2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yavrum benim doktorun ilgisi çok güzelmiş iki tane oksapar neden acaba 🙄 kolay şeyler atlatamadın o yüzden hiç üzülme bence en az sıkıntı ile nihayete erecek 🤲🏻 Bebişin kilosu nasıl ?
1900 lerde gecen haftada oykeydı
Ablam dedı kı aha sımdındedınız bunu takar kafaya kılo hıc almamıs dıe
Dr ozaman belkı olcumden cıhazdan da fsrkerder bana ılkkez geldın eskı olcumenune gore yorum yapamıyorum vs dedı
Proteın agırlıklı beslen dedı dınlen dedı bakalım kuzum
4000 lık ıgneye bıle az dedı yenı rapor cıkartıcam 6000 lık vurun dedı gunde 2 kere cıgerlerın rahatlaması lazım dedı

1900 lerde gecen haftada oykeydı
Ablam dedı kı aha sımdındedınız bunu takar kafaya kılo hıc almamıs dıe
Dr ozaman belkı olcumden cıhazdan da fsrkerder bana ılkkez geldın eskı olcumenune gore yorum yapamıyorum vs dedı
Proteın agırlıklı beslen dedı dınlen dedı bakalım kuzum
4000 lık ıgneye bıle az dedı yenı rapor cıkartıcam 6000 lık vurun dedı gunde 2 kere cıgerlerın rahatlaması lazım dedı
Benimde muhtemelen öyle çıkacak yavrum. Ne yapalım sağlıkları yerinde olsun inşallah da sen çok yıprandın onu düşün. Bir de gerçekten cihaza doktora göre değişiyor hayırlısı olsun. 6000 lik bir de demek ki baya gark ettiriyor kuzum doğrudur

Kızlar geldım hastaneden muthıs yorgunluk var 😣
Benım yenı gıttıgım dr ılaclarda duzenleme yaptı
Tahlıllerımı istedi bekleyemedım yarın sonuc alcam
Panık atagın ıyı halisin dedı daha ılerı boyut hastanede kalan hastalarım oldu dedıı
Kansulandırıcı igneyı 2 ye cıkarttı
Bebbege baktı bırazcık kılosu gerı gıbı kalmıs dedı
Bende kendı verdıgım kılodan bahsettım uzuldüm bebekın kılosu ıcınde
Sabahlara kadar dövunmussun bebeegın etkılenmesı bu kadar normal dedı
Proteın agırlık lı beslen kuruyemıs felan ye dınlen dedı
Psıkıyatr onerdı dogum sonrası depresyon ıcınde tedbır olur
Belkı bu konuda sıkıntı yasarsın dedı
Dogum ıcın daha 1 ayın var dedı
Ama usg de erken doguma meyıllı bebek dedı
Gece gunduz kanama su felan gelır ara benı dedı
Progestan onerdı sabah aksam vajınadan
Tahlıllere bakıp dıgerleırnı aynı sekılde degerlendırıcem dedı
Kan sukandıcıılar ıcınde
Benım ıgne vurunupn6 saat sonra dogum yaptırdığım hastam var dedı
Normal dogum ıcınde zaten nişan geldıgınde dahha vurunma dıyoruz dedı
Benık ıcın normal kendı gelebılır dedı
Ama 37 +2 gibilerden sonra olmazsa alırızn sezeryanla dedı
Genel aneztea6bana onermedı cıgerlerım suan hasaas oldugu icin
Spınal de epıdural de calıstıgım hastane de yapıyorlar dedı
Ama kontrollu gıdersek merak etme bı sıkıntı yasanmaz dedı
Panık ataj annekerın bebeklerinin cıgerlerı daha ıyı gelısı yor dedı
Panık atak hamılem 33 hafyada dogurdu yogun bakıma bıke almadık dedı
Ayy kafam kazan gıbı oldu ıyıce
Uyku ıcın dun medıtas vermıstı ona 21 gun ozellıkle devam et dedı 🥵 ayy aksılık taksı felan zor bulduk bıraz yurudum cok yoruldum sımdı bırazcık dınlenmem lazım
Bakalım bızım kız nasıl ne sekıl gelecek hayırlısı ıns.. 😔
Cnm elisanin kilosunu kafana takma bak bana da zayıf demsiti dr.lar senin ve diğer kızların dediklerini yaptım normala döndü kilosu ki sen bana neler neler demiştin sen bunun üstesinden gelirsin kilo kaybın var çektiğin ağrılar sıkıntılar var bebiş birazcık almamış olsa ne olur sen halleedersin annesi sen neleri atlattım bak hala savasiyorsun yeterli işte panik atak benimde hala devam ediyor inan ki dün akşam gene atak geçirdim hani bibzan sonra düzene girecek normal sezeryan erken doğum hicc düşünme sonunu düşün sonunda bu kadar sıkıntının peşine bebeğin kucağında sana bakıyor olacak🤲🤲🥺🥺 ya duygulandım bu aralar ahlak oldum zaten ağlatma beni kız😉

