2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

😂😂😂 kiz kitapta da oyle yazio boy kilo oranina gore hamilelerin kilo alimi vs hesaplanabilir diye benim doktorumda ayni boyle soyledi iste 😂 benim normal de kilom 58 boyumda 178 iste tas gibi hatundum yaniii ask olsun ne demek kotu zayif uzunlarda 😂😂
178 e 58 mi 😳 yavrum çook zayıfsın 😬😂 maşallah diyim de yani kilo iyi bir şey değil ama sen baya zayıfsın 😬

178 e 58 mi 😳 yavrum çook zayıfsın 😬😂 maşallah diyim de yani kilo iyi bir şey değil ama sen baya zayıfsın 😬
Yaa iste ama oyle ince diilim sporcu fizigi gibi dusun kasli falandim yani 😂 pandemi de iki kilo aldim ustune hamilelikte iste hormonlarla aldim ilk basta hizli kilo 🤷🏻‍♀️😂 61 ile kaldim su anda 10 kilo aldim ama yuzume ve gobegime gitti bacaklarim kollarim ince hala Labellaaa Labellaaa un dogum oncesi kilosundayim yani su an bizim boydakiler icin normal denilen kilo iste 😂

Yaa iste ama oyle ince diilim sporcu fizigi gibi dusun kasli falandim yani 😂 pandemi de iki kilo aldim ustune hamilelikte iste hormonlarla aldim ilk basta hizli kilo 🤷🏻‍♀️😂 61 ile kaldim su anda 10 kilo aldim ama yuzume ve gobegime gitti bacaklarim kollarim ince hala Labellaaa Labellaaa un dogum oncesi kilosundayim yani su an bizim boydakiler icin normal denilen kilo iste 😂
Ooo :KK37: maşallah kuzum valla 🌺

😂😂😂 kiz kitapta da oyle yazio boy kilo oranina gore hamilelerin kilo alimi vs hesaplanabilir diye benim doktorumda ayni boyle soyledi iste 😂 benim normal de kilom 58 boyumda 178 iste tas gibi hatundum yaniii ask olsun ne demek kotu zayif uzunlarda 😂😂
Yaa evet kitapta ben de görmüştüm de ne bilim doktorun söylemi tuhaf geldi 😂😂 ne ya şimdi benim doktor neden ozamn 170boya aldığım 12.5 kiloyu çok diyip duruyo😁
170e 56ydım ben de kendim de kendimi zayıf hissedebiliyordum bazen popom yoktu kız, ondan dedim.
Anahh Bi de yorumuma kızgın emoji koymuş fıstık gibi kızlaesınızdır canım bişe demedim ne haddime aşk olsun. Artı kimin kilosundan kime ne zaten.

Yaa evet kitapta ben de görmüştüm de ne bilim doktorun söylemi tuhaf geldi 😂😂 ne ya şimdi benim doktor neden ozamn 170boya aldığım 12.5 kiloyu çok diyip duruyo😁
170e 56ydım ben de kendim de kendimi zayıf hissedebiliyordum bazen popom yoktu kız, ondan dedim.
Anahh Bi de yorumuma kızgın emoji koymuş fıstık gibi kızlaesınızdır canım bişe demedim ne haddime aşk olsun. Artı kimin kilosundan kime ne zaten.
160 a suan 71 kiloyum direniyorum 72 ye gecmemek icin ben ölem bitem o zaman boyla alakaliýsa valla 11 kilo aldm🤣🤣

Kızlar ben çıktım doktordan 🤰
Detaylı anlatım geliyor 😅
Boyumuz 49 cm kilomuz 2.400 olmus şükür🧿 🤗
3-3.5 kg doğar muhtemelen ele avuca gelecek bir bebek olur dedi 🥰
Kafası yukarda ayakları aşağıda sen kendini sezaryene hazırla %3 dönmeyen bebek dilimine girmiş senin kızın belki döner ama gidişat bu yönde dedi 🐣
Ben de spinal doğum istediğimi söyledim sen sakin kızsın bu yöntemi seçebiliriz acı hariç herşeyi hissedersin ama dedi. Kesimi dikimi baskıları sarsmaları 🤓
Eşim yanımda olabilecek mi dedim doğuma girmesini istiyorum dedim seçtiğin hastane ile görüşsün asistan dedi. Asistana sordum almıyorlar sanırım ama arayıp haber vericem dedi ☹️
Hastaneye kaç kişi alıyorlar dedim sadece 1 kişi dedi ya eşin ya annen 😳 ben ikisini de istiyorum dedim 2. Kişi kaçak göçek giriyor ama onu da sorucam her gelene 2 gün öncesinden covid testi istiyorlar dedi. Yani annen ve eşin dönüşümlü gelecekse ikisinin de covid testi yapılmıs olmalı dedi. Çok zor bir durum değil mi kızlar ya insan eşini de yanında ister annem de lazım ameliyatlıyım tecrübeli biri şart 😔
Bu durumda kv nin tepkisi ne olur acaba 2. Gün ben gelicem flan der mi sonucta görmek ister torununu 🤨 çnkü hiçbir muayeneye gelmedi yok ben doğuma gelicem diyordu hep kendince bir totem yapmıştı sanırım 🤭
34 ü gördük şimdi de hedefimiz 37 dedi ve 36. Haftada tekrar kontrole çağırdı. 2 hafta sonra doğumdan önceki son kontrolum olabilir resmen cok heyecanlı 🤩
Durumlar bu şekilde canlarım 💜
Masallahhh kuzumm ınsallahh benımkınden de guzel haber alırız bende dr kapısındayım ınsallahh hepımız bebekekrımızı kucagımıza alırız hayırlısı ıle 🤲🥰

Sen bakma doktoruna doktorlar ne takmis bu kadar kiloya ben anlamadim ayrica bebek buyutuyoruz yani 😂😂 kusme isareti bulamadim kizgin koydum canimcim 😂😂😂

Hangi tabloymus kızz o iyi bari normalsem 😅
Bu tablo ama hepimiz son 2-3 ay da kilolu ya da asiri kilolu konumuna girmis olcaz hamileler icin gecerli bir tablo degil bu yani oyle dusun kuzum 👍

Eklentiler

• 1666903D-58B8-4D75-83A9-5F858B0D0CCB.jpeg
    1666903D-58B8-4D75-83A9-5F858B0D0CCB.jpeg
    64,5 KB · Görüntüleme: 29
🥰 Sezeryanı düşünmeye başladım şimdilerde ara ara eskiden hiç aklıma getrmezdim. Düşününce de korkuyorum hissedeceğim her türlü çekiştirmeyi 🙈☹️
Yaa bende sırf bu yüzden genel mi olsa aceba diyorum beni acaip tasikardi tutar heyecan yapınca ama entübe olma fikri beni cok ürkütüyor normalde cok korkuyorm dr nin dedigi tek sey bi sekilde cıkacak😂

Yaa bende sırf bu yüzden genel mi olsa aceba diyorum beni acaip tasikardi tutar heyecan yapınca ama entübe olma fikri beni cok ürkütüyor normalde cok korkuyorm dr nin dedigi tek sey bi sekilde cıkacak😂
Öyle kuzum ama çok heyecan yaparsan nabız tansiyon filan anında komple uyutuyorlar öyle düşün. Bir şekilde orada kontrol edecekler ama bende çok tırsıyorum 🥴

X