2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Anladım canım şimdi bakalım bana ne dicek bende bu ay dediğim gibi sadece embryo olusturcam dedi dondurulmuş sans daha çok oluyor dedi bakalım nasıl olacak
Hayırlısı olsun inşallah. Embriyo oluşturma süreci hemen hemen aynı o kısmı fark etmiyor çok canım. İnşallah her şey yolunda gider

Çocuğun odasında mı kalcak
Valla baska odam yok salon oturma odası bide bos odam vardı iste orayı duzenledim dolabı yaptırdık ortada bisey kalmadı bi yatak koyduk annem yatsn die odasını ayıracagm zamanda bi ogrenciye felan veririm diye dusunuyorm o yatagı bir daha acılmayan salon takımı mı tövbe valla iki masraf ettirdi bana

Gerçi doğru başka nereye koycan benim ki de soru. Bir daha alırsan açılır alırsın zaten. Ben L koltuğu bile açılır almıştım oturma odasına. İleriyi düşünerek
Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun bu da çıkmış oldu aradan

Benimde açılır değil ama yatak olanlar da yıpranıyor ciddi. Bu pandemi de evdeyiz sürekli diye canı çıktı eskidi resmen mesela. Yatak olunca daha çok oluyor gibi. Benimde çocuk odamda karyola var işte açılınca çift kişilik oluyor. Çalışma odamda bel koparan küçük bir l var o da iki kişilik idareten oluyor ama yatanlar asla memnun değil ona ped mi alsam diyorum onlarda pahalı baya. Böyle idare edeceğiz artık. Bebeler nasip olursa ilk benim yanımda yatak odasında olur ya. Bebek sürecinde odasında yine annem babam kalsa. Bu bel koparan da kardeşim yatacak mecburen eşi ile kaynanam yer yatağı ister belinden dolayı sert zeminde yatıyor idare ederler artık ne yapalım. Annemler varken kalmaz gibi geliyor ama belli de olmaz tabii

Üf ama işler de var yapılcak bitti mi hazırlıkların senin
Bitti kuzum çok şükür hepsini yıkadım ütüledim kenara bıraktım hastaneye gideceklerin bir kısmını hurca bıraktım bir kısmını kilitli poşete bıraktım doğuma bir iki hafta kala bir valize yerleştirmek kaldı. Arabalarınıda sonra almayı düşünüyorum mart nisan gibi bi o kaldı. Birde annem demiştiki gelince birlikte gidip birşeyler alayım bebeklere hani bir onlar olacak yıkanıp kaldırılacak. Dün beşiklerini hallettim birini biz birini annemler aldı sağolsunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…