2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kalp olayı sıkıntı değil kuzum kafaya takma önemli bir şey değil. Normal gripte bile olabiliyor. İnşallah randevun güzel geçer

Bize de dedi artık görüntü alamazsınız diye sanki çok aldık dedim şimdiye kadar neyse doğsunlar sağlıkla görürüz fındıkları

Aynen yavrum ya bi şekilde sorunsuz hallolsun insallah. Spinal ve epidural şey yani biri kasa biri dokuya iğne gibi bişey ona bence anestezi uzmanı karar veriyor ben lokol istediğimi belirtmek için spinal dedm direk kararı onlar versin artık içeriğini bilmem

Anladım kuzum. Hayırlısı olsun ya bakalım

Zamane doktorlarını anlamıyorum illa kiloya bir şey diyecek. Benim doktorumun tek iyi yanı heralde kiloya takmaz

Yataş‘ın uyku setleri, nevresimleri çok güzel. Annem çeyizime almıştı, çok kaliteli kumaşı. Yıka yıka kullan
english home’da bi nevresim seti var, nevresim ve yastık kılıfı çıkıyo sadece. Bi de nevresim takımları var, onda çarşaf da oluyor. Öyle bak istersen kuzum.
ben de artık yorganı paylaşamıyorum, kendime tek kişilik yorgan, nevresim alıyım diyorum. Geceleri döne döne yatıyorum, sabah adam işe gidiyo, onun da uykusu bölük pörçük oluyo. Gerçi onlar her türlü uyuyorlar da

İns hepsini atlatacaksin dedikleri gibi zaman lazım cnm ins randevum güzel geçer.

Maşallah kuzuluza sağlıkla gelsin epidural bende istiyorum ama korkuyorum bende eşimi isterim yanımda annem rahmetli kayinvaldem desen oda engelli anlcan mecbur eşime kalıyorum

Geçmiş olsun kuzum ya daha iyisindir azalmsitir insallah kasintilae

İns hepsini atlatacaksin dedikleri gibi zaman lazım cnm ins randevum güzel geçer.
Insallahh kuzum allah razı olsun hepınızden bakalım hersey mevlamdan ne eylerse guzel eyler
Sükür ler olsun evımdeyım cayımı ice bıldım benım ıcın ne kadar buyuk bısey
Insan normal evındeyken anlayamıyormus
O hastane camlarından caresızce bakamdıkca ben oturuyroum kalkıyırum
Bagıra bagıra
Valla hı Rabbımmm şükürler olsun dıyroum cok zorr hele bırde agır gecıyrosun hamılesın bedenınde baska can ında dusunuyrosun ılac alamıyrosun
Aldıklarından vıcdan azabı yasıyrosun gerıde bıraktığın yavrularını düşünüyorsun felan bolbol dusunuyrosun zaten cok vaktın oluyor hele bırde rahat nefes alamadıkca hastakandıkca fenalastıkca basını bı yastıga bıle koyamammak coknzor gelıyor ınsana
Ben sımdı hıc olumsuz konusmalara cenaze muhabbetınee felan bıle gelemıyorum kendımı toparlayıp saglıkla bebegımı kucgaıma alıp evıme gelmek ıstıyroum
Rabbım kısmeyı sınamasın ımtıhanlarımızı kolay eylesın

Hadi bakalimmm cok heyecanliiii canim nerde dogurcaksin hangi hastane ?? Valla bizim arkadas acibadem de dogurdu herkes de ziyaret etti girdi ciktii Kalmaya bir kisi birakiolar genel de ama ben de annemi istiyorum hem bana bakcak hem bebege esim yapamaz onu yapar da ben istemem gider gelir Ben de sez istiyorum biliosun ablalarim falan epidural yaptilar bisi hissetmediler hani yari belleri uyusuk sonra direk odaya geldiler emzirdiler ama once bebek gelio onu da baba disinda kimseye teslim etmiyolar Kacak gocek girerler boyle seyleri bangir bangir yapmamak lazim bu surecte baby orda uyarsinlar bosver ayriyetten dogum bu yani annen kayinvaliden falan beklerler hastanede evde olur mu hic bilemedim benim ablalarim babam bile gelir birakmazlar ki beni bahcede bile olsa beklerler yani sirayla da cikip gorurler

Maşallah kuzuluza sağlıkla gelsin epidural bende istiyorum ama korkuyorum bende eşimi isterim yanımda annem rahmetli kayinvaldem desen oda engelli anlcan mecbur eşime kalıyorum
Ahh kuzum benim basin sagolsun nurlae icinde yatsin annecigin esin en guzelini yapar bebek gibi bakar sana da evladina insallah hemsireler yardimci oluyor zaten

Kiz bana doktor dedi ya senin boyundaki birinin sekiz kilosuyla normal kilodaki birinin dort kilosu ayni bosver doktoru sen vucut kitle endeksiyle hesaplamakmis dogru olan

Boyuna göre aldığın kiloyu değerlendirmesi biraz tuhaf geldi aldığın kilo fazla diye demiyorum ha bu konudaki düşüncem bellidir de. Boyun ozamn 2nin üstündeki kadınlar 25 kilo alsın hakkıdır
Ama boyun da baya fazla dah güzel görünürsün, az kilo çok zayıf duruyor ya uzunlara

Evet öyle olana da baktım pahalı geldi indirim göremedim yavrum açıkçası hatta en pahalısı english home du diyebilirim. Ay bizde de oluyor aslında ayrı yatıyorduk ama yine birleştirdik yatakları posur posur uyuyor onlar

kiz kitapta da oyle yazio boy kilo oranina gore hamilelerin kilo alimi vs hesaplanabilir diye benim doktorumda ayni boyle soyledi iste benim normal de kilom 58 boyumda 178 iste tas gibi hatundum yaniii ask olsun ne demek kotu zayif uzunlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…