Cnm elisanin kilosunu kafana takma bak bana da zayıf demsiti dr.lar senin ve diğer kızların dediklerini yaptım normala döndü kilosu ki sen bana neler neler demiştin sen bunun üstesinden gelirsin kilo kaybın var çektiğin ağrılar sıkıntılar var bebiş birazcık almamış olsa ne olur sen halleedersin annesi sen neleri atlattım bak hala savasiyorsun yeterli işte panik atak benimde hala devam ediyor inan ki dün akşam gene atak geçirdim hani bibzan sonra düzene girecek normal sezeryan erken doğum hicc düşünme sonunu düşün sonunda bu kadar sıkıntının peşine bebeğin kucağında sana bakıyor olacak🤲🤲🥺🥺 ya duygulandım bu aralar ahlak oldum zaten ağlatma beni kız😉
Yaa normal kılosunu hıc takmıyrodum ama benım kılo verıpte bebegımın gerıde kalması uzdu benı
Yada zaten ben bu kafayla bıseyelri takmaya yer arıyorum azıcık ıdare edın benı bu aralar olur mu 🥺 gecıcek az kaldı en fazka 1 ay a dogacak bebek dıyorlar
Ama hayalkerımdekı gibi olsun ısterım mutlu mutlu ınsallahh 🤲 dıgumda kalmaz bu hallerim ne dıyeyım rabbım sana da bana da bızım gibilere de yardım etsın

O olaylar çok değiştiii. Nasıl değişti ne oldu anlamadım. En son tripliydim benimkine. Sonra mobilyaların geleceği gün konuşmak zorunda kaldık mesajla falan haber verdim ona lafın arasında da bana ha bu arada annemi almaya gitmiyorum bu haftasonu da Bi dahaki haftasonu da dedi. (muhtemelen bir sonrakine gidecek)
Ben de dedim ki bana niye söyledin ki bunu düşüncelerimin önemi var mıydı ne yaparsan yap dedim 🤪
Sonra işte aynı gün bu haftasonu biyelere gidelim falan demeye başladı borabayda bungalov evi baktım doluydu falan. Allah Allah dedim noluyo. Bu adama benim üzerime düşmeye başladı bişey çıkar altından. Daha çıkmadı çıkar bakalım😂
İşte sinopa götürdü beni bu haftasonu 😁😁
Ayy iyi bak onunda icine dert olmus az biraz kafanız dagılmıs oldu böylece😊
Yani kv lerimiz aynı vakitte gelecek sanırım 😂
Artk beraber dertleniriz🤣

Eklentiler

• Screenshot_20211108_193837_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20211108_193837_trendyol.com.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 35
İşte ben sondadan korkuyorum acı verici geliyor bana 🙄😅
Bi kere takıldı bana biliyo musun transfer sonrası dr tuvalete kaldirmiyordu ilk denememdi yatakta surgü veriyorlar 2saat yat diyolar yapamıyorum Allah ım delirecem globa girdim hemsire ilk sordu yaptm demistm sonra itiraf etttm🤣hemencecik bir sonda ve benden gelen 1500 cc😂😂😂acıdı ama cok degildi aslında hafif bi yanma olmustu sadece

Eki Görüntüle 2948253
Teyzelerimiz perdemiz gelmiş
Renklere bir tuhaf geldi ama meğer ışıktanmış turuncu gibi görünenler pembe 😃
Aaa hem kıza uyar hem erkeğe güle güle kullan kuzum 😍
Ama Bi de gündüz ışığında isteriz fotisini.
Bir de camın ne kadar büyükmüş odaları baya büyük anlaşılan

X