaklar ya o pamuktan coklu paket almadm ben 3 pk var simdilik ama ciddi ciddi kızceme ıslak mendil mecbur kalmadıkca kullanmasam mı diyorum ya da en fazla kakasını felan yaptiginda mecbur kalirsam kullanırm pamukla gitsem yapabildigim yere kadar idrar temizligi icin bile tek onu kullansam sanki pisigi baya engeller
Sağol canım😁
İcraatle söylem çok tutmaz derler ama ama ameller de niyetlere göredir ya hani, ben sadece dışarı çıkarken yanıma alacağım ıslak mendili. Evde pompalı Bi kaba kaynamış suyu koyarım epey Bi süre pamukla temizlerim diyorum ama baştaki dediğimi unutmayalım tabi bakalım 😂

Sağol canım😁
İcraatle söylem çok tutmaz derler ama ama ameller de niyetlere göredir ya hani, ben sadece dışarı çıkarken yanıma alacağım ıslak mendili. Evde pompalı Bi kaba kaynamış suyu koyarım epey Bi süre pamukla temizlerim diyorum ama baştaki dediğimi unutmayalım tabi bakalım 😂
Valla dogru diyosunn😅Saglikla gelsinde insallah minnoslar

X