2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

kiz kitapta da oyle yazio boy kilo oranina gore hamilelerin kilo alimi vs hesaplanabilir diye benim doktorumda ayni boyle soyledi iste benim normal de kilom 58 boyumda 178 iste tas gibi hatundum yaniii ask olsun ne demek kotu zayif uzunlarda
178 e 58 mi yavrum çook zayıfsın maşallah diyim de yani kilo iyi bir şey değil ama sen baya zayıfsın

178 e 58 mi yavrum çook zayıfsın maşallah diyim de yani kilo iyi bir şey değil ama sen baya zayıfsın
Yaa iste ama oyle ince diilim sporcu fizigi gibi dusun kasli falandim yani pandemi de iki kilo aldim ustune hamilelikte iste hormonlarla aldim ilk basta hizli kilo 61 ile kaldim su anda 10 kilo aldim ama yuzume ve gobegime gitti bacaklarim kollarim ince hala Labellaaa un dogum oncesi kilosundayim yani su an bizim boydakiler icin normal denilen kilo iste

Ooo maşallah kuzum valla

kiz kitapta da oyle yazio boy kilo oranina gore hamilelerin kilo alimi vs hesaplanabilir diye benim doktorumda ayni boyle soyledi iste benim normal de kilom 58 boyumda 178 iste tas gibi hatundum yaniii ask olsun ne demek kotu zayif uzunlarda
Yaa evet kitapta ben de görmüştüm de ne bilim doktorun söylemi tuhaf geldi ne ya şimdi benim doktor neden ozamn 170boya aldığım 12.5 kiloyu çok diyip duruyo
170e 56ydım ben de kendim de kendimi zayıf hissedebiliyordum bazen popom yoktu kız, ondan dedim.
Anahh Bi de yorumuma kızgın emoji koymuş fıstık gibi kızlaesınızdır canım bişe demedim ne haddime aşk olsun. Artı kimin kilosundan kime ne zaten.

160 a suan 71 kiloyum direniyorum 72 ye gecmemek icin ben ölem bitem o zaman boyla alakaliýsa valla 11 kilo aldm

Masallahhh kuzumm ınsallahh benımkınden de guzel haber alırız bende dr kapısındayım ınsallahh hepımız bebekekrımızı kucagımıza alırız hayırlısı ıle

Sen bakma doktoruna doktorlar ne takmis bu kadar kiloya ben anlamadim ayrica bebek buyutuyoruz yani kusme isareti bulamadim kizgin koydum canimcim

Sezeryanı düşünmeye başladım şimdilerde ara ara eskiden hiç aklıma getrmezdim. Düşününce de korkuyorum hissedeceğim her türlü çekiştirmeyi
Yaa bende sırf bu yüzden genel mi olsa aceba diyorum beni acaip tasikardi tutar heyecan yapınca ama entübe olma fikri beni cok ürkütüyor normalde cok korkuyorm dr nin dedigi tek sey bi sekilde cıkacak

Yaa bende sırf bu yüzden genel mi olsa aceba diyorum beni acaip tasikardi tutar heyecan yapınca ama entübe olma fikri beni cok ürkütüyor normalde cok korkuyorm dr nin dedigi tek sey bi sekilde cıkacak
Öyle kuzum ama çok heyecan yaparsan nabız tansiyon filan anında komple uyutuyorlar öyle düşün. Bir şekilde orada kontrol edecekler ama bende çok tırsıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…