2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yavrum benim doktorun ilgisi çok güzelmiş iki tane oksapar neden acaba kolay şeyler atlatamadın o yüzden hiç üzülme bence en az sıkıntı ile nihayete erecek Bebişin kilosu nasıl ?
1900 lerde gecen haftada oykeydı
Ablam dedı kı aha sımdındedınız bunu takar kafaya kılo hıc almamıs dıe
Dr ozaman belkı olcumden cıhazdan da fsrkerder bana ılkkez geldın eskı olcumenune gore yorum yapamıyorum vs dedı
Proteın agırlıklı beslen dedı dınlen dedı bakalım kuzum
4000 lık ıgneye bıle az dedı yenı rapor cıkartıcam 6000 lık vurun dedı gunde 2 kere cıgerlerın rahatlaması lazım dedı

Benimde muhtemelen öyle çıkacak yavrum. Ne yapalım sağlıkları yerinde olsun inşallah da sen çok yıprandın onu düşün. Bir de gerçekten cihaza doktora göre değişiyor hayırlısı olsun. 6000 lik bir de demek ki baya gark ettiriyor kuzum doğrudur

Cnm elisanin kilosunu kafana takma bak bana da zayıf demsiti dr.lar senin ve diğer kızların dediklerini yaptım normala döndü kilosu ki sen bana neler neler demiştin sen bunun üstesinden gelirsin kilo kaybın var çektiğin ağrılar sıkıntılar var bebiş birazcık almamış olsa ne olur sen halleedersin annesi sen neleri atlattım bak hala savasiyorsun yeterli işte panik atak benimde hala devam ediyor inan ki dün akşam gene atak geçirdim hani bibzan sonra düzene girecek normal sezeryan erken doğum hicc düşünme sonunu düşün sonunda bu kadar sıkıntının peşine bebeğin kucağında sana bakıyor olacak ya duygulandım bu aralar ahlak oldum zaten ağlatma beni kız

Yaa normal kılosunu hıc takmıyrodum ama benım kılo verıpte bebegımın gerıde kalması uzdu benı
Yada zaten ben bu kafayla bıseyelri takmaya yer arıyorum azıcık ıdare edın benı bu aralar olur mu gecıcek az kaldı en fazka 1 ay a dogacak bebek dıyorlar
Ama hayalkerımdekı gibi olsun ısterım mutlu mutlu ınsallahh dıgumda kalmaz bu hallerim ne dıyeyım rabbım sana da bana da bızım gibilere de yardım etsın

Ayy iyi bak onunda icine dert olmus az biraz kafanız dagılmıs oldu böylece
Yani kv lerimiz aynı vakitte gelecek sanırım
Artk beraber dertleniriz

İşte ben sondadan korkuyorum acı verici geliyor bana
Bi kere takıldı bana biliyo musun transfer sonrası dr tuvalete kaldirmiyordu ilk denememdi yatakta surgü veriyorlar 2saat yat diyolar yapamıyorum Allah ım delirecem globa girdim hemsire ilk sordu yaptm demistm sonra itiraf etttmhemencecik bir sonda ve benden gelen 1500 ccacıdı ama cok degildi aslında hafif bi yanma olmustu sadece

Eki Görüntüle 2948253
Teyzelerimiz perdemiz gelmiş
Renklere bir tuhaf geldi ama meğer ışıktanmış turuncu gibi görünenler pembe
Aaa hem kıza uyar hem erkeğe güle güle kullan kuzum
Ama Bi de gündüz ışığında isteriz fotisini.
Bir de camın ne kadar büyükmüş odaları baya büyük anlaşılan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…