2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ooo ben 1 ay önce daha pahalıya almışım. Bayağı dört ayak üstüne düşmüşsün. Ama bende ekstra oto koltuğu da var. Seninkinde de var di mi?
Ekstra oto koltugu nasıl yani kuzum. Benmki böyle puset artı pusetten sonra takılan port bebe gibi şey yani adı ne bilmiyorum 3 parça yani

Eklentiler

• 49258DD8-A4E0-4F23-B93F-DAAC37FC90C5.jpeg
    31,6 KB · Görüntüleme: 25
İyi günlerde kullan kuzum artık bitti mi eksikler

İyi günlerde kullan kuzum artık bitti mi eksikler
Sağ ol kuzum amiin Ay bitmiyor ya gerçi artık kendimize ekstra iş çıkarıyoruz acil olanlar bitti gibi şükürler olsun termos alırsam bir tek aklımda termos kaldı bakalım yeni yeni şeyler çıkarmazsam. Anne çayları malt içecekler baktım içerikleri %90 larda sadece şekerden oluşuyor. O yüzden bana hiç mantıklı gelmedi. Süt için incir filan götüreceğim. Bir tek bestlak damla alırım belki o. Humana filan baktım içeriklerde bitki çook az ekstre şeklinde şekeri basıyorlar aslında onu da doğal alayım diyorum tabii doğumdan sonra olur benim için nasip olursa

Artık işlerin bitmiş canım geriside hallolacak şeyler ben artık birşey almayı düşünmüyorum bıraktım herşeyi termos almayı düşünüyordum sonra ablamda olduğu aklıma geldi dedim ondan alırım birde ona masraf etmeyeyim eşim diyorki sen önceden böyle değildin çok değiştin diyorum ki önceden iki kişiydik şimdi Allah nasip ederse dört kişi olacağız bu ara düşünmem gerekiyor sonra yine aynı kişi olurum sen hiç merak etme

Öyle yavrum öyle cidden Allah ın izni ile sağlıkla doğumlarımızı yapalım da ilk elden lazım olabilecek şeyler var şükür

Ekstra oto koltugu nasıl yani kuzum. Benmki böyle puset artı pusetten sonra takılan port bebe gibi şey yani adı ne bilmiyorum 3 parça yani
Otomobile de takılabilen, yani ana kucağına diyorum canım oto koltuğu. Puset dediğin o oluyor sanırım. Hastaneden çıkarken de onu kullanacağız inşallah. Hadi hayırlı olsun

Ayy iyi yapmıssn valla cıkmıs aradan cıkmıs termos bnde bakıyrm ama dedigin gibi cok pahalı ya icecek konusunda katılıyorm damla haric digerlerini almak istemem bnce dogal daha iyi diye düsünüyormm

Cumleten gunaydın hayırlı sabahlar kızlarrr
Ben bugun tartıldım sımdı 4 kılo vermısım
Acaba tartıda bı hassasiyet olabılır mı
O kadar vermısmıyımdır
Günaydın canım, olabilir tabii.
Son 1 ayda neler atlattın.
Doğru düzgün yemek de yemedin.
Çok normal bence.

Günaydın canım, olabilir tabii.
Son 1 ayda neler atlattın.
Doğru düzgün yemek de yemedin.
Çok normal bence.
Sımdı esım kalktı onuda tartttım hatta o ıyı cıktı masallah
Ama ben hastaneden cıkınca tartılmıstım uzerıne 1 haaftadır evdeyim 2 kılo daha vermısım ona sasırdım
Bebegınde kılosu 1 haftadır bakılmadı ınsallah onu etkılememıştır o kadar bal pekmez vs de yedım ama demekkı kılo yapmadı

Yok yok, o senden besleniyo zaten canım.
Merak etme.
Zaten bugün kontrolün, doktorun söyler ne kadar büyüdüğünü.

Otomobile de takılabilen, yani ana kucağına diyorum canım oto koltuğu. Puset dediğin o oluyor sanırım. Hastaneden çıkarken de onu kullanacağız inşallah. Hadi hayırlı olsun
Evet canım o da var İnşallah içinde gördüğümüz günler gelsin hayırlısıyla

Buyudugunu hissediyor gıbıyım hareketlerı vs sı ama ınsallah kılo alması gereken zaman da bebegım benım yuuzmden kucuk kalmaz
Kesinlikle büyümüştür. Sen hibirşey yemesen de büyürki o kuzum asla engel olabileceğimiz bişey değil bu merak etme bugun mu kontrolün ben de bugün gideceğim insallahh bişi çıkmazsa

Kesinlikle büyümüştür. Sen hibirşey yemesen de büyürki o kuzum asla engel olabileceğimiz bişey değil bu merak etme bugun mu kontrolün ben de bugün gideceğim insallahh bişi çıkmazsa
Baska bı dr buldum kuzu ona gıdıcem nasıp olursa bakalım ınsallahh gelısımınde vs bısey olmaz

Cumleten gunaydın hayırlı sabahlar kızlarrr
Ben bugun tartıldım sımdı 4 kılo vermısım
Acaba tartıda bı hassasiyet olabılır mı
O kadar vermısmıyımdır
Normal bence bu sürecte vermen canım ama bebisi etkileyecegini sanmıyorm sen en azindan eve geldiginden beri yememezlik yapmıyosn ki bebise gidiyodur o merak etme senin vücut kendini anca toparliyodur sadece

Günaydın kızlar bugün sabahı zor ettim çünkü kaşıntı başladı bende sanırım enzimlerim artmaya devam ediyor doktor bir dahakine cuma ver dedi tahlili ama belki çarşamba giderim. Allah tan sabahları pek olmuyor ama gece oldu mu özellikle benim kollarımda oluyor kaşıntı. Sebebi benim tahminim tabii karaciğer yapıyormuş büyük oranda o. Cuma’ya kadar sorun çıkarmasaydı en azından diyorum ama nasip inşallah olmaz bugün ve yarın bekleyeceğim perşembe verdim daha tahlil hemen vermek istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…